صفحه 53 از 423 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی داشتم
    من سند مغازه دارم گردش حسابم خوبه 30 یا 40 مانده دارم ازدواج کردم جواز کسب دارم سابقه بیمه هم دارم میخوام توریستی برای گردش برم المان البته تنهایی همسرم میمونه ایران به نظر شما شانس گرفتن ویزا دارم
    بله که دارین، چرا نداشته باشین؟
    فقط خیلی خیلی بهتره که یه دعوتنامه (ی حتی شده غیررسمی) داشته باشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    بله که دارین، چرا نداشته باشین؟
    فقط خیلی خیلی بهتره که یه دعوتنامه (ی حتی شده غیررسمی) داشته باشین.
    ممنون از پاسخ شما
    شفافتر اگه بخواهم بگم مغازه شش دانگ به نام خودم هست جواز و پروانه کسب به اسم خودم هست حساب جاری دارم که دارم خوب کار میکنم و مانده حساب بیست و سی میلیون دارم..ازدواج کردم ولی همسرم نمیاد من با دوستم میخوام برم اونم کارمند هست سند خونه داره البته کارمند رسمی یه ارگان دولتی هست ما میخواهیم یه دو ماهی بریم المان فقط کسی را نداریم دئعوتنامه برامون بفرسته باید چیکار کنیم.به نظرتون با این اوصاف شانس رفتن داریم

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون ، چند تا سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین
    1.دعوتنامه میتونه از طریق ایمیل یا فکس هم دریافت بشه ، یا اصل دعوتنامه لازمه؟
    2. دوست من که آلمانی هست گفت تا حالا برای کسی دعوتنامه نفرستاده و از جایی یک سری فرم ، اگه اشتباه نکنم 11 صفحه ، گرفته که باید پر کنه و سوالش این بود که نمیدونه متن دعوتنامه چی باید باشه ، برای گرفتن دعوتنامه رسمی یا غیر رسمی میشه منو راهنمایی کنین که متنش بچه صورت باید باشه ؟
    یا اگه فرمت خاصی داره چطور میتونم تهیه کنم و بهش بدم ؟
    3.دعوتنامه میتونه بزبان آلمانی هم باشه؟
    4.چه چیزهای مهمی باید در دعوتنامه صراحتا نوشته شده باشه تا برای گرفتن ویزا بهتر کمک کنه؟
    ممنون

در دست داشتن و خرید بلیط رفت و برگشت بدای ویزای توریستی در روز مصاحبه لازم هست یا خیر؟
    در فرم ویزای شنگن قسمت 21 نوشته شده که دلیل سفر ، من که دعوتنامه از طرف دوستم دارم باید دلیل سفر رو بند بازدید از بستگان یا دوستان بزنم ، یا توریستی؟
    متشکرم
    ویرایش توسط omid2015 : April 21st, 2016 در ساعت 02:54 PM دلیل: ترکیب پست ها

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Eelhaam نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون ، چند تا سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم راهنمایی کنین
    دعوتنامه میتونه از طریق ایمیل یا فکس هم دریافت بشه ، یا اصل دعوتنامه لازمه؟
    و دوم اینکه این دوست من که آلمانی هست گفت تا حالا برای کسی دعوتنامه نفرستاده و از جایی یک سری فرم ، اگه اشتباه نکنم 11 صفحه ، گرفته که باید پر کنه و سوالش این بود که نمیدونه متن دعوتنامه چی باید باشه ، برای گرفتن دعوتنامه رسمی یا غیر رسمی میشه منو راهنمایی کنین که متنش بچه صورت باید باشه ؟
    یا اگه فرمت خاصی داره چطور میتونم تهیه کنم و بهش بدم ؟
    دعوتنامه میتونه بزبان آلمانی هم باشه؟
    چیزهای مهمی باید در دعوتنامه صراحتا نوشته شده باشه چیه تا برای گرفتن ویزا بهتر کمک کنه؟
    ممنون
    1- به طور معمول اصلش لازمه. اما خب مثل اینکه کنار میان که شما پرینتش رو روز مصاحبه ببرین. اصلش رو روز گرفتن ویزا. اما اصلش رو روز گرفتن ویزا باید حتما ببرین. در مورد فاکس اگه منظورتون به سفارته، فاکس نکنین به سفارت. تو سفارت کسی نگاه نمی کنه ببینه این فاکس رو کی فرستاده واسه کی فرستاده.
    2- یازده صفحه؟!!! ایشون چی رفته گرفته؟! دعوتنامه یه برگه است فقط که اطلاعات شخصی شما رو می خواد و اطلاعات شخصی ایشون رو. همین. این دعوتنامه ای که من میگم، بهش میگن دعوتنامه ی رسمی و باید از اداره اقامت بگیرن. به آلمانی هم اسمش هست verpflichtungserklärung. در واقع معنی لفظیش اصلا دعوتنامه نمیشه.
    3- دعوتنامه ی فوق کلا آلمانیه.
    4- فقط فرم بالا رو پر کنن. یه سرچ بکنین تو عکس های گوگل، قشنگ براتون میاره و براتون شفاف میشه که چه اطلاعاتی رو ایشون از شما لازم دارن.
    فقط دقت کن(ی)ن که یه جای فرم ازشون می پرسه آیا ایشون ضمانت مالی شما رو قبول میکنن یا خودتون. اگر ایشون کارمند باشن و ضمانت شما رو قبول کنن، شانس ویزا گرفتن شما بسیار بالاتر از زمانی هست که خودتون قرار باشه خودتونو ساپورت کنین.
    ویرایش توسط omid2015 : April 30th, 2016 در ساعت 11:03 AM دلیل: نظم
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

مرسی ، اره گفت 11 صفحه که باید متراژ خونش و یسری چیزای دیگه رو بگه بهشون ..
    ممنون از راهنمایی

روز مصاحبه برای ویزای توریستی آلمان ، بیمه مسافرتی هم باید انجام شده باشه ؟
    بیمه رو کجا انجام میدن و مبلغش برای 3 ماه چقد میشه؟
    ویرایش توسط omid2015 : April 21st, 2016 در ساعت 02:56 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rosee نمایش پست ها
    دوست عزیز، میشه بپرسم برادرتون چطور می تونن شما را از آلمان بیمه کنن؟
    سلام
    منم خودم دقیقا نمیدونم به چه صورت هست.. اما برادرم گفتن از زمانی که وارد آلمان بشم میتونن بنده رو بیمه کنن از طریق شرکتهای بیمه ی آلمان.

Junior Member

نوع دعوتنامم رسمی هست
    خود همین دوست آلمانیم گفت که میتونم 3 ماه ویزای توریستی بگیرم ..
    متوجه نشدماز سوالتون که 3 ماه ممکنه ویزا ندن یا کمتر یا بیشتر میتونم ویزا داشته باشم؟
    ویرایش توسط omid2015 : April 21st, 2016 در ساعت 03:00 PM دلیل: نظم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات امن - دانشگاه علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_es نمایش پست ها
    عالی بود،لطفاً نتیجه رو هم اعلام کنید.انشاالله که ویزاتون در بیاد
    سلام، بله 14 روزه ویزای من و همسرم آمد

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه این روزها وقت سفارت برای ویزای شینگن سخت گیر میاد یا راحت ؟
    سفارت یکشنبه ساعت دو سایتشو برای ویزای شینگن باز میکنه من نمیدونم خودم میتونم بگیرم یا بدم اژانسی جایی برام بگیره؟
    خواهش میکنم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    بنده برای ویزای شنگن اقدام کردم ،میخوام برم برادرم رو ببینم و منتظر نتیجه ویزا هستم.
    فقط یه سوال داشتم که من قبلا برای ویزای دانشجویی اقدام کرده بودم و ریجکت شدم و مهرش داخل پاسپورتم هست.

مصاحبه هم رفتم آفیسر گفت قبلا اقدام کردی
    گفتم بله،برای ویزا دانشجویی
    گفت بهت ویزا ندادن؟
    گفتم نه و بعد از اینکه ویزا ندادن همینجا رفتم دانشگاه

میخواستم ببینم حالا اون قضیه روی ویزا شنگن تاثیر داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)