صفحه 52 از 423 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام. دوستان من دانشجو هستم در آلمان و میخوام برای پدر و مادرم دعوت نامه غیررسمی بفرستم (بدون بلوکه کردن پول). با توجه به اینکه هردو ویزای 5 ساله کانادا و سابقه سفر و اقامت 3 ماهه در کانادا رو دارن امکان گرفتن ویزا چقدر هست؟
    آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanbr نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده 25 ساله ام هست و برای ویزای شنگن قصد دارم اقدام کنم و دعوتنامه ی غیررسمی از طرف برادرم همراه با مدارکشون دارم.
    گواهی اشتغال به تحصیل و همینطور سابقه ی بیمه به مدت 3 سال و قرارداد کاری با شرکت هم دارم.
    بیمه از سمت برادرم که در آلمان هست هم میتونم داشته باشم.

حساب خودم وضعیت زیاد جالبی نداره.
    میخواستم ببینم میتونم پرینت حساب پدرم رو روز مصاحبه تحویل سفارت بدم یا خیر؟

و اینکه احتمال گرفتن ویزا برای شخص بنده چند درصد هست؟

ممنونم
    دوست عزیز، میشه بپرسم برادرتون چطور می تونن شما را از آلمان بیمه کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rosee نمایش پست ها
    دوست عزیز، میشه بپرسم برادرتون چطور می تونن شما را از آلمان بیمه کنن؟
    اينجا رو ببينيد:
    http://www.reiseversicherung.com/rei..._besucher.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Beckham23 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی کانادا هستم و ویزای کانادا دارم و الان ایران هستم. میخواستم ببینم میتونم واسه ویزای شنگن المان اقدام کنم و چقدر شانس دارم که بهم ویزا بدن؟ (هدف توریستی و آشنا و فامیل هم ندارم)

ممنون
    ترجيحا از كانادا اقدام كنيد فكر كنم شانستون خيلي زياد بشه. در كل ولي داشتن اقامت دانشجويي كانادا پوئن خيلي خوبي هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. تمکن مالی باید از حساب جاری باشه یا حساب پس انداز هم قبوله? ممنون

من از بانک پاسارگاد تمکن مالی انگلیسی که گرفتم تمام حساب‌های جاری و پس‌انداز رو توی نامه آورد و در انتها هم مجموعش رو نوشته بود.

Junior Member

سلام دوستان

من چند روز پیش رفتم مصاحبه با دعوتنامه ی غیر رسمی..
    همه ی مدارکم کامل بود خداروشکر و ازم گرفت.

فقط در آخر آفیسر ازم پرسید پاسپورت رو با پست بفرستیم؟
    گفتم هزینه اش چقدره؟
    گفت: 20 تومان
    گفتم نه کرج هستیم دیگه خودم میام میگیرم.

میخواستم ببینم حرف هزینه پست و اینکه گفتم خودم میام میگیرم تاثیر منفی داره برای گرفتن ویزا ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanbr نمایش پست ها
    سلام دوستان

من چند روز پیش رفتم مصاحبه با دعوتنامه ی غیر رسمی..
    همه ی مدارکم کامل بود خداروشکر و ازم گرفت.

فقط در آخر آفیسر ازم پرسید پاسپورت رو با پست بفرستیم؟
    گفتم هزینه اش چقدره؟
    گفت: 20 تومان
    گفتم نه کرج هستیم دیگه خودم میام میگیرم.

میخواستم ببینم حرف هزینه پست و اینکه گفتم خودم میام میگیرم تاثیر منفی داره برای گرفتن ویزا ؟
    سلام
    خیر. تاثیر منفی نداره این موضوع. نگران نباشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

من بتازگی از هندوستان که در اونجا برای تحصیل بمدت 7 سال زندگی کردم ، در 13 اسفند اومدم ایران و برای سفر توریستی از دوست آلمانی دعوتنامه دریافت میکنم در چند روز آینده،سوالهایی که دارم اینه
    1.دفترچه بیمه به گرفتن ویزا کمک میکنه؟
    2.سند خونه بنام برادر مورد قبول هست ، یا اصلا احتیاج هست؟
    3.وقت مصاحبه آنلاین باید گرفته بشه؟
    4.خرید بلیط باید برای 15 روز بعد از مصاحبه خریداری شده باشه ؟

در سوالهاشون پرسیدن که به یک سری از کشورها سفر داشتم یا نه از جمله کشمیر که من در سال گذشته سفر داشتم البته با پاسپورت قبلی ، چون پاسپورت جدیدم بدلیل تاریخ انقضا عوض کردم و بعد از عید 1395 پاسپورت جدید گرفتم ،،، لزومی داره که اعلام کنم یا احتیاجی نیست؟
    ویرایش توسط omid2015 : April 21st, 2016 در ساعت 07:28 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eelhaam نمایش پست ها
    من بتازگی از هندوستان که در اونجا برای تحصیل بمدت 7 سال زندگی کردم ، در 13 اسفند اومدم ایران و برای سفر توریستی از دوست آلمانی دعوتنامه دریافت میکنم در چند روز آینده،سوالهایی که دارم اینه
    1.دفترچه بیمه به گرفتن ویزا کمک میکنه؟
    2.سند خونه بنام برادر مورد قبول هست ، یا اصلا احتیاج هست؟
    3.وقت مصاحبه آنلاین باید گرفته بشه؟
    4.خرید بلیط باید برای 15 روز بعد از مصاحبه خریداری شده باشه ؟
    1. بیمه فقط تامین اجتماعی مال خودتون رو قبول میکنن که نشون بده سابقه کاری داری.. هیچ دفترچه دیگه ای رو قبول نمیکنن.
    2. سند خونه یا ملک باید به اسم خودتون باشه. در غیر این صورت بهتون پسش میده.
    3. وقت مصاحبه هم آنلاین باید بگیرید. صفحه اول سایت رو دائم چک کنید تا از زمان آزاد شدن وقت ها مطلع بشین.
    4. از زمانی که به شما ویزا میدن فکر میکنم به مدت سه ماه فرصت دارید از کشور خارج بشید.. این مورد رو خیلی مطمئن نیستم.. ولی لزومی نداره همون فرداش بلیط داشته باشید اگه قصدتون یک ماه بعدشه. در روز مصاحبه احتمالن ازتون میپرسن چه زمانی و برای چه مدتی میخواین برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Eelhaam نمایش پست ها
    در سوالهاشون پرسیدن که به یک سری از کشورها سفر داشتم یا نه از جمله کشمیر که من در سال گذشته سفر داشتم البته با پاسپورت قبلی ، چون پاسپورت جدیدم بدلیل تاریخ انقضا عوض کردم و بعد از عید 1395 پاسپورت جدید گرفتم ،،، لزومی داره که اعلام کنم یا احتیاجی نیست؟
    باید اعلام کنید. یک درصد احتمال بدید ازتون پاسپورت قدیمیتون رو بخوان. یه بار از من پاسپورت قدیمیم رو خواستن.
    ویرایش توسط omid2015 : April 21st, 2016 در ساعت 07:29 PM دلیل: ترکیب پست ها

سلام
    دوستان سوالی داشتم
    من سند مغازه دارم گردش حسابم خوبه 30 یا 40 مانده دارم ازدواج کردم جواز کسب دارم سابقه بیمه هم دارم میخوام توریستی برای گردش برم المان البته تنهایی همسرم میمونه ایران به نظر شما شانس گرفتن ویزا دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)