صفحه 397 از 423 نخستنخست ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,961 تا 3,970 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    سلام
    بله دو فرم میباشد یکی ویدکس یکی فرم زیر
    https://www.visametric.com/storage/i...a_31102018.pdf

ضمنا میشه در مورد فرم امنیتی توضیح دهید این فرم چیه و از کجا باید گرفت؟ چون در سایت ویزامتریک چیزی درموردش نگفته!
    خیلی ممنون از لینک، اما فکر می کنم این همون فرم دستی ویدکس که آنلاین هست باشه. درسته؟
    فرم امنیتی هم مثل این که پایین همین فرم درخواست است، همون قسمت که نوشته ماده 54، بند 2 و ... . من یک فرم پیدا کردم که باید پرش کنیم:
    https://www.visaunivers.com/wp-conte...ular010116.pdf

ولی یکی از دوستان گفتند همون پایین فرم درخواست این پرسشنامه رو داره که فقط باید تاریخ بزنیم و امضا کنیم

Junior Member hddvb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    خوب ...
    از اینکه اینقدر با صبر و حوصله و کامل پاسخگو هستید بینهایت سپاسگذارم
    بنده ۹۹ درصد میلی به رفتن نداشتم اما با پاسخ شما الان ۹۹ درصد میل به رفتن دارم و انشالله امروز وقت میگیرم!

به نظر شما فرم ویدکس رو پر کنیم یا همون فرم که لینکشو گذاشتم پرینت کنم و پر کنم؟

یک سوال دیگه! بنده مقصد اصلیم الدنبرگ هست که فکر میکنم نزدیکترین فرودگاه که از ایران هم پرواز داشته باشه هامبورگ هست!
    به هامبورگ برنامه ریزی کنم یا فرودکاه شهر دیگری؟
    هامبورگ تا الدنبرگ حدود دو ساعت با ماشین فاصلست! و در سایت دی بی چک کردم بلیط قطار از هامبورک به الدنبرگ حدودا ۲۴ یورو هست!

یک سوال دیگه! بنده مقصد اصلیم الدنبرگ هست که فکر میکنم نزدیکترین فرودگاه که از ایران هم پرواز داشته باشه هامبورگ هست!
    به هامبورگ برنامه ریزی کنم یا فرودکاه شهر دیگری؟
    هامبورگ تا الدنبرگ حدود دو ساعت با ماشین فاصلست! و در سایت دی بی چک کردم بلیط قطار از هامبورک به الدنبرگ حدودا ۲۴ یورو هست!
    اگه حتما میخواین که از تهران پرواز مستقیم به آلمان داشته باشید، بله به هامبورگ بگیرید. در غیر اینصورت برمن (Bremen) نزدیکترین شهر هست به الدنبورگ و با یک استاپ (مثلا با پرواز ترکیش) مبرسید برمن.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

با سلام من یک ماه از درخواست ویزام به ویزامتریک میگذره تا امروز که سایت را چک میکردم مینوشت فایل به سفارت آلمان ارسال و روند کار آغاز شده است. ولی امروز که در قسمت پیگیری درخواست وارد میشم و شماره فایل و پاسپورتمو میزنم میزنه Not Found. کسی با این مساله تا حالا برخورد کرده؟ معنیش چی میتونه باشه؟

از اینکه اینقدر با صبر و حوصله و کامل پاسخگو هستید بینهایت سپاسگذارم
    بنده ۹۹ درصد میلی به رفتن نداشتم اما با پاسخ شما الان ۹۹ درصد میل به رفتن دارم و انشالله امروز وقت میگیرم!

به نظر شما فرم ویدکس رو پر کنیم یا همون فرم که لینکشو گذاشتم پرینت کنم و پر کنم؟
    به نظر من فرم Videx ... بسیار مرتب در میاد و خیلی بهتر و تمیزتر هست ... من برای پدر و مادرم به شخصه تا الان در این 2 سال اخیر 3 بار فرم ویدکس پرکردم که بردن و مشکلی هم نبوده ، آخرین بارش هم همین 1-2 ماه پیش بود که ویزامتریک بردن و باز هم مشکلی نبود.

در مورد پرواز هم Sahandfb عزیز کاملاً درست پاسخ دادن بهتون ...
    اگر هم خواستید بلیط قطار بگیرید به نظر من از ایران توسط واسطه خرید نکنید، اینشالاه اینجا که رسیدید دستگاه اتومات تو فرودگاه و ایستگاه های قطار هست و میتونید با پول نقد یا کارت اعتباری مستقیم خرید کنید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط cameliapm نمایش پست ها
    با سلام من یک ماه از درخواست ویزام به ویزامتریک میگذره تا امروز که سایت را چک میکردم مینوشت فایل به سفارت آلمان ارسال و روند کار آغاز شده است. ولی امروز که در قسمت پیگیری درخواست وارد میشم و شماره فایل و پاسپورتمو میزنم میزنه Not Found. کسی با این مساله تا حالا برخورد کرده؟ معنیش چی میتونه باشه؟
    احتمالاً یه مشکل سیستمی تو سایتشون هست ولی باز میتونید تلفنی از خودشون مستقیم پیگیر بشید ...

مجدا سلام
    بیمه مسافرتی مثل بلیط پرواز نمیشه رزرو کرد؟

یه چیز جالب الان رفتم در سایت ... و بیمه مسافرتی المان سی روزه انتخاب کردم و قیمت عجیب 30 یورو قیمت داد
    اما رفتم در سایت ... و دقیقا انتخاب کشور المان و مدت یک ماه رو انتخاب کردم و لیست چندین بیمه گذار رو برام اورد که از 50 هزار تومان شروع میشد تا 120 هزار تومان

حالا دلیل این تفاوت قیمت چیه ممنون میشم توضیح بدید!

ایا کسی تجربه در مورد بیمه مسافرتی داره راهنمایی کنه که بهترین قیمت ها مربوط به کجاست و چطور باید خرید کنیم و چه زمانی موقعه خرید هست؟
    ویرایش توسط Fnsn : July 12th, 2019 در ساعت 04:14 PM

مجدا سلام
    بیمه مسافرتی مثل بلیط پرواز نمیشه رزرو کرد؟

یه چیز جالب الان رفتم در سایت ... و بیمه مسافرتی المان سی روزه انتخاب کردم و قیمت عجیب 30 یورو قیمت داد
    اما رفتم در سایت ... و دقیقا انتخاب کشور المان و مدت یک ماه رو انتخاب کردم و لیست چندین بیمه گذار رو برام اورد که از 50 هزار تومان شروع میشد تا 120 هزار تومان

حالا دلیل این تفاوت قیمت چیه ممنون میشم توضیح بدید!

ایا کسی تجربه در مورد بیمه مسافرتی داره راهنمایی کنه که بهترین قیمت ها مربوط به کجاست و چطور باید خرید کنیم و چه زمانی موقعه خرید هست؟
    سلام ...
    ...
    معمولاً سطح پوشش هاشون متفاوت هست که قیمت ها تغییر میکنه ... باید دقیقاً برید و سطوح پوشش و هزینه هایی که بیمه تقبل میکنه رو بخونید ...

فقط سعی کنید بیمه با پوشش حداقل 50 هزار یورو تهیه کنید ... + بیمه باید برای کل منطقه شنگن اعتبار داشته باشه (اجباری هست این مورد)

تفاوت قیمت رو متاسفانه نمیتونم دقیق بگیم که چی هست ه .... ولی مثلاً من بیمه ... با پوشش 50 هزار یورو برای مدت 24 تا 31 روز و مقصد آلمان انتخاب کردم قیمتش حدود 330 هزار تومان بود در این سایت .... که میشه حدود 22-23 یورو در حال حاضر ... فکر میکنم اگر ...30 یورو هست همون رو بگیرید بهتر و مطمئن تر هست !!! البته ممکنه دوستان دیگه نظر دیگه ای داشته باشن ...

و البته شما نمیتونید بیمه رو رزرو کنید ، بلکه باید خریداری کنید ولی معمولاً در صورتی که ویزا نگیرید با ارائه بیمه نامه به دفتری که بیمه رو تهیه کردید ، بیمه رو کنسل میکنن و مبلغ رو برمیگردونن بهتون که البته امیدوارم این اتفاق برای شما نیفته ... (برای اطمینان قبل خرید این مورد رو هم سوال کنید که اگر ویزا نگرفتید کنسل میشه کرد یا خیر ...)

موفق باشید
    ویرایش توسط Fnsn : July 12th, 2019 در ساعت 04:16 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان. من برای یک کنفرانس میخام برم المان که مدت کنفرانس پنج روزه ولی می خام مدت 24 روز بمونم تا شهرای دیگه رو هم بگردم. بنظرتون چطوری می تونم افسر ویزا رو متقاعد کنم؟ همین که راستشو بگم کافیه؟ من بلیط ها رو رزرو کردم و هدف اصلی کنفرانسه.بیمه هم برای 24 روز گرفتم و دانشگاه خرج مدت کنفرانس رو میده. خودم باقی هزینه ها رو میدم. ایا کسی تجربه مشابه داشته؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)