صفحه 395 از 423 نخستنخست ... 295345385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,941 تا 3,950 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان، یک سوال دیگه. من از سایت فلایتیو پرواز رزرو کردم و هفده ساعت وقت پرداخت داشت. پرداخت نکردم اما رزرو بلیط با مهر به ایمیلم ارسال شده. زنگ زدم پشتیبانی گفتن با این که باطل شده اما همون گواهی رزرو رو می تونی به سفارت ارائه بدی چون مهر داره و محدودیت تاریخ پرداخت روش نوشته نشده. می خواستم ببینم درست هست؟ می تونم همینو به سفارت ارائه بدم؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_Z نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک سوال دیگه. من از سایت فلایتیو پرواز رزرو کردم و هفده ساعت وقت پرداخت داشت. پرداخت نکردم اما رزرو بلیط با مهر به ایمیلم ارسال شده. زنگ زدم پشتیبانی گفتن با این که باطل شده اما همون گواهی رزرو رو می تونی به سفارت ارائه بدی چون مهر داره و محدودیت تاریخ پرداخت روش نوشته نشده. می خواستم ببینم درست هست؟ می تونم همینو به سفارت ارائه بدم؟
    بله میشه به سفارت ارائه بدید.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

سلام دوباره، نامه هایی که می نوییسیم مثل گواهی کار و اسپانسر مالی، اون بالای نامه که آدرس مخاطب باید نوشته بشه، آدرس ویزامتریک بهتره باشه یا خود سفارت آلمان؟ فکر می کنم ویزامتریک واسطه است و در نهایت سفارت آلمانه که نامه ها رو می خونه درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_b63 نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنون بابت راهنمایی کامل و خوبتون.
    اگه موردی نداره یه چندتا سوال داشتم.
    ۱- در رابطه با گردش مالی من کم کم دارم حساب پسندازم و انتقال میدم به حسابی که مربوط با گردش مالیم هست. از اونجایی که تو حساب کاریم پول نگه نمیداشتم زیاد، چون به پسنداز انتقال میدادم و خرید جنس بخاطر همین موجودیش بین پنج تا هفت ملیون بود. حالا من پسندازمو دارم انتقال میدم یعنی تو سه ماه به صورت خورد و روزانه کل مبلغ یعنی هشتاد میلیون انتقال داده بشه به این حساب در گردش .حالا اولش که موجودیش کم بوده و بعد از سه ماه تا هشتاد میلیون اومده بالا مشکلی ایجاد نمیکنه؟. انتقال پول درشت اصلا نداشتم .
    سلام
    به نظر من اصلا سعی نکنید گردش حسابتونو از حالت عادی که روزمره باهاش کار میکنید خارج کنید حالا میخواد کم کم باشه یا زیاد زیاد اونا پرینت گردش حسابو برای این نمیگیرن که ببینن چقدر پول دارید اصلا موجودی حسابتون شاید 5 درصد هم تو تصمیم افسر تاثیر نداشته باشه اونا از پرینت حسابتون اطلاعات دیگه ای که لازم دارن استخراج میکنن مثلا از پرینت گردش حساب متقاضی میتونن بفهمن اون فرد چه جور شخصیتی داره اهل خانواده است اهل خوش گذرونیه یا هر جور رفتار اجتماعی دیگه ای که لازم باشه امیدوارم مفهومو درست منتقل کرده باشم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_Z نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون، یک سوال دیگه هم داشتم. من می خوام پدرم رو به عنوان اسپانسر مالی معرفی کنم.
    1. برای این کار باید یه نامه اسپانسر مالی بنویسم و مدارک شغلی و فیش حقوقی ش و کپی شناسنامه ش برای این که ثابت کنه پدرم هست رو ارائه بدم درسته؟
    2. ایشون الان موجودی حسابش 47 میلیون هست. کافیه؟ من پنج روز تا یه هفته اون جا هستم.
    3. اگه سند ملکی هم به نام پدرم ارائه بدم مفیده؟ یه اجاره نامه هم به نام خودم دارم.
    4. من برای کنفرانس میخوام برم. باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟
    سلام

اگه متاهل باشید تمام مدارکی که ارائه میکنید مثل پرینت بانک و سند و این جور چیزا به نام خودتون یا همسرتون باشه هیچ فرقی نمیکنه اگر هم مجرد باشید این مدارک میتونه به نام پدر یا مادر یا هر عضو خانواده ای که بهش تعلق دارید باشه هیچ نیازی به نامه نوشتن در این مورد هم ندارید

موفق باشید

Junior Member

دوستان من الان دقيقا چهار هفته است مداركم رو به ويزا متريك تحويل دادم اما پاسخى نگرفتم، چند تا ايميل ( ازطريق اون لينك) فرستادم و تماس تلفنى هم گرفتم اما از هيچ طريقى پاسخ ندادند.
    شما چطور درخواستتون رو پيگيرى كرديد كه جواب گرفتيد؟

این داستان طولانی شدن جواب ویزا از ویزامتریک چیه که خیلی از دوستان مشکل دارن و میگن هنوز بعد از گذشت بیشتر از 3 هفته جوابشون نیومده

ما گفتیم خداروشکر از وقتی که کارای ویزا به شرکت ویزامتریک منتقل شد و مصاحبه حذف شد دیگه گیر دادن های سفارت هم کم شده انگار اینجوری که معلومه هنوز دست از سختگیری هاش بر نداشته سفارت المان

Junior Member

سلام دوستان الان از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن با اعتراض من و همسرم موافقت شده و گفت فلان روز و فلان ساعت با پاس و بیمه مسافرتی بریم سفارت
    سوالم اینه که آیا همون موقع ویزا میدن یا پاس رو میگیرن و بعدا میدن؟ چون میخوام زودتر بلیط بگیرم

Junior Member

اگه ریجکت شدید حتمااااااا اعتراض بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط castaway1 نمایش پست ها
    سلام دوستان الان از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن با اعتراض من و همسرم موافقت شده و گفت فلان روز و فلان ساعت با پاس و بیمه مسافرتی بریم سفارت
    سوالم اینه که آیا همون موقع ویزا میدن یا پاس رو میگیرن و بعدا میدن؟ چون میخوام زودتر بلیط بگیرم
    مبارکتون باشه ... و انشالاه سفر خوبی داشته باشید ...
    ولی تاجایی که من اطلاع دارم ویزا رو همون موقع نمیزنن و احتمالاً عصر همون روز یا چند روز بعدش آماده میشه ...و باید برید تحویل بگیرید ...
    عجله نکنید ... صبر کنید ویزا رو هم ببنیید که دقیقاً اعتبارش رو از چه تاریخی و تا چه تاریخی زدن براتون ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)