صفحه 410 از 423 نخستنخست ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,091 تا 4,100 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member hddvb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

جالبه سایت فیل تر شد همین الان!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان، من دعوت نامم برای سه ماهه، برای ویزامتریک رزرو 10 روزه هتل ارائه بدم کافیه؟ یا باید کل سه ماه را رزرو کنم؟ هدفم اینه برم اونجا یه اتاق اجاره کنم

Junior Member

[QUOTE=nayri;2624437]با سلام
    اينجانب براي ويزاي شينگن از تاريخ ١٥سپتامبربه مدت يك ماه درخواست داده بودم كه ريجكت شد،و بعد از اعلام ريجكتي اعتراض كتبي خود را ارسال كردم ،مي خواهم بدانم كه آيا تا قبل از ١٥سپتامبر جواب اعتراض من خواهد آمد يا امكان اين هست كه حتي بعد از تاريخ درخواستي ، جواب بيايد؟
    و هيچ گونه راهي براي پيگيري اعتراض و اينكه ببينيم الان در چه مرحله هست ،وجود ندارد ؟

من امروز این ایمیل رو بعد از ۱۵ روز اعتراض
    گرفنم:
    بدینوسیله دریافت اعتراض شما به رد درخواست روادید تأیید می گردد. به محض
    تصمیم گیری در خصوص این مورد، نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید. از این رو
    لطفاً از پیگیری پیشاپیش وضعیت اعتراض صرف نظر نمائید.

لطفاً در نظر داشته باشید که با توجه به تعداد زیاد اعتراض های دریافتی، ممکن است
    زمان بررسی طولانی شود. مطمئن باشید که سفارت تمام نامه های دریافتی را در
    اسرع وقت و به ترتیب ورود، بررسی می نماید.

با تشکر
    بخش روادید سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzadeh3 نمایش پست ها
    سلام.... بالاخره جواب من اومد بعد از 51 روز و با صدقه و صلوات ویزا شدیم. ولی امروز که اونجا بودم خیلی ها ریجکت بودن و فکر کنم تو اون تایمی که من حضور داشتم از بین ده نفر دیگه که اومده بودن واسه جواب. فقط من ویزا شده بودم... انشالله که همتون با جواب مثبت روبه رو شید و از ته دلم واقعا برای همه خوبی می خوام و آرزوی موفقیت می کنم ولی واقعیتش واقع بینانش خیلی سخت گرفتن... (من شنیدم نه آلمان. فرانسه هم همینطوری قطاری داره ریجکت می کنه)... فقط بازم میگم اگر 21 روز که سهله, یک ماه رو هم رد کردید اصلا نگران نباشید... ممکنه دو ماه مثل من یا مثلا مثل یه دوست عزیز که در صفحات قبل نوشته بود بیش از هفتاد روز منتظر بوده و آخرین موردی که واسه خودم هم من تعجب بر انگیز بود یکی بوده که دقیقا بعد از 81 یا 82 روز جواب ویزاشو گرفت که متاسفانه اونم رد شده بود. و یا اینکه طبق روال خودشون همون حول و حوش سه هفته جواب بدن. که می تونم به عنوان نمونش یکی از اقوام خودم رو بگم که برای دیدن دخترش در آلمان داشت می رفت با اینکه با هم درخواست دادیم ولی جواب ایشون بعد از 28 روز اومد. (تقریبا چهار هفته ای شد)

یک نکته هم بگم شاید سوال برای دوستان پیش بیات آیا اینکه لفت می دن احتمال ویزا شدن هست؟؟؟ واقعیتش اصلا اینطور نیست... اصلا در یک کلمه خیلی کارهاشون مبهم و گنگه...بودن که خیلی منتظر بودن و بعد رد شدن و بودن کسانی مثل منم که جوابش در اومده... ولی واقعیتش فکر کنم در یک مورد که همه با من موافق هستید اینه وحشتناک سخت گرفتن...
    فقط ضمن آروزی موفقیت برای همگی, پس اگر 21 روز هم رد کردید سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنید و منتظر باشید تا جواب ویزاتون بیات... می دونم سخته چون کفر خود من هم بالا اومده. ولی چاره ای جز صبر نیست!!!
    سلام. 21 روز کاری یا 21 روز بعد از رفتن به ویزامتریک؟

کدوم گزینه رو براتون تیک زدن که باعث ریجکتیتون شده ؟ نوع ویزای درخواستیتون چی بوده ؟

[QUOTE=nayri;2625049]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nayri نمایش پست ها
    با سلام
    اينجانب براي ويزاي شينگن از تاريخ ١٥سپتامبربه مدت يك ماه درخواست داده بودم كه ريجكت شد،و بعد از اعلام ريجكتي اعتراض كتبي خود را ارسال كردم ،مي خواهم بدانم كه آيا تا قبل از ١٥سپتامبر جواب اعتراض من خواهد آمد يا امكان اين هست كه حتي بعد از تاريخ درخواستي ، جواب بيايد؟
    و هيچ گونه راهي براي پيگيري اعتراض و اينكه ببينيم الان در چه مرحله هست ،وجود ندارد ؟

من امروز این ایمیل رو بعد از ۱۵ روز اعتراض
    گرفنم:
    بدینوسیله دریافت اعتراض شما به رد درخواست روادید تأیید می گردد. به محض
    تصمیم گیری در خصوص این مورد، نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید. از این رو
    لطفاً از پیگیری پیشاپیش وضعیت اعتراض صرف نظر نمائید.

لطفاً در نظر داشته باشید که با توجه به تعداد زیاد اعتراض های دریافتی، ممکن است
    زمان بررسی طولانی شود. مطمئن باشید که سفارت تمام نامه های دریافتی را در
    اسرع وقت و به ترتیب ورود، بررسی می نماید.

با تشکر
    بخش روادید سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران

Junior Member

با عرض سلام و احترام به دوستای عزیز. بنده ماه گذشته یعنی در 23 تیر ماه 98 برای اخذ ویزای توریستی آلمان موفق نشدم و ریجکت شدم برای مدارکم هیچ ایرادی نگرفته بودن فقط دریک جا بند شماره 9 که علت ریجکتی اومده بود که سفارت قانع بر برگشت شما بعد از اتمام ویزاتون و ترک حوزه شینگن را نداشته.مدارک من از قبیل دعوتنامه معتبر پسر دایی بابام که چهل ساله تو آلمان مقیم اونجاس هم خودش دکتره هم خانمش و کلینیکی به هزینه نیم میلیون یورو هم ساخته به تازگی از لحاظ مالی و اعتبار دولتی فردی سرشناسه و قوی و در ادامه مدارک شغلی اعم از فیش حقوقی و مرخصی نامه که رعیس شرکت برای بنده صادر کرده.بلیط رفت و برگشت. بیمه مسافرتی. تمکن مالی. گردش مالی به مبلغ 34 میلیون در حساب. ولی متاسفانه ریجکت شدم.. مطلب من اینجاس که افسری که تو سفارت هس علامت زدی بنده به برگشت شما قانع نشدم. آیا فیش حقوقی ماهیانه چهار میلیون بنده.. شغل بنده تو شرکت و تو ایران. مرخصی نامه ای که تو شرکت به مدت 20 روزه گرفتم و زیرش تعهد دادم که بعد اتمام مرخصی برمیگردم این معنیش چیه یعنی برمیگردم من اینجا کارو زندگی و شغل دارم و درآمد ماهیانه 4 میلیون دارم چه دردی دارم برم تو کمپ خودمو اسیر کنم و پناهجو بشم واقعا در تعجبم نمیدونم چی بگم به این رفتارشون.. منم یک اعتراض کتبی هم به صورت دستی و هم به صورت ایمیل تمام مدارکمو ضمیمه کردم به زبان انگلیسی فرستادم و پسر دایی بابام هم از آلمان یک نامه کتبی و یک نامه آلمانی اعتراض برای سفارت فرستاده. میخوام نتیجش بدونم چی میشه آیا جواب مثبت میدن یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه شرایط گرفتن ویزای معالجه درمانی چطوری هست؟

Junior Member hddvb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arkan_az نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام به دوستای عزیز. بنده ماه گذشته یعنی در 23 تیر ماه 98 برای اخذ ویزای توریستی آلمان موفق نشدم و ریجکت شدم برای مدارکم هیچ ایرادی نگرفته بودن فقط دریک ...
    متاسفانه ۹۹ درصد مجردها رو ریجکت میکنن!
    فردی رو سراغ دارم که ۴ میلیارد تو حساب داره و گردش مالی بالای ۱ میلیارد داره اما به دلیل همین بند ریجکت شده!

درعوض فرد دیگری را میشناسم با مانده حساب ۱۲ میلیون تومان اما شرایط مشابه شما ولی متاهل با حقوق ۲ میلیون تومان البته با دعوت نامه خانواده درجه یک ویزا براش صادر شده!

Junior Member

سلام به همگی،
    من 15 شهریور وقت تحویل مدارکم به ویزامتریک بود، امروز روز 21ام هستش و هنوز جوابی نگرفتم. با توجه به اینکه پروازم هفته دیگه یکشنبه ست و برای بازدید نمایشگاه درخواست دادم، می خواستم بدونم سریعترین راه پیگیری جواب درخواست ویزا و گرفتن پاسپورتم چیه ؟ ایمیل بزنم به سفارت (آدرس ایمیل اگر کسی داره ممنون میشم بهم بده) یا برم خود سفارت ببینم اونجا کاری میشه کرد یا نه ؟ اگر کار دیگه ای هم میشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinm نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من 15 شهریور وقت تحویل مدارکم به ویزامتریک بود، امروز روز 21ام هستش و هنوز جوابی نگرفتم. با توجه به اینکه پروازم هفته دیگه یکشنبه ست و برای بازدید نمایشگاه درخواست دادم، می خواستم بدونم سریعترین راه پیگیری جواب درخواست ویزا و گرفتن پاسپورتم چیه ؟ ایمیل بزنم به سفارت (آدرس ایمیل اگر کسی داره ممنون میشم بهم بده) یا برم خود سفارت ببینم اونجا کاری میشه کرد یا نه ؟ اگر کار دیگه ای هم میشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر
    15 مرداد منظورم بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)