صفحه 389 از 423 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Leximilozari85 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چهار هفته پیش رفتم سفارت و به خاطر عید فطر و تعطیلات ویتسون هنوز جوابم نیومده. تیکت نمایشگاه من برای هفته پیش بوده. آیا امکانش هست که ویزا بشم در صورتی که زمان تیکت گذشته؟ یک سوال دیگه اینکه آیا باید تیکت یا دعوتنامه تجاری رو توی فرودگاه همراه ببریم؟ ممنون میشم جواب بدید.
    اگر از زمان نمایشگاه شما گذشته و درخواست ویزاتون نمایشگاهی باشه، ویزا صادر نمیشه و ریجکت می شوید. باید مجدد برای توریستی اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام

چندتا سوال داشتم دوستان-

1-من برادرم میخواد برام دعوتنامه بفرسته(دعوتنامه رسمی)- یه سوال اول وقت ویزاسنتر بگیرم بعد بگم دعوتنامه بگیره و بفرسته و یا اول دعوتنامه رو بگیرم بعد وقت بگیرم-

2- دوم اینکه اگه گردش حساب از یه حساب باشه و تمکن از یه حساب دیگه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

3- چون من با پدرم کار میکنم برا همین کارت مباشرت دارم چون جواز کسب به نام پدرم هست . کارت مباشرت مورد قبول سفارت هست و اینکه موقع تحویل مدارک جواز کسب پدرم هم باید همراهم باشه؟

4- تو سایت ویزا سنتر گفته مدارک باید ترجمه باشه اما من تو فروم دیدم که میگن مدارک ترجمه نمیخواد.

5- من متاهل هستم تنها قراره سفر کنم نیازی به عقد نامه هست یا نه؟

ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_b63 نمایش پست ها
    سلام

چندتا سوال داشتم دوستان-

1-من برادرم میخواد برام دعوتنامه بفرسته(دعوتنامه رسمی)- یه سوال اول وقت ویزاسنتر بگیرم بعد بگم دعوتنامه بگیره و بفرسته و یا اول دعوتنامه رو بگیرم بعد وقت بگیرم-

2- دوم اینکه اگه گردش حساب از یه حساب باشه و تمکن از یه حساب دیگه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

3- چون من با پدرم کار میکنم برا همین کارت مباشرت دارم چون جواز کسب به نام پدرم هست . کارت مباشرت مورد قبول سفارت هست و اینکه موقع تحویل مدارک جواز کسب پدرم هم باید همراهم باشه؟

4- تو سایت ویزا سنتر گفته مدارک باید ترجمه باشه اما من تو فروم دیدم که میگن مدارک ترجمه نمیخواد.

5- من متاهل هستم تنها قراره سفر کنم نیازی به عقد نامه هست یا نه؟

ممنون میشم پاسخ بدین.
    1 - اول وقت ویزا بگیرید بعد بگید با توجه به تاریخ اون براتون دعوت نامه بفرسته چون دعوت نامه زمان محدودی داره.
    2 - تمکن و گردش حساب 3 ماهه باید از یک حساب باشه اما میتونید 2 تا 3 حساب هم ارائه بدید.
    3 - اگر که اسپانسر سفر برادر نیست و خودتون یا پدر هست، اسپانسر را پدر معرفی میتونید بکنید.
    4 - مدارک بهتره ترجمه انگلیسی باشه و تمام نامه ها به زبان انگلیسی یا آلمانی باشه.
    5 - عقد نامه خودتون را به عنوان وابستگی یا تای به کشور ایران ارائه بدید و در نامه توضیحات ذکر کنید که متاهل هستید و این دلیلی برای بازگشت به ایران هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pepega نمایش پست ها
    1 - اول وقت ویزا بگیرید بعد بگید با توجه به تاریخ اون براتون دعوت نامه بفرسته چون دعوت نامه زمان محدودی داره.
    2 - تمکن و گردش حساب 3 ماهه باید از یک حساب باشه اما میتونید 2 تا 3 حساب هم ارائه بدید.
    3 - اگر که اسپانسر سفر برادر نیست و خودتون یا پدر هست، اسپانسر را پدر معرفی میتونید بکنید.
    4 - مدارک بهتره ترجمه انگلیسی باشه و تمام نامه ها به زبان انگلیسی یا آلمانی باشه.
    5 - عقد نامه خودتون را به عنوان وابستگی یا تای به کشور ایران ارائه بدید و در نامه توضیحات ذکر کنید که متاهل هستید و این دلیلی برای بازگشت به ایران هست.
    سلام.ممنون که پاسخ دادید.
    ۱-منظور از نامه ها چیه؟ نامه توضیحات چی هست تا حالا نشنیده بودم.میشه بیشتر توضیح بدید؟
    ۲-اسپانسر برادرم هست. ولی خوب مثل اینکه به هر حال باید گردش و تمکن و مدرک شغلی و باز هم ارائه داد. اصلا کارت مباشرت از اتحادیه صنفی مدرک شغلی حساب میشه؟ چون کارت مباشرت تحت جواز پدرم هست، جواز کسب‌پدرو رو هم باید ارائه بدم؟

دوستان کسی هست 3 هفته پیش برای ویزای شنگن اقدام کرده باشه و هنوز جوابش نیومده باشه؟

ما دقیقا سه هفته پیش اقدام کردیم و هنوز جوابی از ویزا متریک نگرفتیم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

با سلام دوستان

ما برای ویزای المان از شرکت ویزا متریک اقدام کردیم. دعوت نامه هم داریم. به غیر از پرینت حساب بانکی به انگلیسی و ترجمه سند ملکی, چه مدارک دیگری باید به زبان انگلیسی ترجمه شود؟

سپاس از پاسخ شما
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

تنها مدرکی که باید به انگلیسی ترجمه بشه. پرینت حساب بانکیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    با سلام دوستان

ما برای ویزای المان از شرکت ویزا متریک اقدام کردیم. دعوت نامه هم داریم. به غیر از پرینت حساب بانکی به انگلیسی و ترجمه سند ملکی, چه مدارک دیگری باید به زبان انگلیسی ترجمه شود؟

سپاس از پاسخ شما

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    با سلام دوستان

سپاس از پاسخ شما
    توی یه صفحه به انگلیسی تراول پلن بنویسید. مثلا کجا میرید و ... .
    چون نقش مصاحبه حذف شده این تراول پلن رو توصیه میکنند.
    اینم بدونید که کارمندای ویزامتریک میگن که "این تراول پلن رو نمیخاد و اضافه است" ولی شما محکم بگید "اینم بذارید توی پرونده".
    I am still here. I am alive.

شما نمیدونین چقدر طول میکشه که ویزا متریک جواب بده. امروز 3 هفته شد که از قرار ملاقات ما در ویزا متریک گذشت و خبری نشده هنوز.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    توی یه صفحه به انگلیسی تراول پلن بنویسید. مثلا کجا میرید و ... .
    چون نقش مصاحبه حذف شده این تراول پلن رو توصیه میکنند.
    اینم بدونید که کارمندای ویزامتریک میگن که "این تراول پلن رو نمیخاد و اضافه است" ولی شما محکم بگید "اینم بذارید توی پرونده".

Junior Member

سلام بله برای منم این ایمیل اومد من ۱۳ می نامه اعتراض خودمو ایمیل کردم ۱۷ می که روز جمعه بود ایمیل تاییدیه دریافت سفارتو گرفتم ۱۱ ژوئن هم نامه پاسخ سفارت پست شده بود در خونمون . البته تاریخ نامه ۲۷ می بود اما تا بیاد پست بشه برسه دست من دو هفته طول کشیده. اما این نشون میده سریع به درخواستا رسیدگی می کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان من یکشنبه ای که گذشت به سفارت ایمیل زدم و نامه ی اعتراض رو به همراه مدارک حمایتی برای اعتراضم فرستادم. دیروز پنج شنبه سفارت ایمیل زد و گفت که نامه اعتراض شما دریافت شده. منتظر جواب بمونید.
    میهواستم بدونم همه کسانی که ایمیل اعتراض میزنن, سفارت بهشون در جواب چنین ایمیلی میزنه؟
    بعدش چند روز ممکنه طول بکشه تا جواب بدن؟
    توی ایمیلم زده بودم که تاریخ سفرمون خیلی نزدیکه و خواستم که زودتر رسیدگی کنن. تاریخ سفر پیش بینی شدمون June 28th بوده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)