صفحه 398 از 423 نخستنخست ... 298348388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,971 تا 3,980 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان، من برای هزینه درخواست ویزا و اون 19 یوروی ویزامتریک، یه اسکناس 100 یورویی دارم ولی جایی خوندم که قبول نمی کنن. جایی رو می شناسین که بشه این 100 یورو رو خردش کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

قبول ميكنند
    من صد يورو دادم و بهم يه اسكناس بيست يورويى و پانزده هزارتومن برگردوند

Junior Member hddvb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    سلام ...
    موفق باشید
    درود بر شما
    امروز بلاخره هزینه 190 تومان رو واریز کردم اما فعلا اجازه ثبت نام نداد!
    انشالله که بتونم با کمک شما به نتیجه ای برسم

به نظرتون روند جمع کردن مدارک رو از چه زمانی شروع کنم استاد گرامی؟
    پرینت بانکی و بیمه و پر کردن فرم ویدکس رو اینها رو به نظرتون از کی انجام بدم؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    درود بر شما
    امروز بلاخره هزینه 190 تومان رو واریز کردم اما فعلا اجازه ثبت نام نداد!
    انشالله که بتونم با کمک شما به نتیجه ای برسم

به نظرتون روند جمع کردن مدارک رو از چه زمانی شروع کنم استاد گرامی؟
    پرینت بانکی و بیمه و پر کردن فرم ویدکس رو اینها رو به نظرتون از کی انجام بدم؟
    سپاس
    سلام ...
    همون روز بهتون اجازه نمیده ... 1 روز بعد باید برای ثبت نام اقدام کنید ... البته چون احتمالا با کارت یا اینترنت بانک انجام دادید امروز ممکنه کلاً اجازه نده که در این صورت باید فرم داخل سایت ویزامتریک رو پر کنید و اعلام کنید که واریز کردید ولی اینترنتی و سایت براتون کار نمیکنه ... کپی رسید حوالتون رو هم قرار میدید و اونا براتون درستش میکنن ...

در مورد مدارک هم ، همه مدارکتون رو آماده کنید به نظر من ، برنامه سفرتون حداقل بهتره 4 هفته بعد از وقتتون باشه ...
    پرینت بانک و تمکن مالی رو 2-3 روز قبل از وقتتون تهیه کنید ...
    فرم ویدکس رو هم اجازه بدید ، ابتدا وقت بگیرید و بدونید وقتتون کی هست ، بعد بر اساس وقتتون و برنامه سفرتون ، فرم رو هم تکمیل کنید ...

موفق باشید

سلام ...
    همون روز بهتون اجازه نمیده ... 1 روز بعد باید برای ثبت

موفق باشید
    درود بر شما

در مورد بلیط پرواز میشه راهنمایی کنید شما چطور برای خانواده محترم بلیط میگیرید و از کدوم سایت؟
    میشه توضیحی بدید زمانی که پاسپورت میرسه دستمون حدودا از چند روز بعد تاریخ شروع ویزامون هست؟

چون برای مثال اگر از الان بشه برای مهرماه بلیط گرفت توی یه بازده زمانی با هواپیمایی ایران تا قیمت سه ملیون و دویست هم من قیمت گرفتم از سایت علی بابا
    اما الان بخوام مثلا برای دو هفته دیگه بلیط بگیرم زیر ۷ میلیون قیمت نمیداد! و این واقعا ظلم هست!!!

میشه تجربیاتتون رو بفرمایید
    سپاس

احتمالاً یه مشکل سیستمی تو سایتشون هست ولی باز میتونید تلفنی از خودشون مستقیم پیگیر بشید ...
    بله همینطور بود چون زبان سایت رو انگلیسی کردم برام نوشت که پاسپورت شما تحویل ویزامتریک شده. امروز رفتم گرفتم و حوشبختانه ویزا شده بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cameliapm نمایش پست ها
    بله همینطور بود چون زبان سایت رو انگلیسی کردم برام نوشت که پاسپورت شما تحویل ویزامتریک شده. امروز رفتم گرفتم و حوشبختانه ویزا شده بودم.
    سلام. قرار ملاقات شما چه تاریخی بود؟ برای من بعد از گذشت یک ماه هنوز خبری نیست!!! فردا شب هم پروازمه

سلام.در یکی از بند شرایط مالی ویزای تحصیلی گفت شده ، دعوتنامه رسمی که نشان دهنده ی این باشد که آن شخص اقامت دائم داشته باشد و بضاعت مالی خوبی هم داشته باشد..سوال من اینه که آیا دوست من در کلن آلمان میتونه برای من دعوتنامه از جهت ویزای تحصیلی بفرسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط F93 نمایش پست ها
    سلام. قرار ملاقات شما چه تاریخی بود؟ برای من بعد از گذشت یک ماه هنوز خبری نیست!!! فردا شب هم پروازمه
    سلام من قرار ملاقاتم 14 خرداد بود. و 12 تیر به من جواب داده بودند که چون سایت مشکل داشت نتونسته بودم پیامشونو ببینم امروز رفتم گرفتم. پیشنهاد میکنم حتما یکبار هم زبان سایت رو انگلیسی کنید و بعد چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cameliapm نمایش پست ها
    سلام من قرار ملاقاتم 14 خرداد بود. و 12 تیر به من جواب داده بودند که چون سایت مشکل داشت نتونسته بودم پیامشونو ببینم امروز رفتم گرفتم. پیشنهاد میکنم حتما یکبار هم زبان سایت رو انگلیسی کنید و بعد چک کنید.
    میشه بفرمایید تاریخ رزرو بلیططون چه تاریخی بوده و ویزا شما از چه تاریخی درج شده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)