صفحه 394 از 423 نخستنخست ... 294344384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,931 تا 3,940 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان من از اعتراض من ۳۷روز گذشته هنوز جوابی نیومده کسی میدونه چرا من اعتراض رو پست کردم سفارت و فقط از پست پیام اومد که بسته تحویل گیرنده شده دیگه از سفارت تاییدیه باید بیاد کسی چیزی میدونه

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi66 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از اعتراض من ۳۷روز گذشته هنوز جوابی نیومده کسی میدونه چرا من اعتراض رو پست کردم سفارت و فقط از پست پیام اومد که بسته تحویل گیرنده شده دیگه از سفارت تاییدیه باید بیاد کسی چیزی میدونه
    زمانی که با پست درخواست اعتراض رو ارسال میکنید ، دیگه سفارت بهتون تاییده نمیده که اعتراض شما دستشون رسیده ...
    اگر با اعتراضتون موافقت کنند به شماره همراهتون زنگ میزنن و اطلاع میدن که کی برید و بیمه و بلیط و پاسپورتتون رو ببرید ...
    به طور معمول هم اگر درخواست اعتراضتون رد بشه ، با پست معمولی یه نامه به آدرسی که به سفارت دادید ارسال میکنن و رد اعتراض رو به صورت کتبی اطلاع میدن ولی مواردی هم بوده که شخص نامه دریافت نکرده ...

Junior Member

سلام دوستان وقت بخير
    من و همسرم براي ويزاي توريستي آلمان در حال اقدام هستيم. خواهرم شهروند المان هست ولي در حال حاضر به دليل اينكه سركار نميره، نمي تونه دعوتنامه رسمي از شهرداري بگيره.
    شرايط من و همسرم : هر دو كار دولتي ، دو سند خونه ،هر دو حساب بانكي مناسب ، حقوق 7 تومن هر دو .ويزاي وليد كانادا كه يكبار هم استفاده ش كرديم . من 6-7 بار ويزا از المان گرفتم ولي همسرم پارسال از سفارت فرانسه براي ويزاي توريستي ريجكت شد.
    به نظر شما ، شانس دريافت ويزا با دعوتنامه غيررسمي براي ما به چه ميزان هست؟ ايا اخيرا سفارت با دعوتنامه غير رسمي هم ويزا صادر كرده ؟
    تشكر از لطف شما

لپه کلام خدمتتان عرض کنم تجربه ویزا داشتن تضمینی بر ویزا شدن نیست و دعوتنامه رسمی یا غیر رسمی هم دلیلی بر ویزا شدن نیست سفارت ها مخصوصا المان تمامی موارد رو بررسی میکنن که شما هدفتان از سفر چیه سابقه سفرتان خوب بوده (( ورود - خروج )) موجودی حسابتان در چه وضعیتی هست حقوق دریافتیتون همخوانی با حساب بانکی داره یا نداره و .... در نهایت اگر به کوچیکترین موردی شک کنن ریجکت میکنن یا به شما میگن که چه مدارکی باید بیشتر تحویل سفارت بدید
    در کل خواستم بگم دعوتنامه یا موجودی حساب یا شغل یا سابقه سفر این چیزا هیچ تضمینی بر ویزا شدن فرد نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط somaieh_21 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخير
    من و همسرم براي ويزاي توريستي آلمان در حال اقدام هستيم. خواهرم شهروند المان هست ولي در حال حاضر به دليل اينكه سركار نميره، نمي تونه دعوتنامه رسمي از شهرداري بگيره.
    شرايط من و همسرم : هر دو كار دولتي ، دو سند خونه ،هر دو حساب بانكي مناسب ، حقوق 7 تومن هر دو .ويزاي وليد كانادا كه يكبار هم استفاده ش كرديم . من 6-7 بار ويزا از المان گرفتم ولي همسرم پارسال از سفارت فرانسه براي ويزاي توريستي ريجكت شد.
    به نظر شما ، شانس دريافت ويزا با دعوتنامه غيررسمي براي ما به چه ميزان هست؟ ايا اخيرا سفارت با دعوتنامه غير رسمي هم ويزا صادر كرده ؟
    تشكر از لطف شما

Junior Member

سلام دوستان وقت بخير
    تشكر از لطف شما

من ماه گذشته با دعوتنامه غیر رسمی ویزا گرفتم
    البته به عنوان ویزای بازدید از خانواده نه توریستی
    ولی خوب قصد اصلیم توریستیه

Junior Member

دوستانى كه بيشتر از سه هفته منتظر بودند و از طريق اون لينك ايميل زدند چقدر طول كشيد جواب بگيرند؟ و سفارت چه پاسخى ميده؟

من الان ٢٥ روزه منتظرم و ديروز ار طريق اون لينك ايميل زدم و هنوز پاسخى نگرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toofanh نمایش پست ها
    من ماه گذشته با دعوتنامه غیر رسمی ویزا گرفتم
    البته به عنوان ویزای بازدید از خانواده نه توریستی
    ولی خوب قصد اصلیم توریستیه
    سلام ممنون از پاسخگويي شما . قصد ما هم بازديد از خانواده هست. شما سابقه شينگن داشتيد؟

سلام ممنون از پاسخگويي شما . قصد ما هم بازديد از خانواده هست. شما سابقه شينگن داشتيد؟
    شما فرمودید که خواهرتون شهروند آلمان هست که این به معنای داشتن تابعیت آلمان هست ... اگر چه تفاوتی نمیکنه ولی وقتی شخصی تابعیت آلمان رو داره ، سفارت کمی بیشتر اهمیت میده به قضیه ...

در هر صورت ، به خواهرتون بگید که یه دعوتنامه غیررسمی بنویسن به آلمانی و در اون ذکر کنن که شما رو به عنوان (برادر یا خواهر) و خانواده شما رو دعوت کردن و محل اقامت شما رو هم پیش بینی کردن و مثلاً منزل ایشون اقامت میکنید و از چه تاریخ تا چه تاریخی ایشون شما رو دعوت کردن و ...
    حتماً اسم شما و همراهان رو دقیق ذکر کنن در نوشته و حتماً شماره پاسپورت شما رو هم ذکر کنن ... ******** مهمتر اینکه حتماً ذکر کنن که مسوولیت بعدی شما رو در صورت بیماری یا هر اتفاقی یا در صورت های دیگر طبق قوانین آلمان و به عنوان دعوت کننده میپذیرند (این تیکه هم خیلی مهمه برای سفارت و قانوناً ایشون باید این رو ذکر کنن) *******
    و سپس برگه رو امضا کنن و همراه با کپی مدارک خودشون (کارت اقامت یا Ausweis یا پاسپورت ...) رو برای شما بفرستن (البته اصل برگه دعوتنامه غیررسمی رو) ...

شما هم این رو به سفارت ارائه کنید.

برای اثبات نسبت خانوادگیتون هم حتماً کپی شناسنامه پدر و مادرتون که اسم شما و ایشون در اون ذکر شده حتماً به سفارت (ویزامتریک) ارائه کنید.

در آخر هم یه پیشنهاد که ایشون باز میتونن برای معتبر کردن بیشتر دعوتنامه با همون دعوتنامه غیررسمی به اداره مربوطه در آلمان (معمولاً شهرداری ها) مراجعه کنند و درخواست تایید امضاشون زیر اون برگه رو بکنن.
    با این کار ایشون فکر میکنم اگر درست یادم باشه 10 یورو برای تایید امضا پرداخت میکنن و اداره مربوطه امضای ایشون رو تایید میکنه زیر برگه که ایشون خودشون این برگه رو امضا کردن و بعد اونا هم برگه رو مهر میکنن که اینطوری قطعاً رسمیت بیشتری پیدا میکنه.

امیدوارم موفق باشید

Junior Member

پس حتما قصدتون رو بازدید بگید
    ما 3 نفر بودیم 2 نفر تا حالا شینگن نداشتن این اولیش بود
    ولی پدرم 5 سال پیش گرفته بود از سفارت فرانسه

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون، یک سوال دیگه هم داشتم. من می خوام پدرم رو به عنوان اسپانسر مالی معرفی کنم.
    1. برای این کار باید یه نامه اسپانسر مالی بنویسم و مدارک شغلی و فیش حقوقی ش و کپی شناسنامه ش برای این که ثابت کنه پدرم هست رو ارائه بدم درسته؟
    2. ایشون الان موجودی حسابش 47 میلیون هست. کافیه؟ من پنج روز تا یه هفته اون جا هستم.
    3. اگه سند ملکی هم به نام پدرم ارائه بدم مفیده؟ یه اجاره نامه هم به نام خودم دارم.
    4. من برای کنفرانس میخوام برم. باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)