صفحه 411 از 423 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinm نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من 15 شهریور وقت تحویل مدارکم به ویزامتریک بود، امروز روز 21ام هستش و هنوز جوابی نگرفتم. با توجه به اینکه پروازم هفته دیگه یکشنبه ست و برای بازدید نمایشگاه درخواست دادم، می خواستم بدونم سریعترین راه پیگیری جواب درخواست ویزا و گرفتن پاسپورتم چیه ؟ ایمیل بزنم به سفارت (آدرس ایمیل اگر کسی داره ممنون میشم بهم بده) یا برم خود سفارت ببینم اونجا کاری میشه کرد یا نه ؟ اگر کار دیگه ای هم میشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر
    به این ایمیل ایمیل بزنید و بگید که فورس هست کارتون.
    schengen@tehe.auswaertiges-amt.de

ایمیلی که خوده ویزامتریک میده که آدرس info داره خیلی دیر خونده میشه. این ایمیلو همون روز چک میکنن

فورس بودن ویزا رو ذکر کنید. بگید که فلان روز هست پروازتون و ضمیمه کنید فایل ها رو با فرمت PDF
    اگه مدارکی دارین که میتونه کمک کنه بازم با PDF ضمیمه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Arkan_az نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام به دوستای عزیز. بنده ماه گذشته یعنی در 23 تیر ماه 98 برای اخذ ویزای توریستی آلمان موفق نشدم و ریجکت شدم برای مدارکم هیچ ایرادی نگرفته بودن فقط دریک جا بند شماره 9 که علت ریجکتی اومده بود که سفارت قانع بر برگشت شما بعد از اتمام ویزاتون و ترک حوزه شینگن را نداشته.مدارک من از قبیل دعوتنامه معتبر پسر دایی بابام که چهل ساله تو آلمان مقیم اونجاس هم خودش دکتره هم خانمش و کلینیکی به هزینه نیم میلیون یورو هم ساخته به تازگی از لحاظ مالی و اعتبار دولتی فردی سرشناسه و قوی و در ادامه مدارک شغلی اعم از فیش حقوقی و مرخصی نامه که رعیس شرکت برای بنده صادر کرده.بلیط رفت و برگشت. بیمه مسافرتی. تمکن مالی. گردش مالی به مبلغ 34 میلیون در حساب. ولی متاسفانه ریجکت شدم.. مطلب من اینجاس که افسری که تو سفارت هس علامت زدی بنده به برگشت شما قانع نشدم. آیا فیش حقوقی ماهیانه چهار میلیون بنده.. شغل بنده تو شرکت و تو ایران. مرخصی نامه ای که تو شرکت به مدت 20 روزه گرفتم و زیرش تعهد دادم که بعد اتمام مرخصی برمیگردم این معنیش چیه یعنی برمیگردم من اینجا کارو زندگی و شغل دارم و درآمد ماهیانه 4 میلیون دارم چه دردی دارم برم تو کمپ خودمو اسیر کنم و پناهجو بشم واقعا در تعجبم نمیدونم چی بگم به این رفتارشون.. منم یک اعتراض کتبی هم به صورت دستی و هم به صورت ایمیل تمام مدارکمو ضمیمه کردم به زبان انگلیسی فرستادم و پسر دایی بابام هم از آلمان یک نامه کتبی و یک نامه آلمانی اعتراض برای سفارت فرستاده. میخوام نتیجش بدونم چی میشه آیا جواب مثبت میدن یا نه؟
    فکر کنم همین مورد که وضعیت فامیلتون تو آلمان مناسبه دلیل میشه که قانع نشن ! خب اگه شما واقعا نخواهید برگردید میرید پیش همین فامیلتون و لازم نیست برید کمپ. البته برای فامیلتون هم مشکل پیش میاد اگه شما برنگردید اما خب انقدر این موارد زیاده که ممکنه رد کنن. حالا امیدوارم به نامه اعتراضتون جواب بدن و ویزاتون رو صادر کنن. در کل خواستم بگم شرایط مالی مناسب دلیل برگشت و صدور حتمی ویزا نمیشه. نمونه اشو اینجا خیلی میتونید بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dannycohel نمایش پست ها
    به این ایمیل ایمیل بزنید و بگید که فورس هست کارتون.
    schengen@tehe.auswaertiges-amt.de

ایمیلی که خوده ویزامتریک میده که آدرس info داره خیلی دیر خونده میشه. این ایمیلو همون روز چک میکنن

فورس بودن ویزا رو ذکر کنید. بگید که فلان روز هست پروازتون و ضمیمه کنید فایل ها رو با فرمت PDF
    اگه مدارکی دارین که میتونه کمک کنه بازم با PDF ضمیمه کنید.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون

Junior Member hddvb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinm نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من 15 شهریور وقت تحویل مدارکم به ویزامتریک بود، امروز روز 21ام هستش و هنوز جوابی نگرفتم. با توجه به اینکه پروازم هفته دیگه یکشنبه ست و برای بازدید نمایشگاه درخواست دادم، می خواستم بدونم سریعترین راه پیگیری جواب درخواست ویزا و گرفتن پاسپورتم چیه ؟ ایمیل بزنم به سفارت (آدرس ایمیل اگر کسی داره ممنون میشم بهم بده) یا برم خود سفارت ببینم اونجا کاری میشه کرد یا نه ؟ اگر کار دیگه ای هم میشه کرد ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر
    شما که ۱۵ مرداد بودید من ۷ مرداد بودم و هنوز خبری نشده!
    البته هنوز دیر نشده چون تقریبا یک ماه تا یک ماه و ده روز طول میکشه جواب بیاد! اون ۲۱ روز هم ۲۱ روز کاری می باشد که سفارت کلا دو روز هفته رو تعطیلن! که میشه همون یک ماه!

دوستانی که جواب میاد دقیقا از چه طریقی متوجه میشن؟ ایمیل میاد واستون؟ چون من گفتم نمیخوام اس ام اس بیاد!
    یا باید قسمت پیگیری سایت ویزا متریک رو چک کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    دوستانی که جواب میاد دقیقا از چه طریقی متوجه میشن؟ ایمیل میاد واستون؟ چون من گفتم نمیخوام اس ام اس بیاد!
    یا باید قسمت پیگیری سایت ویزا متریک رو چک کرد؟
    والا تا جایی که من می دونم هم تلفن هست (حدود 3 یورو) هم اس ام اس (1 یورو) و هم ایمیل (رایگان)
    از طریق اون قسمت پیگیری تو سایت خود ویزامتریک هم میشه

Junior Member

بعد از 27 روز از وقت ویزامتریکم با تماس تلفنی گفتن که پاسپورتم رو سفارت به ویزامتریک فرستاده و عصر تماس بگیرید تا شماره رهگیری پست رو بدیم. عصر تماس گرفتم شماره و سایت مربوط رو برای رهگیری گفتند. اس ام اس با وجود این که درخواست داده بودم نیامد. فقط تماس گرفتند و با وجود بعد مسافت 900 کیلومتری از تهران فردای تماس مرسوله پستی رسید ! یکی دو ساعت قبل تماسشون توی رهگیری ویزا در سایت ویزامتریک هنوز همون عبارت تکراری مدارک به سفارت فرستاده شده در حال رسیدگی است دیده میشد. و بعد تماس تغییر کرد به پاسپورت شما به ویزامتریک فرستاده شده. توی پاکت پستی پاسپورتم که برچسب ویزا خورده بود همراه با دعوت نامه که توی ویزامتریک گرفته بودند و یک قطعه عکسم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط pani_2019 نمایش پست ها
    بعد از 27 روز از وقت ویزامتریکم با تماس تلفنی گفتن که پاسپورتم رو سفارت به ویزامتریک فرستاده و عصر تماس بگیرید تا شماره رهگیری پست رو بدیم. عصر تماس گرفتم شماره و سایت مربوط رو برای رهگیری گفتند. اس ام اس با وجود این که درخواست داده بودم نیامد. فقط تماس گرفتند و با وجود بعد مسافت 900 کیلومتری از تهران فردای تماس مرسوله پستی رسید ! یکی دو ساعت قبل تماسشون توی رهگیری ویزا در سایت ویزامتریک هنوز همون عبارت تکراری مدارک به سفارت فرستاده شده در حال رسیدگی است دیده میشد. و بعد تماس تغییر کرد به پاسپورت شما به ویزامتریک فرستاده شده. توی پاکت پستی پاسپورتم که برچسب ویزا خورده بود همراه با دعوت نامه که توی ویزامتریک گرفته بودند و یک قطعه عکسم بود.
    به سلامتی
    ایا ایمیل هم اومد واستون؟
    من امروز رفتم تو ۳۳ روز!

پیش فرض پاسخ : تو مصاحبه چه چیزای می پرسن ؟؟

سلام.من یک دعوت نامه از طرف عموم دارم. آیا می توانم بروم آنجا و پناهندگی درخواست بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    به سلامتی
    ایا ایمیل هم اومد واستون؟
    من امروز رفتم تو ۳۳ روز!
    شما به چه روشی اقدام کردید؟
    وطنم پاره تنم زمین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)