صفحه 419 از 423 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان، من برای مصاحبه به سفارت رفتم و در حال حاضر پاسپورت من دست سفارت هست و داره روال بررسی برای ویزا رو طی می کنه. من به اسکن تصویر صفحه اول پاسپورت ام نیاز دارم، به نظرتون اگه ایمیل بزنم به سفارت برام فایل اسکن رو می فرستن؟ پیشنهاد می کنید حضوری برم و از سفارت بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

برای پدر و مادر هم نیاز به دعوتنامه هست؟ اینجا زیر ستون parental benefits نوشته Yes ٬ فقط نمیدونم منظور اینه که میتونن راحت برن بیان؟

https://www.hrk.de/fileadmin/redakti...its_3_2018.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    برای پدر و مادر هم نیاز به دعوتنامه هست؟ اینجا زیر ستون parental benefits نوشته Yes ٬ فقط نمیدونم منظور اینه که میتونن راحت برن بیان؟

https://www.hrk.de/fileadmin/redakti...its_3_2018.pdf
    بله قطعاً نیاز هست

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که از چه سایتی میتونم بلیط هواپیما رزرو کنم؟(منظورم خرید نیست، رزرو بدون پرداخت)

به چه شماره ای زنگ زدید؟ من ویزامتریک زنگ میزنم ج نمیدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinderelabita نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که از چه سایتی میتونم بلیط هواپیما رزرو کنم؟(منظورم خرید نیست، رزرو بدون پرداخت)
    سوالتون به تاپیک زیر مربوطه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%D8%AA/page57

من نمیدونم چنین سایتی هست یا نه٬ تا حالا ندیدم بدون پرداخت رزرو کنن

Junior Member AMEB آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

سلام دوستان.
    کسی تو این چند روزه برای ویزای شنگن از ویزامتریک وقت گرفته؟
    برادرم پولو پرداخت کرده ولی تو سایت هیچ وقتی باز نمیشه، چند روزه داریم میریم تو سایت ولی وقتی باز نمیشه.
    این مشکلو کسی داشته؟ چه میشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AMEB نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی تو این چند روزه برای ویزای شنگن از ویزامتریک وقت گرفته؟
    برادرم پولو پرداخت کرده ولی تو سایت هیچ وقتی باز نمیشه، چند روزه داریم میریم تو سایت ولی وقتی باز نمیشه.
    این مشکلو کسی داشته؟ چه میشه کرد؟
    اگر شماره فیش پرداخت رو قبول نمیکنه ، باید فرم پشتیبانی سایت رو پرکنید و ارسال کنید ... مشکل رو برطرف میکنند ...
    در غیر اینصورت باید دوستانی که وقت گرفتن پاسخ بدن ...
    با شماره تلفن ویزامتریک هم میتونید تماس بگیرید و سوال کنید.

Junior Member AMEB آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    اگر شماره فیش پرداخت رو قبول نمیکنه ، باید فرم پشتیبانی سایت رو پرکنید و ارسال کنید ... مشکل رو برطرف میکنند ...
    در غیر اینصورت باید دوستانی که وقت گرفتن پاسخ بدن ...
    با شماره تلفن ویزامتریک هم میتونید تماس بگیرید و سوال کنید.

شماره فیش رو قبول میکنه...
    باهاشون تماس گرفتیم میگن تو همون سایت برید و اینا.
    من تا الان بیشتر از 50 بار رفتم تو سایت و ریفرش کردم و دوباره...

نقل قول نوشته اصلی توسط AMEB نمایش پست ها
    شماره فیش رو قبول میکنه...
    باهاشون تماس گرفتیم میگن تو همون سایت برید و اینا.
    من تا الان بیشتر از 50 بار رفتم تو سایت و ریفرش کردم و دوباره...
    با یه مرورگر دیگه یا با یه کامپیوتر دیگه انجام بدید و حتماً با کامپیوتر یا لپتاپ ... (منظور اینکه با تبلت یا گوشی انجام ندید)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)