صفحه 66 از 423 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام

امکان داره دادن ویزا شینگن بیشتر از 14 روز طول بکشه ؟
    من 1 ماه پیش درخواست ویزا شینگن دادم با یک دعوت نامه از المان . و چون مشهد زندگی میکنم گفتن که با پست میفرستیم دم خونه . اما الان بعد از حدود 1 ماه هنوز نیومده . کسی میدونه علتش چیه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان
    اگر کسی مثلا 8 هفته زودتر از زمانی که میخواد وارد آلمان بشه بره برای مصاحبه ایراد میگیرن که زیادی زود اومدی؟

Junior Member

روز مصاحبه چطور میشه فهمید که ریجکت هستیم یا ویزا رو میدن؟هیچ راهی واسه فهمیدن این موضوع نداره که همون روز مصاحبه بفهمیم؟درکل به اون آفیسری که مدارک و میگیره بستگی داره یا مدارک و باز کس دیگه ای هم چک میکنه و نظر اون مهمه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_es نمایش پست ها
    برای تقاضای شنگن سفارت همیشه پاسپورت متقاضی رو نگه میداره(چه قرار بر ویزا دادن باشه چه نباشه)که اگه درخواست متقاضی قبول شد پاسپورت دست سفارت باشه و ویزا رو بچسبونه.
    هر شخص بالای ۱۲سالی که برای مصاحبه وارد سفارت بشه باید ۶۰یورو رو به صندوق بپردازه و بعد از ۱۴روز شما از درب بالایی سفارت میرید باجه تحویل گذرنامه(نه داخل سفارت) و پاسپورت رو یا با نامه رجکتی یا ویزا میگیرید.

Junior Member

اعتراض چجوری میزنن؟
    و چه چیزایی باید ارایه داد برای اعتراض به ریجکت توریست ویزا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazilein نمایش پست ها
    منم هفته پیش ریجکت ویزای توریستی شدم که اعتراض زدم و منتظر جوابشم...ولی میگن تاثیر داره ((

نقل قول نوشته اصلی توسط Paarnian نمایش پست ها
    روز مصاحبه چطور میشه فهمید که ریجکت هستیم یا ویزا رو میدن؟هیچ راهی واسه فهمیدن این موضوع نداره که همون روز مصاحبه بفهمیم؟درکل به اون آفیسری که مدارک و میگیره بستگی داره یا مدارک و باز کس دیگه ای هم چک میکنه و نظر اون مهمه؟
    عامیانه میگم اگه آفیسر زیاد به پرو پاتون نپیچید و سوال اضافه نپرسد ممکنه شانس ویزا گرفتنتون بیشتر بشه.
    بله آفیسر مدارک و درخواست و اظهارات شما موقع مصاحبه رو میده به کاردار سفارت در نهایت اونه که تصمیم میگیره

Junior Member

دوستم میگفت همون روز مصاحبه فهمید که ویزا میدن بهش..نمیدونم چطوری فهمید...ولی برای من سوللهایی که پرسید و جواب دادم و گیر خاصی هم نداد ..البته مبلغ حساب بانکیم11 میلیون بود و چند روز آخر که نزدیک مصاحبم بود واریز کرده بودم ، جدا از گزدش مالی 3 ماهه آخر که 4 میلیون بود،فیش حقوقی و سابقه بیمه و نامه از اداره که کار میکردم هم دادم..زیاد سوال خاصی که گیر بده نپرسید..همون سوالهایی که چند تا خواهرو برادرین و این کسی که دعوتنامه فرستاده رو از کجا میشناسی و ازین چیزا،،، الان که آفیسر بمبلغ حسابم گیر نداده، ممکنه کاردار سفارت گیر بده؟و ریجکت بشم؟
    عامیانه میگم اگه آفیسر زیاد به پرو پاتون نپیچید و سوال اضافه نپرسد ممکنه شانس ویزا گرفتنتون بیشتر بشه.
    بله آفیسر مدارک و درخواست و اظهارات شما موقع مصاحبه رو میده به کاردار سفارت در نهایت اونه که تصمیم میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Paarnian نمایش پست ها
    دوستم میگفت همون روز مصاحبه فهمید که ویزا میدن بهش..نمیدونم چطوری فهمید...ولی برای من سوللهایی که پرسید و جواب دادم و گیر خاصی هم نداد ..البته مبلغ حساب بانکیم11 میلیون بود و چند روز آخر که نزدیک مصاحبم بود واریز کرده بودم ، جدا از گزدش مالی 3 ماهه آخر که 4 میلیون بود،فیش حقوقی و سابقه بیمه و نامه از اداره که کار میکردم هم دادم..زیاد سوال خاصی که گیر بده نپرسید..همون سوالهایی که چند تا خواهرو برادرین و این کسی که دعوتنامه فرستاده رو از کجا میشناسی و ازین چیزا،،، الان که آفیسر بمبلغ حسابم گیر نداده، ممکنه کاردار سفارت گیر بده؟و ریجکت بشم؟
    اینکه مجاب نشده سوالای دیگه ایی بپرسه خوبه ولی نظر کاردار چی باشه نمیدونم،ایشالا که درمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

بچه ها یه سوالی دارم.
    من و دوست دخترم 17 روز پیش مصاحبه داشتیم واسه کنفرانس توی هامبورگ.
    به من بعد 14 روز ز زدن و من پاسپورتم رو بردم و ویزا رو روش چسبوندن و تمام.
    اما به دوست دخترم هنوز ز نزدن و خبری نیس؟
    معناش چیه؟ یعنی بهش ویزا ندادن؟
    یه دختر دیگه هم شرایطی مثه دوست دختر من داشته که دیروز ایمیل زده سفارت که پس چی شد؟ اونام ج دادن که رد شدی...
    یعنی دوست دختر من هم رد شده؟

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

چقدر مانده حساب داشتید؟
    خیلی کم ، در حد 400-500 ، بهر حال من دانشجو ام کار نمی کنم الان که از طرف خانواده تامین می شم . حالا همین برام سواله که آیا تا 6 ماه آینده من محرومم از هرگونه درخواست برای ورود به شنگن ؟
    ابي كه براسود زمينش بخورد زود ..... دريا شود ان رود كه پيوسته روان است
    گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري .... داني كه رسيدن هنر گام زمان است

نقل قول نوشته اصلی توسط polymath نمایش پست ها
    خیلی کم ، در حد 400-500 ، بهر حال من دانشجو ام کار نمی کنم الان که از طرف خانواده تامین می شم . حالا همین برام سواله که آیا تا 6 ماه آینده من محرومم از هرگونه درخواست برای ورود به شنگن ؟
    خب دوست عزیز بنطرم تا حد زیادی دلیل رجکت شدنتون مشخصه! شما اگه حتی دعوتنامه رسمی هم داشته باشید نشون میده هزینه های اونطرف شما تامین شده هزینه های سفر باید از پولی که تو حسابتون هست تامین بشه( که حداقل حداقل ۶-۷میلیون نیازه) تا سفارت رو قانع کنید! اگر برای ایتالیا هم همین منوال باشه باز هم رجکت میشید ایندفعه با درصد بیشتر چون ۱بار سابقه رجکتی حوزه شنگن داشتید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)