صفحه 396 از 423 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

منم دقیقا با همین مشکل مواجه شدم، 4 هفته پیش رفتم ویزامتریک و هنوز جواب ویزام نیومده. تاریخ پروازم هم دیروز بود!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    مبارکتون باشه ... و انشالاه سفر خوبی داشته باشید ...
    ولی تاجایی که من اطلاع دارم ویزا رو همون موقع نمیزنن و احتمالاً عصر همون روز یا چند روز بعدش آماده میشه ...و باید برید تحویل بگیرید ...
    عجله نکنید ... صبر کنید ویزا رو هم ببنیید که دقیقاً اعتبارش رو از چه تاریخی و تا چه تاریخی زدن براتون ...
    مرسی ولی آخه اونجوری برنامه هام جور نمیشه و بلیط هم خیلییی گرون میشه نزدیک سفر
    کسی تجربه ای داره؟

Junior Member hddvb آواتار ها

درود بر شما عزیزان
    امروز با این سایت اشنا شدم
    چند سوال داشتم که خواهشمندم عزیزانی که تجربه داشتند پاسخ دهند
    بنده پدرم چند سالیست المان هستند ایشان کهولت سن دارند و اخیرا در بیمارستان بستری بوده اند و ایشان از کار افتاده هستند به همین دلیل توان مالی که بخوان برای من دعوتنامه رسمی که فکر میکنم ۳۸۰۰ یورو سیف قرار دهند ندارند بفرستند
    بنده خودم متاهل هستم و از توان مالی خوبی برخوردارم و قصد دارم دو سه هفته ای برم پیش ایشون
    ایا با این شرایط میتوانم به همراه مدارک این موضوع رو توضیح دهم؟ ضمن اینکه نامه بستری شدن ایشان در بیمارستان هم در اختیار دارم!

دومین سوال ایا ویزا متریک اون هزینه ۱۹۰ یا ۶۰۰ تومان را بعد از تحویل مدارک پس میدهد؟

سومین سوال ایا مانند قبل نیاز هست که مدارک دارلترجمه برود و ترجمه شود؟ چون جایی خوندم دیگر نیاز به ترجمه مدارک نیست!

در کل امیدی به دریافت ویزا میتوانم داشته باشم یا خیر؟

سپاس از وقتی که میگذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    درود بر شما عزیزان
    امروز با این سایت اشنا شدم
    چند سوال داشتم که خواهشمندم عزیزانی که تجربه داشتند پاسخ دهند
    بنده پدرم چند سالیست المان هستند ایشان کهولت سن دارند و اخیرا در بیمارستان بستری بوده اند و ایشان از کار افتاده هستند به همین دلیل توان مالی که بخوان برای من دعوتنامه رسمی که فکر میکنم ۳۸۰۰ یورو سیف قرار دهند ندارند بفرستند
    بنده خودم متاهل هستم و از توان مالی خوبی برخوردارم و قصد دارم دو سه هفته ای برم پیش ایشون
    ایا با این شرایط میتوانم به همراه مدارک این موضوع رو توضیح دهم؟ ضمن اینکه نامه بستری شدن ایشان در بیمارستان هم در اختیار دارم!

دومین سوال ایا ویزا متریک اون هزینه ۱۹۰ یا ۶۰۰ تومان را بعد از تحویل مدارک پس میدهد؟

سومین سوال ایا مانند قبل نیاز هست که مدارک دارلترجمه برود و ترجمه شود؟ چون جایی خوندم دیگر نیاز به ترجمه مدارک نیست!

در کل امیدی به دریافت ویزا میتوانم داشته باشم یا خیر؟

سپاس از وقتی که میگذارید
    درود بر شما ،

ابتدا برای پدرتون آرزوی سلامتی میکنم ...

1- بله میتونید یه نوشته البته به آلمانی یا انگلیسی (فارسی نه) ، آماده کنید و برنامه سفر و دلایلتون رو از سفر در اون توضیح بدید و همراه با برگه درخواست ویزا به ویزامتریک تحویل بدید. حتماً نامه بستری شدن پدرتون در بیمارستان رو هم به صورت اصل و کپی ضمیمه کنید.
    2- بله اون هزینه 190 یا 600 هزار تومان رو در زمانی که وقت دارید بهتون بر میگردونن ، ازتون یک شماره شبا میگیرن و پول رو به شماره شبا واریز میکنند. ولی توجه کنید که 19 یورو برای وقت عادی در اونجا به یورو ازتون برای کارهای ویزامتریک خواهند گرفت + 60 یورو هزینه درخواست ویزا برای سفارت یعنی مجموعاً برای وقت عادی 79 یورو.
    3- خیر مدارک نیازی به ترجمه ندارند ، فقط پرینت حساب بانکی و تمکن مالی باید توسط بانک به صورت انگلیسی صادر شود.
    4- این سوال پاسخش کاملاً شخصی هست. بله به نظر من میتونید امید داشته باشید ولی باید همه مدارک رو کامل و صحیح تحویل بدید و وابستگی خودتون به ایران رو هم از طریق مدارک (مثل کار ثابت ، سند ، حساب بانکی ، وجود همسر یا فرزندان در ایران و ...) ثابت کنید. ولی در کل شما دلیل خوبی برای دریافت ویزا دارید.

اگر پدرتون تابعیت آلمانی دارن که طبق قوانین حق قانونی شما هست که ازشون بازدید کنید و حتماً تصویر کارت شناسایی و پاسپورت پدرتون رو هم به سفارت ارائه کنید.
    اگر هم فقط اقامت دارند باز هم تصویر کارت شناسایی و پاسپورت ایشان رو فراموش نکنید.

اگر هم برای پدر مقدور هست ، براتون به صورت غیر رسمی یک دعوتنامه به آلمانی بنویسند و امضا کنند و در آن شما رو دعوت کنند. (به عنوان دعوتنامه غیر رسمی)

موفق باشید

سپاس فراوان بابت توضیح کاملتون
    یک سوال دیگر هم ممنون میشوم جواب دهید اول فرمودید که خودم دست نوشته ی بنویسم و دلایلم را عنوان کنم
    و بعد فرمودید که پدرم دست نوشته ای به عنوان دعوتنامه غیر رسمی بفرستند!

ایا بنده میتوانم به جای پدرم دست نوشته المانی بنویسم و امضا ایشان را بزنم و به عنوان دعوت نامه غیر رسمی ارایه دهم؟

Banned

سلام
    دوستان کسی در المان در حال حاضر هست؟
    سوالی دارم

Junior Member

سلام به همه، می خواستم بدونم به غیر از فرم درخواست ویزا ویدکس، فرم درخواست دیگه ای هست که باید پر کنیم؟ چون یادم هست در پست های قبلی حرف از دوتا فرم درخواست بود، یکی ویدکس و دیگری چیزی دیگه. اگر هست، از کجا باید دانلودش کنم؟ و در مورد پرسشنامه ی امنیتی هم، من یک پرسشنامه که به نظر میاد درست باشه از سایت دیگه ای دانلود کردم. به زبون فارسی هست و بالاش نوشته پرسشنامه بر اساس ماده 54، بند 2 و ... همون هست؟

Junior Member

و یک سوال دیگه، کسی می دونه منظور از "بیوگرافی" که جزو مدارک برای کنگره و سمینار هست چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_Z نمایش پست ها
    سلام به همه، می خواستم بدونم به غیر از فرم درخواست ویزا ویدکس، فرم درخواست دیگه ای هست که باید پر کنیم؟ چون یادم هست در پست های قبلی حرف از دوتا فرم درخواست بود، یکی ویدکس و دیگری چیزی دیگه. اگر هست، از کجا باید دانلودش کنم؟ و در مورد پرسشنامه ی امنیتی هم، من یک پرسشنامه که به نظر میاد درست باشه از سایت دیگه ای دانلود کردم. به زبون فارسی هست و بالاش نوشته پرسشنامه بر اساس ماده 54، بند 2 و ... همون هست؟
    سلام
    بله دو فرم میباشد یکی ویدکس یکی فرم زیر
    https://www.visametric.com/storage/i...a_31102018.pdf

ضمنا میشه در مورد فرم امنیتی توضیح دهید این فرم چیه و از کجا باید گرفت؟ چون در سایت ویزامتریک چیزی درموردش نگفته!

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    سپاس فراوان بابت توضیح کاملتون
    یک سوال دیگر هم ممنون میشوم جواب دهید اول فرمودید که خودم دست نوشته ی بنویسم و دلایلم را عنوان کنم
    و بعد فرمودید که پدرم دست نوشته ای به عنوان دعوتنامه غیر رسمی بفرستند!

ایا بنده میتوانم به جای پدرم دست نوشته المانی بنویسم و امضا ایشان را بزنم و به عنوان دعوت نامه غیر رسمی ارایه دهم؟
    خوب از نظر قانونی خیر ! ولی بله فقط یه متن دست نویس هست که میتونید حتی تایپ شده با امضا ارائه کنید ولی دقت کنید که امضا پدر درست باشه چون امضا ایشون در کارت اقامت یا پاسپورتشون درج شده ! و البته خودشون هم اطلاع داشته باشن از این موضوع !

اون متنی که من عرض کردم خودتون بنویسید اون برای توضیح در مورد دلایل سفرتون و برنامه سفرتون هست که البته میتونید این رو کلاً ارائه نکنید (اجباری نیست) ...
    در مورد متنی که عرض کردم پدرتون بنویسن ، اون دعوتنامه غیررسمی هست که ایشون در این متن مینویسن که مثلاً از شما دعوت میکنن که از تاریخ X تا Y ازشون دیدار کنید و مثلاً شما مهمان ایشون هستید و میتونید در منزل ایشون اقامت کنید و شما پسرشون هستید و باید در این نامه نام دقیق شما و شماره پاسپورت و تاریخ اعتبار پاسپورت شما ذکر بشه و حتماً به آلمانی باشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی در المان در حال حاضر هست؟
    سوالی دارم
    اگر بتونم کمکی کنم خوشحال میشم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_Z نمایش پست ها
    نیازی نیست هر 2 تا فرم رو پر کنید ... یا فرم دستی رو پر کنید که در سایت ویزامتریک برای دانلود هست و دوستمون هم لینکش رو قراردادن ، یا فرم Videx رو تکمیل کنید و فقط پرینت بگیرید و امضا کنید.
    بعضی از دوستان اشاره کردن که برای اطمینان هم فرم دستی و هم فرم Videx رو همراه داشته باشید ولی واقعاً نیازی به اینکار نیست ...
    اون فرم امنیتی یا بهتربگم پرسشنامه امنیتی هم در انتهای همین فرم های درخواست هست ، اگر Videx رو کامل کنید و پرینت کنید این فرم ها رو میبینید و اگر فرم دستی رو دانلود کنید که باز در همون فایل این پرسشنامه هم وجود داره که باید تاریخ بزنید و امضا کنید.
    البته 1 فرم هم هست که تو ویزامتریک خودشون بهتون میدن و باید امضا کنید و نیازی نیست از قبل چیزی رو آماده کنید.

موفق باشید ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)