صفحه 407 از 423 نخستنخست ... 307357397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام این فرم رو توی همون ویزامتریک طبقه اول بهتون میدن اگرم خواستید پرکنید و ببرید و همراهتون باشه برید سایت ویزامتریک بعد روی مدارک مورد نیاز کلیک کنید بعد روی عبارت فرم های درخواست بعد روی عبارت فرم عودت وجه رزرو و قرار ملاقات که یک فایل pdf باز میشه که همون فرم شبا است و امضاش باید همونی باشه که توی پاسپورت زدید

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان من از امروز صبح می خوام وقت سفارت بگیرم تایید اطلاعات میزنم میزه قسمت بعدی فقط میگه شعبه رو انتخاب کنید دیگه تقویمی باز نمیشه بعد زیر نوشته این صفحه بروز رسانی می شود تایم بعد چند لحظه دوباره میاد صفحه اول سایت به اینگلیسی
    با گوشی با کامپیوتر امتحان کردم ولی تقویم روزا بالا نمیاد کشی دیگه ای هم این مشکلی داشته؟

Junior Member

سلام دوستان برای ویزای شنگن سه ماه فرصت مطالعاتی نیازه مدارک تحصیلی دکتری و ارشد به ویزامتریک ارائه بشه؟

Junior Member

سلام دوستان، روز بخیر
    یه سوال در خصوص فرم درخواست شنگن داشتم و اون این که در بخش نوع ویزای درخواستی برای من که می خوام نمایشگاه شرکت کنم بزنم ویزای تجاری یا گزینه غیره را بزنم و توضیح بدم که ویزای نمایشگاهی.
    با تشکر

دوستان من چهارشنبه صبح پروازمه هنوز بهم هیچ خبری نشده. ایمیل زدم. حضوری رفتم. ویزا متریک رفتم. هیچی جواب نداد. کسی تو همچین موقعیتی قرار گرفته؟ چیکار میشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dannycohel نمایش پست ها
    دوستان من چهارشنبه صبح پروازمه هنوز بهم هیچ خبری نشده. ایمیل زدم. حضوری رفتم. ویزا متریک رفتم. هیچی جواب نداد. کسی تو همچین موقعیتی قرار گرفته؟ چیکار میشه کرد؟
    والا منم چهل و یک روزه گذشته دقیقا که هیچ خبری نشده.... البته بعضی دوستان هم هستند که اونام تو هفته ششم رفتند ولی هیچ خبری هنوز نشده... ایمیلم بزنی. تهش میگن باید صبر کنی... واقعا باید در این بی صاحابخونه رو گل گرفت اساااااسی.... میگفتند سیستم کارکردن اداریشون فشله . باورم نمیشد... حیف بنز و بی ام که افتاده دست اینااااا.... یعنی این رفتارشون به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست... واقعا متاسفم

Junior Member hddvb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bohlool نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ویزای شنگن سه ماه فرصت مطالعاتی نیازه مدارک تحصیلی دکتری و ارشد به ویزامتریک ارائه بشه؟
    در مدارک که نوشته ارائه مدارک اصل و‌کپی لازم هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariyanmousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان من از امروز صبح می خوام وقت سفارت بگیرم تایید اطلاعات میزنم میزه قسمت بعدی فقط میگه شعبه رو انتخاب کنید دیگه تقویمی باز نمیشه بعد زیر نوشته این صفحه بروز رسانی می شود تایم بعد چند لحظه دوباره میاد صفحه اول سایت به اینگلیسی
    با گوشی با کامپیوتر امتحان کردم ولی تقویم روزا بالا نمیاد کشی دیگه ای هم این مشکلی داشته؟
    احتمالا اون زمان سایت در حال ابدیت بوده شما مجددا چک کنید

Junior Member hddvb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinm نمایش پست ها
    سلام دوستان، روز بخیر
    یه سوال در خصوص فرم درخواست شنگن داشتم و اون این که در بخش نوع ویزای درخواستی برای من که می خوام نمایشگاه شرکت کنم بزنم ویزای تجاری یا گزینه غیره را بزنم و توضیح بدم که ویزای نمایشگاهی.
    با تشکر
    بزنید غیره و توضیح دهید برای بازدید نمایشگاه در حوزه کاریتون هست
    اگر بزنید تجاری میره تو فاز دیگه به نظرم!

نقل قول نوشته اصلی توسط dannycohel نمایش پست ها
    اگر بلیط قطعی گرفتید که ببینید وضعیت کنسل کردن بلیط چطوریه مثلا پرواز ایران ایر ۴۰۰ تومان تا ۲۴ ساعت قبل پرواز کم میکنه و تا ۲۴ ساعت مونده ۶۰۰ تومان
    تا روز سه شنبه صبر کنید و حتی برید ویزا متریک اون کد رو در قسمت تحویل پاسپورت بدید شاید پاستون اومده اما ایمیل نیومده باشه واستون! به نظرم تا ۱۲ ساعت قبل پرواز صبر کنید و بعد کنسل کنید بلیط رو!

سلام یه سوال دوستان
    من همراه دعوتنامه برادرم کپی پاس آلمانیش روهم گفتم و فرستاد. آیا نیازی به کپی شناسمه برادرم جهت اثبات خویشاوندی هست یا اینکه کپی شناسنامه پدرم و کپی پاسپورت برادرم کافیه؟

Junior Member

سلام. من برای اثبات خویشاوندی کپی شناسنامه خودم ، کپی ص یک و دو شناسنامه پدرم و کپی ص اول شناسنامه خواهرم رو بردم. میتونید بگید اسکن ص اول شناسنامه اشون رو براتون ایمیل کنند و شما اینجا پرینت بگیرید که دیگه نیاز به پست نباشه. من همین کار رو کردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)