صفحه 392 از 423 نخستنخست ... 292342382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,911 تا 3,920 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان با توجه به نظراتی که این مدت اینجا میخوندم منم خواستم نتیجه رو باهاتون در میون بذارم.

ارسال درخواست وقت به ویزامتریک : 24 آپریل
    دریافت پاسخ از ویزامتریک و دریافت نوبت مصاحبه : 30 آپریل
    تاریخ مصاحبه : 23 می
    دریافت جواب: 19 ژوئن

من برای پدر و مادر و برادرم که دانشجو هست با اسپانسری خودم دعوتنامه داده بودم که هر سه ویزا گرفتند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام به همگی، یک سوال: اجاره نامه هم می تونه به عنوان مدرک برای برگشت به ایران ارائه باشه؟ (رهن و اجاره با هم هست. خودم فکر می کنم شاید حداقل بخش رهن ش بتونه مدرک حساب شه.)

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_Z نمایش پست ها
    سلام به همگی، یک سوال: اجاره نامه هم می تونه به عنوان مدرک برای برگشت به ایران ارائه باشه؟ (رهن و اجاره با هم هست. خودم فکر می کنم شاید حداقل بخش رهن ش بتونه مدرک حساب شه.)
    بله ولی به تنهایی کافی نیست.

دوستان کسی هست اینجا 26 May ویزا متریک برای مصاحبه شینگن رفته باشه؟

ما 26 May ویزا متریک بودیم. 4 هفته گذشت, خبری از جواب ویزامون نشد.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست اینجا 26 May ویزا متریک برای مصاحبه شینگن رفته باشه؟

ما 26 May ویزا متریک بودیم. 4 هفته گذشت, خبری از جواب ویزامون نشد.
    زنگ بزنید به ویزامتریک. بهشون بگید
    I am still here. I am alive.

زنگ زدم. میگن فقط باید صبر کنید. میگن الان سفارت داره اکثر متقاضی ها رو بین 20 تا 40 روزه جواب میده. مسخرست واقعا. خب آخه ما برنامه سفر داشتیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    زنگ بزنید به ویزامتریک. بهشون بگید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    زنگ زدم. میگن فقط باید صبر کنید. میگن الان سفارت داره اکثر متقاضی ها رو بین 20 تا 40 روزه جواب میده. مسخرست واقعا. خب آخه ما برنامه سفر داشتیم.
    به سفارت المان هم ایمیل بفرستید . من ایمیل زدم توی دو ساعت جواب دادند.
    I am still here. I am alive.

به کدوم ایمیل باید ایمیل بزنم؟
    من 4 روز پیش یه ایمیل به این آدرس visainfo@teheran.diplo.de برای سفارت فرستادم. ولی جوابی ندادن.

نمیدونم شاید ایمیلمو طولانی نوشتم که جواب ندادن. شما چی نوشتید که دو ساعته جواب دادن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    به سفارت المان هم ایمیل بفرستید . من ایمیل زدم توی دو ساعت جواب دادند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    برای یه سفر توریستی یک ماهه به المان و چند کشور دیگه اطرافش چه میزان تمکن ببریم معقوله ؟
    من و همسر و فرزند خردسالمون میخاهیم بریم و 4 بار هم سابقه ویزای شینگن داریم ، دعوتنامه هم نداریم اصلا
    کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم
    50 میلیون تومن 3 ماه تو حساب باشه مناسبه بنظرتون ؟

Junior Member

وقت بخیر دوستان
    برای سفارت آلمان همچنان نیازی به ترجمه مدارک نیست؟ یا باید ترجمه بشه؟
    چه مدارکی باید انگلیسی باشه؟ فقط تکمن مالی و گردش حساب؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)