صفحه 415 از 423 نخستنخست ... 315365405406407408409410411412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,141 تا 4,150 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaie نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون و وقتی که گذاشتین
    من زمانی که بخوام درخواست بدم دانشجو هستم ولی زمستان بعد از آخرین امتحاناتم(که درسم دیگه تموم میشه) میخوام برم این سفر رو. حالا شک دارم که مدارک دانشجوییم رو ارائه بدم یا نه... از طرفی خب دلیل منطقی هست که هم دانشجو هستم هم درس رو تمام کردم اگه برنگردم کارای مدارک رو انجام بدم زحماتم بی نتیجه میمونه مدرک تحصیلی بهم نمیدن از طرفی میترسم ارائه بدم و فکر کنن قصد فریبشون رو داشتم....
    اکه تو این مورد هم راهنمایی کنین ممنون میشم...
    خواهش میکنم...
    من واقعاً تو این مورد اصلاً نمیتونم کمی کنم چون قانون یا روند مشخصی نداره.
    فقط این رو مطمئنم که اینکه به سفارت بخواید بگید که دانشجو بودید و الان دیگه نیستید و دلیل بازگشتتون هم گرفتن مدارک تحصیلیتون هست ، اصلاً کار درستی نیست و گرفتن مدرک تحصیلیتون هم دلیل کافی برای برگشتتون به ایران (ترک حوزه شنگن) نیست.
    طبق قانون ایران ، پدر و مادر شما میتونن مدارک تحصیلیتون رو به جای شما دریافت کنن و همچنین وکیل قانونیتون که بهش این اجازه رو داده باشید هم میتونه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان عزیز. من یک دعوتنامه برای ماه نوامبر 10 تا 18 نوامبر از آلمان دارم، و بعدش یک دعوتنامه از هلند برای 20 نوامبر تا 1 دسامبر. من می خوام درخواست ویزای مولتی 90 روزه بدم، ایا به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ (یکسال پیش یک ویزای مولتی شنگن 6 ماهه از هلند گرفتم سابقه شنگن سینگل از آلمان هم دارم(چهار سال پیش) و ویزای آمریکا(سه سال پیش) هم دارم).
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

درود بر شما

بنده پست های شمارو میدیدم و از نگرانیتون مطلع بودم وقتی این پیغام رو خوندم خیلی ناراحت شدم با توجه به اینکه گفتین میخواستین برای پدر بیمارتون برید و مدارک پزشکی هم ارایه دادین واقعا سخته درکتون میکنم خیلی سخته انتظار بعد اخرشم ریجکت ناراحت کنندست
    تمامی حرفای شمارو کاملا قبول دارم متاسفانه خیلی از افراد با پرونده های جعلی میرن سفارت ویزا میشن ولی خیلی از افراد پرونده اصل میدن ریجکت میشن کلا نه تنها سفارت المان تمامی سفارت های حوزه شینگن متاسفانه امار ریجکتیشون بیشتر از قبل شده
    در کل سفارت ها مطلع شدن که اگثر این افرادی که درخواست ویزا میدن برای پناهندگی میخوان برن دیگه بر نگردن که ادم هایی امثال شما هم باید از اهه اینجور افراد بسوزید
    بی شک 90 درصد افرادی که میرن سفارت های شینگن درخواست ویزا میدن برای پناهندگی اینکارو میرن میکنن به همین دلیل سفارت ها از این موضوع خیلی وقته با خبر شدن و درصد ریجکتیشون بالا رفته

حالا شما که فرمودید میخواستین برید و برگردین و مدارکتون اصل بوده خیلی ناراحت کننده هست که سفارت ویزا نداده به شما امیدوارم یک راهی پیدا کنید و بتونید برید از پدر محترموتون دیدن کنید

و در اخر بگم خدمت اون دسته از دوستانی که میگن اگه پرونده بی نقض و کامل باشه ویزا میشید اصلا چنین چیزی نیست مورد مشابه ایشون و حتی با مدارک خیلی خیلی قوی تر ریجکت شده تمام سفارت های شینگن با بند 8 و 9 ریجکتی ثبت میکنن فقط به خاطر اینکه میدونن فهمیدن ایرانی ها برای پناهندگی اومدن درخواست ویزا بدن و همانطور که میدونید اروپایی ها شدیدا از دروغ بدشون میاد کینه میکنن بدجور

در هر حال دوست عزیز ایشالا یه راهی برات پیدا بشه ویزا بشی موفق و پیروز باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

خوب جواب ما هم بعد از 58 روز امد و در کمال ناباوری با بند 9 عدم اطمینان ترک حوزه شنگن ریجکت شد!
    برای خودم متاسفم که با وجود اینکه تمام مدارکم با صداقت کامل بود و هیچ دروغی در کار نبود ریجکت شدم
    بیش از 9 سال می باشد بنده پدرم رو ندیدم و هیچ قصدی برای ماندن نداشتم چون متاهل هستم و اصلا شرایطی ندارم که بخوام ذره ای از خانواده دور باشم
    وای بر مملکتی که صداقت جواب نمیدهد و حتما باید زیرابی رفت و مدرک جعلی ارائه کرد!
    جالبه حتی نامه های پزشکی و تائید بستری شدن پدرم هم ارائه دادم و از وضعیت جسمی ایشون سفارت رو اگاه کردم اما....
    متاسفم به حال اون شخصی که همه درخواست ها رو با یک دید میبیند! البته حق هم دارن! بلانسبت کاربران این سایت ایرانیا جز دروغ و نیرنگ و زیرابی رفتن هیچ چیز دیگری ندارند و برای خودم که در این مملکت به دنیا امدم متاسفم
    چندین نفر از نزدیکان رو میشناسم که تمامی مدارکی که ارائه دادند جعلی بوده و به راحتی ویزا گرفتند و الان اونجا هستند
    اصلا برای ویزا نشدن ناراحت نیستم فقط و فقط از خودم ناراحتم که با صداقت کامل جلو رفتم و برای بندی ریجکت شدم که تاسف بار هست
    اگر هر کدوم از بند های دیگه رو تیک زده بودن پیش خودم میگفتم مدرکم نقص داشته یا یه چیزی ایراد داشته!

شاید باور نکنید بعد از 50 روز با وجود دو بار ایمیل زدن پیش خودم گفتم کاش هر طور شده تماس بگیرم! بیش از 60 بار تماس گرفتم تا بلاخره وصل شد و یه خانم جواب داد تو سفارت!
    گفتم خانم من سه روز دیگه تایم بلیطم هست و هنوز خبری نشده! ایشون گفتن که پرونده شما نیاز داشته بیشتر بررسی بشه و برای ادامه من نمیتونم تلفنی با شما صحبت کنم و فقط از طریق ایمیل!
    گفتم خانم من دو هفته پیش ایمیل زدم اما جوابی نگرفتم! بعد گفت ایمیلتون چیه گفتم فلان... بعد پیداش کرد و گفت الان ارجاع میده و تلفن رو قطع کرد! و دقیقا چند دقیقه بعدش یه ایمیل تائید به زبان المانی اومد که ایمیل شما دریافت شد و پیگیری میشه!
    میخوام بگم هیچ ایمیلی خوانده نمیشه و اگر یکی مثل من اینطور پیگیر باشه ایمیل رو ارجاع میدن! و جالبه دو روز بعد از تماسم از سفارت تماس گرفتن و تازه طرف گفت که یه سری اطلاعاتتون تو سیستم ناقص هست و باید تکمیل بشه...
    یعنی توی اون 50 روز حتی پرونده من رو باز هم نکرده بودن!

پرونده اصلی خوانده نمیشه دیگه چه برسه به ایمیل اعتراض!!!!!

به هر حال تجربه خوبی بود این دو ماه
    از ویزا متریک بگیرید که از عمد به هر چیزی گیر میدن تا یک پول اضافی بگیرن تا صداقت...
    خداوند همه ما رو اخر عاقبت به خیر کنند

به یزدان گر ما خرد داشتیم / کجا این سر انجام بد داشتیم

در این روزگار باید این شعر رو با حذف یک "د" اینطور تصحیح کرد

به یزدان گر ما خر داشتیم / کجا این سر انجام بد داشتیم

از دوست خوبم آرمان عزیز که دلسوزانه در همه شرایط من رو راهنمایی کردن بینهایت سپاسگذارم

موفق باشید

Junior Member hddvb آواتار ها

سلام
    ممنون از همدردیتون
    دوستانی گفتند که اعتراض بذارم ولی هیچ وقت اینکارو نمیکنم چون مطمین هستم حتی باز هم نمیکنند ایمیل ها و فقط ادم به خودش توهین میکنه با این کار!
    فقط دارم نامه بالابلندی رو اماده میکنم براشون بفرستم تا حداقل سر سوزنی هم که شده تاثیر بذارم روی وقتی که برای هر پرونده میذارن و میخونن! که امیدوارم حداقل بخوننش!
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    درود بر شما

بنده پست های شمارو میدیدم و از نگرانیتون مطلع بودم وقتی این پیغام رو خوندم خیلی ناراحت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همدردیتون
    دوستانی گفتند که اعتراض بذارم ولی هیچ وقت اینکارو نمیکنم چون مطمین هستم حتی باز هم نمیکنند ایمیل ها و فقط ادم به خودش توهین میکنه با این کار!
    فقط دارم نامه بالابلندی رو اماده میکنم براشون بفرستم تا حداقل سر سوزنی هم که شده تاثیر بذارم روی وقتی که برای هر پرونده میذارن و میخونن! که امیدوارم حداقل بخوننش!
    سپاس
    من در جریان شرایط شما نیستم ولی خیلی ها رو دیدم برای ویزای شنگن رد میشن، اعتراض میدن و دوباره ویزا میگیرن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان من سوال کرده بودم که با ویزای کاری national D visa میشه دعوتنامه رسمی فرستاد یا نه... دوستی گفتن اگر 3ماهه باشه نمیشه ولی اگه 1و2و3 ساله باشه میشه...
    حالا من پرسیدم و ویزایی که دادن 6ماهه هست... کسی اطلاع داره این قانون جدیده به جای 3ماهه 6ماهه میدن؟
    یا حالا که ویزا 6ماهه هست و قرارداد کاری طولانی مدت داره میشه باهاش دعوتنامه فرستاد یا نه؟

سلام دوستان من سوال کرده بودم که با ویزای کاری national D visa میشه دعوتنامه رسمی فرستاد یا نه... دوستی گفتن اگر 3ماهه باشه نمیشه ولی اگه 1و2و3 ساله باشه میشه...
    حالا من پرسیدم و ویزایی که دادن 6ماهه هست... کسی اطلاع داره این قانون جدیده به جای 3ماهه 6ماهه میدن؟
    یا حالا که ویزا 6ماهه هست و قرارداد کاری طولانی مدت داره میشه باهاش دعوتنامه فرستاد یا نه؟
    سلام ...
    من سوال اولتون رو پاسخ داده بودم ... احتمالاً این ویزای 6 ماهه جدید هست ، حداقل من ازش اطلاع نداشتم.

فقط این نکته رو باید بهش توجه کنید که دعوتنامه رسمی ای که صادر میشه حداکثر تا پایان اقامت شخص دعوت کننده اعتبار داره ...
    یعنی اگر برادر شما 6 ماه اجازه اقامت دارن در حال حاضر و 2 ماه اون سپری شده و 4 ماهش باقی مونده الان ، در صورتی که همین الان دعوتنامه صادر بشه ، دعوتنامه برای 4 ماه معتبر هست و باید زمان سفر شما در این بازه 4 ماهه قرار داشته باشه ...
    و البته خوب اعتبار دعوتنامه هم خیلی بالا نخواهد بود ... (البته این نظر شخصی منه!)

ApplyAbroad Superstar

سلام
    تا جایی که من میدونم، کسی که دعوتنامه میفرسته، باید حداقل شش ماه از اقامت خودش مونده باشه تو آلمان. اگر شما کل اقامت ممکنتون ۶ ماه هست، فکر نمی کنم بتونین دعوتنامه بفرستین. به عنوان مثال دانشجویی که ویزای دو ساله داشته، اما الان فقط سه ماه از دو سالش باقی مونده، نمیتونه دعوتنامه بده برای کسی. ولی باز بپرسین، شاید قانون عوض شده باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

مدارکی که به ویزامتریک داده میشه
    مثل سند و شناسنامه و .... باید ترجمه شده باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash100200 نمایش پست ها
    مدارکی که به ویزامتریک داده میشه
    مثل سند و شناسنامه و .... باید ترجمه شده باشه ؟
    خیر ... اصل و کپی مدارک کفایت میکنه ...
    فقط گواهی تمکن مالی و پرینت 3 ماهه حساب از بانک باید به زبان انگلیسی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)