صفحه 416 از 423 نخستنخست ... 316366406407408409410411412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,151 تا 4,160 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان من یه چیزی شنیدم گفتم اینجا بگم ببینم ایا واقعیت داره به نظر خودم که دروغی بیش نیست

با 2 تا اژانس هواپیمایی صحبت کردم میگن سفارت ها سختگیریشون بیشتر شده ویزا جدیدا نمیدن همه رو دارن ریجکت میکنن تمام سفارت ها منظورشون بود ایا درسته حرفشون ؟
    یکی هم که موئسسه مهاجرتی بود گفت سفارت ها ویزاهاشونو فروختن به افراد خاص ویزایی ندارن به متقاضی بدن و حرف هر 2 اژانس هم تایید کرد گفت سفارت ها ویزا نمیدن چون ایران اوضاع خوبی نداره و متوجه شدن اکثر افراد برای پناهندگی میخوان ویزا بگیرن برن دیگه نیان به همین دلیل ویزا نمیدن دیگه

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوستان من یه چیزی شنیدم گفتم اینجا بگم ببینم ایا واقعیت داره به نظر خودم که دروغی بیش نیست

با 2 تا اژانس هواپیمایی صحبت کردم میگن سفارت ها سختگیریشون بیشتر شده ویزا جدیدا نمیدن همه رو دارن ریجکت میکنن تمام سفارت ها منظورشون بود ایا درسته حرفشون ؟
    یکی هم که موئسسه مهاجرتی بود گفت سفارت ها ویزاهاشونو فروختن به افراد خاص ویزایی ندارن به متقاضی بدن و حرف هر 2 اژانس هم تایید کرد گفت سفارت ها ویزا نمیدن چون ایران اوضاع خوبی نداره و متوجه شدن اکثر افراد برای پناهندگی میخوان ویزا بگیرن برن دیگه نیان به همین دلیل ویزا نمیدن دیگه
    سلام
    برای این گفتن تا مشتری بگیرن . شرایط داشته باشه متقاضی راحت ویزا میگیره

حرف این اژانس ها و موئسسه های مهاجرتی که بنده به صراحت رد میکنم چون دروغی بیش نیست چون افرادی هستن که هنوز دارن ویزا میگیرن

ولی از قدیم دوست عزیز ویزا همیشه گرفتنش سخت بوده و جدیدا سخت تر هم شده تمامی سفارت ها منظورم هست

در همین سایت خیلی از کاربرها با داشتن مدارک خیلی عالی قوی و حتی با داشتن سابقه شینگن متاسفانه ریجکت شدن

به نظر شخصی من ویزا گرفتن کاملا شانسی هست چون خودم با چشم دیدم که خیلی بین افراد فرق میزارن
    نمونه مثلا کسی که اصلا" صلاحیت ویزا گرفتن رو نداشته رفته با مدارک جعلی ویزا گرفته ولی فردی با 60 سال سن برای دیدار از بچه هاش با سابقه شینگن ریجکت شده ویزا گرفتن شانسی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    برای این گفتن تا مشتری بگیرن . شرایط داشته باشه متقاضی راحت ویزا میگیره

سلام دوستان. خواستم نتیجه کارمو بگم البته با یه مکث طولانی و اینکه یه سوالم داشتم.
    بنده دقیقا بعد از ۲۷ روز بعد از درخواست سایت و چک کردم و وقتی رفتم خوشبختانه ویزا شده بودم. این اتفاق دقیقا ۱ ماه پیش افتاد که این اولین ویزای شنگنم بود و ویزای ۲۰ روزه مولتی به من دادن.که بنده رفتم الان هم برگشتم.
    اولا از دوستانی که اینجا تو روند این پروسه کمکم کردن صمیمانه تشکر میکنم.
    و یه توصیه پیش هیچ آژانسی نرید که همشون کلاه بردارن از دم.
    خب فکر کنم از تجربه ای که بدست آورم چندتا نکته به نظر من باید تو روند درخواست توجه کنید.
    ۱. دعوتنامه دیدار بهتره عضو خانواده مثل خواهر برادر پدر مادر .یا اگه فامیل هست بتونید ثابت کنید. من موقع تحویل مدارک شخصی که مدارک و میگرفت مدارک اثبات ازدواج و رابطه خانوادگی که همشون کپی شناسنامه ها بودن رو نمیگرفت که بنده تاکید کردم حتما باید باشه اون شخص رو مجبور کردم مدارک رو داخل پرونده بگذاره. که خب برای خیلیا اتفاق افتاده شخصی که اونجاست گفته فلان مدرک نیازی نیست همین میشه نقصی و ریجکت.
    ۲. ببینید وقتی شما با دعوتنامه رسمی دیدار میرید همیشه نشان دادن یک میلیارد یا پانصد میلیون نمیدونم رقم بالای موجودی نتیجه مثبتی نداره اتفاقا نتیجه معکوس میده. شما نباید ثروتند بودنتونو ثابت کنید باید ثبات اجتماعیتونو ثابت کنید.
    ۲.یکی از مدارک خیلی مهم دیگه گردش مالیه که خیلیا میان به صورت فیک یا با پیشنهاد آژانسی جایی یه چیز غیر واقعی درست میکنن و خوب این مدرک مهمیه اون یارو اونجا تو سفارت قشنگ میفهمه شما بازیه الکی کردی با حساب.و اینکه در آخر موجودیتون با گردش مالیتون نمیخوره.گردش مالیتون با شغلتون یکی نیست.مثلا یارو کارمنده گردش مالی ماهی خیلی بیشتر از حقوقش میبره . بعد میاد اینجا میگه من مدارک قوی دادم لعنت به سفارت و ویزا متریک ریجکت شدم.
    خلاصه صداقت تو مدارک و اینکه نقصی نداشته باشه و وتقعا شرایطش رو داشته باشید اصلا ریجکت نمیکنن. خدایی من پاسمو دوسال پیش تعویض کردم و تو این دوسال اصلا مسافرت خارجی نداشتم و بهدونه مهر و ویزا تو پاسم نبود.اولین ویزای شنگنم بود. و مدارکم و توعین صداقت دادم.میتونستم مبلغ بالایی تو حسابم وارد کنم اما ترجیه دادم نکنم.
    و حالا سوال خودم .بنده ۲۰ روز آلمان بودم و الان برگشتم. آیا بعد از برگشت کاری باید کرد. چون انگار یادمه جایی خونده بودم باید پاستو ببری سفارت نمیدونم که ببینن برگشتی .دقیق یادم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_b63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواستم نتیجه کارمو بگم البته با یه مکث طولانی و اینکه یه سوالم داشتم.
    بنده دقیقا بعد از ۲۷ روز بعد از درخواست سایت و چک کردم و وقتی رفتم خوشبختانه ویزا شده بودم. این اتفاق دقیقا ۱ ماه پیش افتاد که این اولین ویزای شنگنم بود و ویزای ۲۰ روزه مولتی به من دادن.که بنده رفتم الان هم برگشتم.
    اولا از دوستانی که اینجا تو روند این پروسه کمکم کردن صمیمانه تشکر میکنم.
    و یه توصیه پیش هیچ آژانسی نرید که همشون کلاه بردارن از دم.
    خب فکر کنم از تجربه ای که بدست آورم چندتا نکته به نظر من باید تو روند درخواست توجه کنید.
    ۱. دعوتنامه دیدار بهتره عضو خانواده مثل خواهر برادر پدر مادر .یا اگه فامیل هست بتونید ثابت کنید. من موقع تحویل مدارک شخصی که مدارک و میگرفت مدارک اثبات ازدواج و رابطه خانوادگی که همشون کپی شناسنامه ها بودن رو نمیگرفت که بنده تاکید کردم حتما باید باشه اون شخص رو مجبور کردم مدارک رو داخل پرونده بگذاره. که خب برای خیلیا اتفاق افتاده شخصی که اونجاست گفته فلان مدرک نیازی نیست همین میشه نقصی و ریجکت.
    ۲. ببینید وقتی شما با دعوتنامه رسمی دیدار میرید همیشه نشان دادن یک میلیارد یا پانصد میلیون نمیدونم رقم بالای موجودی نتیجه مثبتی نداره اتفاقا نتیجه معکوس میده. شما نباید ثروتند بودنتونو ثابت کنید باید ثبات اجتماعیتونو ثابت کنید.
    ۲.یکی از مدارک خیلی مهم دیگه گردش مالیه که خیلیا میان به صورت فیک یا با پیشنهاد آژانسی جایی یه چیز غیر واقعی درست میکنن و خوب این مدرک مهمیه اون یارو اونجا تو سفارت قشنگ میفهمه شما بازیه الکی کردی با حساب.و اینکه در آخر موجودیتون با گردش مالیتون نمیخوره.گردش مالیتون با شغلتون یکی نیست.مثلا یارو کارمنده گردش مالی ماهی خیلی بیشتر از حقوقش میبره . بعد میاد اینجا میگه من مدارک قوی دادم لعنت به سفارت و ویزا متریک ریجکت شدم.
    خلاصه صداقت تو مدارک و اینکه نقصی نداشته باشه و وتقعا شرایطش رو داشته باشید اصلا ریجکت نمیکنن. خدایی من پاسمو دوسال پیش تعویض کردم و تو این دوسال اصلا مسافرت خارجی نداشتم و بهدونه مهر و ویزا تو پاسم نبود.اولین ویزای شنگنم بود. و مدارکم و توعین صداقت دادم.میتونستم مبلغ بالایی تو حسابم وارد کنم اما ترجیه دادم نکنم.
    و حالا سوال خودم .بنده ۲۰ روز آلمان بودم و الان برگشتم. آیا بعد از برگشت کاری باید کرد. چون انگار یادمه جایی خونده بودم باید پاستو ببری سفارت نمیدونم که ببینن برگشتی .دقیق یادم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنین.
    سلام. من هم حدود دو هفته پیش برگشتم. لازم نیست کاری انجام بدید. همون مهری که موقع خروج تو گیت فرودگاه توی پاسپورت می زنند نشونه خروج از آلمان هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها

کاملا حرفتون درسته، وقتی شرایط اسف بار کشور را نگاه کنید و همچنین تعداد افراد فرصت طلب که به انواع ویزا های توریستی در چند سال اخیر وارد کشور های اروپایی شدند و دیگه برنگشتند را ببینید میفهمید که حق با سفارت ها است که با دقت بیشتری ویزا صادر کنند و حتی اگر کوچکترین ریسکی در فرد وجود داره ردش کنند.

سلام دوستان.
    یه سوال بعد از برگشت از سفر چقدر زمان لازم هست تا بشه دوباره برای ویزا اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_b63 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال بعد از برگشت از سفر چقدر زمان لازم هست تا بشه دوباره برای ویزا اقدام کرد؟
    هیچ محدودیتی وجود نداره اما قانون کلی این است که در هر بازه 180 روزه شما فقط میتونید 90 روز ویزای شنگن داشته باشید یعنی اگر در 180 روز گذشته 90 روز یا بیشتر در حوزه شنگن بودید باید 180 روز صبر کنید تا دوباره بتونید ویزا بگیرید.

دوستان کسی اینجا نمونه پرینت گردش حساب بانک ملت (( فقط بانک ملت )) رو داره اپلود کنه ببینم دقیقا چجوری تو برگه چاپ میشه مهمه برام چون دسته بندی زیاد داره از تاریخ و ساعت گرفته تا ذینفع و شماره کارت هایی که برداشتو واریز انجام شده و ...
    ممنون میشم اگه کسی برای بانک ملت داره بزاره ببینم چجوری هست چون ظاهرا باید برای سفارت ها لاتین پرینت بگیریم

سلام دوستان. من 24 اکتبر مدارکم رو تحویل ویزامتریک دادم و از اونجایی که از نظر خودم همه مدارکم کامل و جامع بود استرسی نداشتم تا اینکه امروز اومدم و صحبت های دوستان رو اینجا خوندم و ناامید شدم. من برای بار اول هست درخواست ویزای شینگن میدم و برای فرصت مطالعاتی کوتاه مدت میخواستم برم. 9 دسامبر تاریخ رفت من هست. الان میترسم تا اون موقع جواب درخواستم نیاد (طبق تجربیات و صحبت های دوستان). من با وسواس زیادی تمام مدارک رو تهیه کردم هم مدارک شغلی هم مالی هم تحصیلی. دیگه چیزی نبود که نذارم رو پروندم. متصدی ویزا متریک هم همه مدارک رو بررسی کرد و ازم تحویل گرفت و گفت تمام مدارکتون کامل و منظم هست. خیلی از دوستانم با نصف مدارکی که من تهیه کرده بودم به راحتی ویزا گرفتند از المان و به خاطر همین خیالم راحت بود. ولی الان استرس گرفتم و اینجوری برداشت کردم از صحبت های دوستان که کاملا شانسی هست این پروسه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)