صفحه 420 از 423 نخستنخست ... 320370410411412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,191 تا 4,200 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

من هم همین مشکل رو دارم. سه روزه دارم چک میکنم ولی هیچ وقتی باز نمیشه. ایمیل زدم گفت باید هرروز چک کنی.
    کسی اطلاع داره چطوری میشه از سفارت وقت فوری شنگن گرفتت؟ ایمیلش رو دارید؟ من دعوتنامه برای مصاحبه دارم و باید یک ماه دیگه المان باشم.
    ویزامتریک گف باید به سفارت ایمیل بزنم ولی گف ایمیلش رو از سایت سفارت بگیرم. سایت سفارتم فقط نوشته وقت اضطراری میده ولی ادرسی ایمیل نداده.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMEB نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی تو این چند روزه برای ویزای شنگن از ویزامتریک وقت گرفته؟
    برادرم پولو پرداخت کرده ولی تو سایت هیچ وقتی باز نمیشه، چند روزه داریم میریم تو سایت ولی وقتی باز نمیشه.
    این مشکلو کسی داشته؟ چه میشه کرد؟

Junior Member AMEB آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    با یه مرورگر دیگه یا با یه کامپیوتر دیگه انجام بدید و حتماً با کامپیوتر یا لپتاپ ... (منظور اینکه با تبلت یا گوشی انجام ندید)
    با چندتا لپتاپ و کامپیوتر امتحان کردیم. همه روزا تا 2 ماه دیگه رو پر نشون میده. خیلی عجیبه!

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    ممنون از باتجربه ها که وقت میگذارن و به سوالات پاسخ میدن.

شرکتی بنده رو دعوت به مصاحبه حضوری کرده و گفته همه هزینه رو متقبل میشه.
    حالا سوال من اینه که چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟ از من پرسیدن که سریعترین زمانی که میتونی اینجا باشی کی هست. چی باید بگم؟

flightigo برای من رزرو رو انجام داد. پول هم نگرفت. البته به خاطر نوع پرواز Aeroflat بود گمونم این مدلشون. خلاصه که هنوز فکر می کنم یه جای کار ایراد داره که یکی یه کاری مجانی برای آدم انجام داده.
    یه ایمیل برام اومده با مشخصات رزرو بلیط. تا 24 ساعت قبل پرواز وقت دارم پرداختش کنم!!! هیچی هم پول ندادم. به قول انگلیسی ها :Too Good to be True!!!
    خلاصه می دونم اینجا نباید تبلیغ کرد. امیدوارم تبلیغ محسوب نشه ولی خب این تجربه من بود.
    البته چون در نهایت مطمئن نیستم این چرا اینجوری بود، و چون بلیط روز به روز هی گرون تر می شه، از Cheapoair بلیط رو با کارت اعتباری به یورو خریدم. این یکی پول رو گرفته، ایمیل زده رزرو!! تا قبل از تاریخ بلیط هم می شه مجانی کنسل کرد یا تاریخ رو عوض کرد.
    نمی دونمچرا بعضی پرواز ها 47 دلار خسارت کنسلی می گرفتن. من حدود 5 یورو برای احتمال تغییر تاریخ پرداخت کردم. توی آپشن های تا رسیدن به پرداخت بود.
    به آژانس ها هم زنگ زدم، اونا 100 تومن برای رزرو خالی می گرفتن! پول بلیط که اگه موقع صدور ویزا می خواستی بخری، می شد به قیمت روز. یا الان بخری، با قیمت الان و احتمال کنسلی و 50 دلار خسارت کنسلی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinderelabita نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که از چه سایتی میتونم بلیط هواپیما رزرو کنم؟(منظورم خرید نیست، رزرو بدون پرداخت)

سلام
    من میخوام از ویزا متریک وقت بگیرم برا ۱۸ مارس و بلیط هام رو هم برای ۱ می بگیرم خیلی نکرانم که جوابا نیاد تا اونجا از بچه ها چند روزه جواب دادن؟!

جواب من بعد از 32 روز اومد ومتاسفانه با سابقه سه شینگن از المان و فرانسه ریجکت کردن با بند عدم اطمینان از بازگشت

Junior Member AMEB آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijavadi663 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام از ویزا متریک وقت بگیرم برا ۱۸ مارس و بلیط هام رو هم برای ۱ می بگیرم خیلی نکرانم که جوابا نیاد تا اونجا از بچه ها چند روزه جواب دادن؟!
    برادر من زنگ زده بود به ویزامتریک، گفتن 50 روز طول میکشه.

چه جالب. کنسلی مجانی! ما که کارت بانکی بین المللی نداریم و مجبوریم از سایتهای ایرانی خرید کنیم. حداقل من هیچ کنسلی رایگانی ندیدم. و الان خسارت کنسل بلیژ رفت و برگشتم ۱۰۰ دلار میشه. دوستان اگر پروازی به المان (برلین)میشناسن که کنسلی رایگان داره لطفا اینجا بگن تا بقیه هم بتونن استفاده کنن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sinderelabita نمایش پست ها
    چه جالب. کنسلی مجانی! ما که کارت بانکی بین المللی نداریم و مجبوریم از سایتهای ایرانی خرید کنیم. حداقل من هیچ کنسلی رایگانی ندیدم. و الان خسارت کنسل بلیژ رفت و برگشتم ۱۰۰ دلار میشه. دوستان اگر پروازی به المان (برلین)میشناسن که کنسلی رایگان داره لطفا اینجا بگن تا بقیه هم بتونن استفاده کنن. ممنون
    از سایت هواپیمائی قطر و ترکیس به راحتی می تونید رزرو مجانی انجام بدین.

Junior Member

با سلام و آرزوی سلامتی
    بچه ها می دونید معمولا چه وقتی ویزامتریک وقت هاشو برای رزرو باز میکنه؟ الان فوریه و مارچ و آوریل کاملا بسته هست. قبلا من چک میکردم همیشه وقت خالی داشتن الان کامل بسته هست. چکار باید انجام داد بنظرتون؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)