صفحه 409 از 423 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    سلام
    مطمین هستید شهروند هستند؟ چون بعضی از دوستان با اقامت اشتباه میگیرند! شهروند یعنی پاسپورت دائم داشته باشند نه پاسپورت موقت!
    اگر شهروند هستند که تیک رو بزنید و در پایین همون فرم قسمتی برای توضیحات وجود داره که در اونجا توضیح دهید اما اگر اقامت و پاسپورت موقت دارند به هیچ عنوان اون تیک شهروندی رو نزنید
    آره شهروند هست. تو پاسش نشنالیتی رو زده dutsch. به هر حال که من گزینه رو تیکش رو برداشتم چون فیلدش رو نمیشه پر کرد چون چندتا گزینه محدود داره و گزینه برادر نداره تا این گزینه رو هم پر نکنی نمیره مرحله بعد
    . راستی من بلیط رفت و برگشت و از ایران ایر خریدم ولی تیکت با مهر دفتر فروش ایران ایر تو یه برگه a5 بهم دادن اما تو مدارک زده تمامیه برگه ها باید a4 باشه. بیلیط رو هم میتونم از ایمیلی که از ایران ایر اومده تو برگه a4 پرینت بگیرم یا اینکه همون بزگه a5 با مهر آژامس رو ببرم کفایت میکنه.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_b63 نمایش پست ها
    ممنون دوست خوبم. و آخرین سوالم اینه که تو فرم ویدکس یه قسمتی داره تا پر نکنی نمیره مرحله بعد.همون قسمت اطلاعات مربوط به شهروند اروپا. برادر من شهروند اروپا هست اما گزینه ای جز پدر مادرو فرزند و همسر نداره. دستی هم مینویسم قبول نمیکنه. این قسمت راهنمایی میکنید
    آره شهروند هست. تو پاسش نشنالیتی رو زده dutsch. به هر حال که من گزینه رو تیکش رو برداشتم چون فیلدش رو نمیشه پر کرد چون چندتا گزینه محدود داره و گزینه برادر نداره تا این گزینه رو هم پر نکنی نمیره مرحله بعد
    . راستی من بلیط رفت و برگشت و از ایران ایر خریدم ولی تیکت با مهر دفتر فروش ایران ایر تو یه برگه a5 بهم دادن اما تو مدارک زده تمامیه برگه ها باید a4 باشه. بیلیط رو هم میتونم از ایمیلی که از ایران ایر اومده تو برگه a4 پرینت بگیرم یا اینکه همون بزگه a5 با مهر آژامس رو ببرم کفایت میکنه.
    سلام،
    در اون فرمی که شما میفرمایید فقط میتونید فامیل درجه یک بر طبق خویشاوندی عمودی رو وارد کنید، یعنی پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ، جد پدری و جد مادری، فرزندان، نوه ها، نتیجه ها و... رو وارد کنید. برادر و خواهر و عمو و عمه و دایی و.... جزء خویشاوند عمودی محسوب نمیشوند.
    منبع: http://www.eu-info.de/eu-familienrec...enangehoerige/
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

درود بر شما دوست عزیز با کدام بند از سفارت المان ریجکت شدید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nayri نمایش پست ها
    با سلام
    اينجانب براي ويزاي شينگن از تاريخ ١٥سپتامبربه مدت يك ماه درخواست داده بودم كه ريجكت شد،و بعد از اعلام ريجكتي اعتراض كتبي خود را ارسال كردم ،مي خواهم بدانم كه آيا تا قبل از ١٥سپتامبر جواب اعتراض من خواهد آمد يا امكان اين هست كه حتي بعد از تاريخ درخواستي ، جواب بيايد؟
    و هيچ گونه راهي براي پيگيري اعتراض و اينكه ببينيم الان در چه مرحله هست ،وجود ندارد ؟

با سلام
    من براي ويزاي شينگن از تاريخ ١٥سپتامبربه مدت يك ماه درخواست داده بودم كه ريجكت شد،و بعد از اعلام ريجكتي اعتراض كتبي خود را ارسال كردم ،مي خواهم بدانم كه آيا تا قبل از ١٥سپتامبر جواب اعتراض من خواهد آمد يا امكان اين هست كه حتي بعد از تاريخ درخواستي ، جواب بيايد؟
    و هيچ گونه راهي براي پيگيري اعتراض و اينكه ببينيم الان در چه مرحله هست ،وجود ندارد ؟

سلام دوستان. ممنون بابت کمک ها و راهنماییهاتون.
    من امروز وقت ویزا متریک داشتم میخواستم یه چند تا نکته رو بگم.
    یک اینکه وقتی نوبت من شد و رفت دم کانتر برای تحویل مدارک اون خانومه که انگار گفته بودن الکی به مدارک گیر بده و پول بیشتر بگیر. مثلا صفحه سوم شناسنامه که جز چندتا مهر خیلی قدیمیه کوپن و شهرداری چیزی نداشت گفت برو کپی کن. گفتم اوکی. بعد فرم درخواست ویدکس گفت باید خودم پر کنم میخوای یا برو خودت یه پرینت بگیر دستی پر کن. انگار تو اجبار قرارم داد که مجبورا ۱۰ یورو بگیره چون فرمی که خودش پر کرد هیچ فرقی با مال خودم نداشت. بهرحال نکته دیگه اینکه که واقعا جالب بود دیدم کپی شناسنامه همسرم و برادرم و پدرم و گذاشت رو میز گفت اینارو نمیخواد همون کپی پاس برادرتون کافیه.گفتم خانم عزیز میگه میشه شناسنامه همسر که گواهی ازدواج بنده هست و گفت اوکی ازم گرفت گذاشت تو مدارکم. بعد گفتم اینا چی با اصرار گفت نمیخواد .گفتم دوست عزیز تو مدارک سفارت صراحتا و تقربیا چند جا گفته گواهی اثبات نسبت خانوادگی با شخص دعوت کننده مگه میشه نخواد شما حداقل کپی شناسنامه پدرم و بزار. انگار به زور میخوان مدارکت ناقص باشه .خلاصه کپی شناسنامه ی پدر و بالاخره گذاشت تو مدارکم اما دیگه زورم به کپی شناسنامه برادرم نرسید که گفت نمیخواد و کپی پاس ایشون هست کافیه و دیدم زیادی گیر بدم دیگه صحیح نیست و بیخیال شدم. کپی سند ازدواجم که هیچی اونو گفت اصلا نمیشه. واقعا تعجب کرده بودم .
    خلاصه انگشت نگاری شدم و اومدم بیرون.
    حالا یه سوال هم دارم. این خانم محترم هم اصل و هم کپی دعوتنامه رو جفتش رو از من گرفت من انقدر گرم این کپی هایی که نمیگرفت شدم فراموش کردم ازش بپرسم که چرا کپیشو نداد بهم. برادرم که میگه موقع تحویل پاس اصل دعوتنامه رو بر میگردونن .اما من فک میکنم همونجا باید یا کپیشو میداد یا خودشو. چون من الان هیچی دیگه ازش ندارم این فکرمو مشغول کرده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید و با تشکر

Junior Member hddvb آواتار ها

سلام دوستان. ممنون بابت کمک ها و راهنماییهاتون.
    من امروز وقت ویزا متریک داشتم میخواستم یه چند تا نکته رو بگم.
    یک اینکه وقتی نوبت من شد و رفت دم کانتر برای تحویل مدارک اون خانومه که انگار گفته بودن الکی به مدارک گیر بده و پول بیشتر بگیر. مثلا صفحه سوم شناسنامه که جز چندتا مهر خیلی قدیمیه کوپن و شهرداری چیزی نداشت گفت برو کپی کن. گفتم اوکی. بعد فرم درخواست ویدکس گفت باید خودم پر کنم میخوای یا برو خودت یه پرینت بگیر دستی پر کن. انگار تو اجبار قرارم داد که مجبورا ۱۰ یورو بگیره چون فرمی که خودش پر کرد هیچ فرقی با مال خودم نداشت. بهرحال نکته دیگه اینکه که واقعا جالب بود دیدم کپی شناسنامه همسرم و برادرم و پدرم و گذاشت رو میز گفت اینارو نمیخواد همون کپی پاس برادرتون کافیه.گفتم خانم عزیز میگه میشه شناسنامه همسر که گواهی ازدواج بنده هست و گفت اوکی ازم گرفت گذاشت تو مدارکم. بعد گفتم اینا چی با اصرار گفت نمیخواد .گفتم دوست عزیز تو مدارک سفارت صراحتا و تقربیا چند جا گفته گواهی اثبات نسبت خانوادگی با شخص دعوت کننده مگه میشه نخواد شما حداقل کپی شناسنامه پدرم و بزار. انگار به زور میخوان مدارکت ناقص باشه .خلاصه کپی شناسنامه ی پدر و بالاخره گذاشت تو مدارکم اما دیگه زورم به کپی شناسنامه برادرم نرسید که گفت نمیخواد و کپی پاس ایشون هست کافیه و دیدم زیادی گیر بدم دیگه صحیح نیست و بیخیال شدم. کپی سند ازدواجم که هیچی اونو گفت اصلا نمیشه. واقعا تعجب کرده بودم .
    خلاصه انگشت نگاری شدم و اومدم بیرون.
    حالا یه سوال هم دارم. این خانم محترم هم اصل و هم کپی دعوتنامه رو جفتش رو از من گرفت من انقدر گرم این کپی هایی که نمیگرفت شدم فراموش کردم ازش بپرسم که چرا کپیشو نداد بهم. برادرم که میگه موقع تحویل پاس اصل دعوتنامه رو بر میگردونن .اما من فک میکنم همونجا باید یا کپیشو میداد یا خودشو. چون من الان هیچی دیگه ازش ندارم این فکرمو مشغول کرده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید و با تشکر
    بله متاسفانه بنده هم تجربه شمارو داشتم!
    البته سند ازدواج مهم نیست از منم نگرفتن چون در صفحه دوم شناسنامتون مشخصه که متاهل هستید!
    اصل دعوت نامه به همراه کپی رو میگیرن !
    میتونستین یه کپی از قبل بردارید برای خودتون اما بودن اون دعوت نامه دست شما به دردتون‌نمیخوره جز برای سفارت!
    انشالله که یک ماه دیگه خبر قبولیتون رو بخونم

Junior Member

سلام دوستان در فرم اپلیکیشن بند 23 اولین مرز ورود به شنگن را آلمان بزنیم یا شهری از آلمان که قراره اولین بار واردش بشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bohlool نمایش پست ها
    سلام دوستان در فرم اپلیکیشن بند 23 اولین مرز ورود به شنگن را آلمان بزنیم یا شهری از آلمان که قراره اولین بار واردش بشیم؟
    کشور آلمان.

الله اکبر. ما رفتیم تو هفته 8... ایمیل هم چند روز پیش فرستادم بهشون هنوز که جواب ندادن... تلفنم زنگ زدم به ویزامتریک. میگن باید منتظر بمونی تا بیات... فشلی داستان اینه از ویزامتریک تلفنی پرسیدم میگه خیلی ها هستن جوابشون دیر میات.مورد داشتیم پاس 90 روز تو سفارت بوده. االه اکبر... دیگه رد دادم افتادم به خنده ... عجب فشل خونه ای شده بقران... بابا اگه ردم بگید رده دیگه... واقعا متاسفم براشون که 6 تا مهر شنگن آلمان تو سال های متوالی تو پاست باشه سر وقت بری سر وقت برگردی پولم میخوای ببری اونجا خرج کنی اینطوری هم باهات برخورد می کنن... دیگه این ادا اطوارها چیه... چون می دونستم چند تا از بچه های اینجا هم هنوز مثل من رفتن تو هفته 8.خلاصه دوستان آماده هر گونه برخورد با انفاقات عجیب غریب باشن...
    فکر کنم تو موارد بازدید از بستگان (توریستی) مثلا طرف (((مادر))) بوده خواسته بره دخترشو ببینه یا مثلا کیس های کنفرانس یا تجاری یا معالجه پزشکی های مهم و ضروری هممون راس 21 یا 22 روز دیگه حداکثر یک ماه جواب می دن... بقیه رو فقط بلدن اذیت کنند. یه بنده خدایی تو صفحات قبل نوشته بود پس از 70 روز پاسشو گرفته, فکر کنم با اجتساب اینکه من الان تو هفته (هشتم) هستم یه دو سه هفته دیگم مونده... عجب حکایتی شده... الان از تیر 20 تا سفر می تونستم برم و برگردم.

عجب حکایتی شده بقران !!!! رد دادم زدم به خنده

Junior Member

سلام دوستان من از یکی از دانشگاه های المان برای 90 روز فاند دارم برای فرصت مطالعاتی (ماهی 2200 یورو)، ایا نیازه با این شرایط نامه تمکن مالی ببرم؟ و اگر نیازه باید ریالی باشه و یا ارزی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzadeh3 نمایش پست ها
    الله اکبر. ما رفتیم تو هفته 8... ایمیل هم چند روز پیش فرستادم بهشون هنوز که جواب ندادن... تلفنم زنگ زدم به ویزامتریک. میگن باید منتظر بمونی تا بیات... فشلی داستان اینه از ویزامتریک تلفنی پرسیدم میگه خیلی ها هستن جوابشون دیر میات.مورد داشتیم پاس 90 روز تو سفارت بوده. االه اکبر... دیگه رد دادم افتادم به خنده ... عجب فشل خونه ای شده بقران... بابا اگه ردم بگید رده دیگه... واقعا متاسفم براشون که 6 تا مهر شنگن آلمان تو سال های متوالی تو پاست باشه سر وقت بری سر وقت برگردی پولم میخوای ببری اونجا خرج کنی اینطوری هم باهات برخورد می کنن... دیگه این ادا اطوارها چیه... چون می دونستم چند تا از بچه های اینجا هم هنوز مثل من رفتن تو هفته 8.خلاصه دوستان آماده هر گونه برخورد با انفاقات عجیب غریب باشن...
    فکر کنم تو موارد بازدید از بستگان (توریستی) مثلا طرف (((مادر))) بوده خواسته بره دخترشو ببینه یا مثلا کیس های کنفرانس یا تجاری یا معالجه پزشکی های مهم و ضروری هممون راس 21 یا 22 روز دیگه حداکثر یک ماه جواب می دن... بقیه رو فقط بلدن اذیت کنند. یه بنده خدایی تو صفحات قبل نوشته بود پس از 70 روز پاسشو گرفته, فکر کنم با اجتساب اینکه من الان تو هفته (هشتم) هستم یه دو سه هفته دیگم مونده... عجب حکایتی شده... الان از تیر 20 تا سفر می تونستم برم و برگردم.

عجب حکایتی شده بقران !!!! رد دادم زدم به خنده

سلام.... بالاخره جواب من اومد بعد از 51 روز و با صدقه و صلوات ویزا شدیم. ولی امروز که اونجا بودم خیلی ها ریجکت بودن و فکر کنم تو اون تایمی که من حضور داشتم از بین ده نفر دیگه که اومده بودن واسه جواب. فقط من ویزا شده بودم... انشالله که همتون با جواب مثبت روبه رو شید و از ته دلم واقعا برای همه خوبی می خوام و آرزوی موفقیت می کنم ولی واقعیتش واقع بینانش خیلی سخت گرفتن... (من شنیدم نه آلمان. فرانسه هم همینطوری قطاری داره ریجکت می کنه)... فقط بازم میگم اگر 21 روز که سهله, یک ماه رو هم رد کردید اصلا نگران نباشید... ممکنه دو ماه مثل من یا مثلا مثل یه دوست عزیز که در صفحات قبل نوشته بود بیش از هفتاد روز منتظر بوده و آخرین موردی که واسه خودم هم من تعجب بر انگیز بود یکی بوده که دقیقا بعد از 81 یا 82 روز جواب ویزاشو گرفت که متاسفانه اونم رد شده بود. و یا اینکه طبق روال خودشون همون حول و حوش سه هفته جواب بدن. که می تونم به عنوان نمونش یکی از اقوام خودم رو بگم که برای دیدن دخترش در آلمان داشت می رفت با اینکه با هم درخواست دادیم ولی جواب ایشون بعد از 28 روز اومد. (تقریبا چهار هفته ای شد)

یک نکته هم بگم شاید سوال برای دوستان پیش بیات آیا اینکه لفت می دن احتمال ویزا شدن هست؟؟؟ واقعیتش اصلا اینطور نیست... اصلا در یک کلمه خیلی کارهاشون مبهم و گنگه...بودن که خیلی منتظر بودن و بعد رد شدن و بودن کسانی مثل منم که جوابش در اومده... ولی واقعیتش فکر کنم در یک مورد که همه با من موافق هستید اینه وحشتناک سخت گرفتن...
    فقط ضمن آروزی موفقیت برای همگی, پس اگر 21 روز هم رد کردید سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید و منتظر باشید تا جواب ویزاتون بیات... می دونم سخته چون کفر خود من هم بالا اومده. ولی چاره ای جز صبر نیست!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)