صفحه 54 از 423 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام من امروز طبق اطلاعیه ای که سایت سفارت داده بود رفتم و برای تععیین وقت آنلاین اقدام کردم ، برای 45 دقیقه که اصلا صفحه تعیین وقت باز نمیشد و بعدش که وارد شدم نوشته بود وقت برای امروز موجود نیست ،،
    چطوری باید پس وقت گرفت؟
    از آلمان چطور میشه وقت سفارت بگیرن برامون؟
    فردا هم نوشته که برای ویزاهای اقامتی هست و دانشجویان،میتونم برای دریافت ویزای شینگن توریستی کنم تو اون وقت؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

وقت گرفتن سفارت چقدر سخت شده!!!وقتی نوبت دهی شروع میشه سایت باز نمیشه.راهکار خاصی هست دوستان؟

Eelhaam عزیز، خیر امکانش نیست شما تو قسمت short term stay(اقامت کوتاه مدت) باید اقدام کنی
    فردا long term باز میشه که شامل پیوست به خانواده و... میشه
    من هم همین مشکل رو برای وقت گرفتن امروز ۵اردیبهشت داشتم!

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو هستم و خاله م واسم از آلمان دعوتنامه فرستاده.چون کار نمیکنم حساب بانکی که 10 یا 20 ملیون برای خرج سفرم باشه به اسم خودم ندارم.از اونجایی که خاله ام موقع فرستادن دعوتنامه تعهد داده که از نظر مالی باید منو ساپورت کنه و فیش حقوقیشم با خودش برده ... به نظر شم لازمه من حسابی باز کنم و با خودم به عنوان مدرک ببرم؟حدودا یکی دو ماه میخوام بمونم
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    واین که هیج کدوم از مدارک واسه ی دیدار اقوام ترجمه لازم نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_es نمایش پست ها
    وقت گرفتن سفارت چقدر سخت شده!!!وقتی نوبت دهی شروع میشه سایت باز نمیشه.راهکار خاصی هست دوستان؟
    اگه کسیو آلمان دارین بگین واستون وقت بگیره.من خودم نتونستم ولی خواهرم از آلمان واسم گرفت.مثل اینکه از اونجا راحتتره.حالا نمیدونم واسه سرعت اینترنتشونه یا....

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو هستم و خاله م واسم از آلمان دعوتنامه فرستاده.چون کار نمیکنم حساب بانکی که 10 یا 20 ملیون برای خرج سفرم باشه به اسم خودم ندارم.از اونجایی که خاله ام موقع فرستادن دعوتنامه تعهد داده که از نظر مالی باید منو ساپورت کنه و فیش حقوقیشم با خودش برده ... به نظر شم لازمه من حسابی باز کنم و با خودم به عنوان مدرک ببرم؟حدودا یکی دو ماه میخوام بمونم
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    واین که هیج کدوم از مدارک واسه ی دیدار اقوام ترجمه لازم نداره؟
    در مورد این موضوع بارها صحبت شده در مورد شما باید برای سفارت اثبات شود که شما قصد ماندن در آلمان را ندارید و با متعلقات مادی مثل سند خانه به نام و حساب و سپرده بانکی 3 ماه اخیر و شغل و بیمه و متعلقات معنوی مثل وجود همسر و بچه و خواهر و برادر در ایران .اگر متاهل باشید شانس بیشتری دارید.ترجمه مدارک هم نیاز نیست . در مورد فیش حقوقی هر کسی که قصد فرستادن دعوتنامه دارد باید فیش حقوقی ارائه کند .به هر حال شانس خود را امتحان کنید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام

در مورد مانده حساب و گردش مالی

اگر ممکنه برای بنده توضیح بدید این اطلاعات دقیقاً چی می گن، و آیا مشکلی دارند؟ چون خودم احساس می کنم یه جای کار می لنگه چون پول رو با زمان کمی به حساب ریختم

credit turnover: 3 milun
    debt turnover: 700 hezar tmn
    Balance: 2 milun o 600 hezar tmn
    mande: 60 melun

Junior Member

فیش حقوقی کسی که دعوتنامه میفرسته الزامیه؟
    و اینکه من بیمه تامین اجتماعی هستم ، بایدصفحه اول دفترچه بیمه رو ترجمه کنم یا لیستی که شرکت برای بیمه رد میکنه رو ترجمه کنم؟
    برای پرینت حساب من تا زمانیکه برای سفارت وقت بگیرم حسابم تازه بعداز عید دارم باهاش کار میکنم البته 10 سال پیش افتتاح حساب کرده بودم ، سوالم اینه که نامه ی تمکن مالی میخواد یا فقط گردش 3 ماه؟
    اگه گردش 3 ماه مثلا یک یا دوماه باشه یا مبلغ پول براشون مهمه؟
    ویرایش توسط Eelhaam : April 24th, 2016 در ساعت 11:51 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Eelhaam نمایش پست ها
    فیش حقوقی کسی که دعوتنامه میفرسته الزامیه؟
    و اینکه من بیمه تامین اجتماعی هستم ، بایدصفحه اول دفترچه بیمه رو ترجمه کنم یا لیستی که شرکت برای بیمه رد میکنه رو ترجمه کنم؟
    برای پرینت حساب من تا زمانیکه برای سفارت وقت بگیرم حسابم تازه بعداز عید دارم باهاش کار میکنم البته 10 سال پیش افتتاح حساب کرده بودم ، سوالم اینه که نامه ی تمکن مالی میخواد یا فقط گردش 3 ماه؟
    اگه گردش 3 ماه مثلا یک یا دوماه باشه یا مبلغ پول مهمه براشون؟
    بله فیش حقوقی الزامی هست بالاخره باید بفهمند اون طرف توانایی دعوت کردن و هزینه های مربوطه را دارد .در مورد ترجمه هم اصلا نیاز به ترجمه هیچ کدام از مدارک نیست.اون 3 ماه حدود گردش مالی هست و اینکه مثلا اگر در چند ماه اخیر یک مبلغ زیاد به حساب شما واریز شده باشد شک می کنند که از کسی قرض گرفته باشید .سپرده بانکی و دفترچه حساب فعال مهم هست البته نه این که بدون آنها شانش نداشته باشید ولی با وجود آنها شانس شما بیشتر میشود.

Junior Member

مرسی ولی احتیاج به ترجمه ی "هیچ کدام از مدارک " نیست ؟
    یعنی همه مدارک مثل فیش حقوقی و حکم کارگزینی و شناسنامه و ....رو به همون زبان فارسی که هست و تحویل سفارت بدیم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
    بله فیش حقوقی الزامی هست بالاخره باید بفهمند اون طرف توانایی دعوت کردن و هزینه های مربوطه را دارد .در مورد ترجمه هم اصلا نیاز به ترجمه هیچ کدام از مدارک نیست.اون 3 ماه حدود گردش مالی هست و اینکه مثلا اگر در چند ماه اخیر یک مبلغ زیاد به حساب شما واریز شده باشد شک می کنند که از کسی قرض گرفته باشید .سپرده بانکی و دفترچه حساب فعال مهم هست البته نه این که بدون آنها شانش نداشته باشید ولی با وجود آنها شانس شما بیشتر میشود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)