صفحه 8 از 423 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط YouJ نمایش پست ها
    الزامی نیست ولی خوب تاثیر مثبت داره ، منم قبلا همچین شرایطی رو داشتم ولی نداشتم و ویزا گرفتم ،

ولی سفارت اصلا براش مهم نیست میتونین این کار رو انجام بدین.
    ممنون از جوابتون
    آخه الان مدتیه که س

خت گیریشون زیاد شده مخصوصا واسه دخترهای مجرد.. واسه اطمینان و عدم دوباره کاری فکر کنم همون اول همه مدارک کامل و محکم ارایه کنم بهتر باشه.
    بهر حال تشکر
    رشته : 12 امتیازی/ فایل نامبرکبک 16-09-2011/لندینگ در مونترال: 18-11-2015

سلام دوستان
    کسی تجربه داره چه نکاتی برای گرفتن ویزای شینگن دیدار بستگان مطرحه؟
    می خوام خانواده رو دعوت کنم برای یه ماه بیان آلمان و برگردن.
    اما نمی دونم قلقش چیه، چیا می پرسن، به کیا می دن و به کیا نمی دن، ... !!!
    هر چی می گردم تو تاپیک آلمان همچین چیزی رو ندیدم.
    ویرایش توسط esmaili : September 26th, 2013 در ساعت 02:05 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

سلام من پزشک هستم.28 سالمه و مجردم. یکی از بیمارستانهای آلمان که واسه تخصص تقاضا داده بودم واسم وقت مصاحبه گذاشته و از طریق ایمیل واسم دعوتنامه فرستاده. از سفارت وقت اضطراری گرفتم. حساب بانکی و سند ملک ندارم. میتونم سند منزل پدرم رو ببرم؟کار میکنم و هر ماه 3میلیون حقوق میگیرم.و سه ساله بیمه ی تامین اجتماعی ام.اینا کمکی می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani91 نمایش پست ها
    چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدید، برای ویزای توریستی مدارکی مثل سند ازدواج، شناسنامه ، اسناد مالکیت، اشتغال بکار ، سابقه بیمه و صورتحساب بانکی لازمه ترجمه بشن یا همون نسخه فارسی بعلاوه کپی ازش کافیه؟ و اینکه کپی ها نیاز به تائید سفارت یا جای دیگه دارن یا خیر؟ اینطور که توی فایل سفارت نوشته نه نیاز به ترجمه هست نه تائید سفارت ولی میخواستم مطمئن بشم. با تشکر از همه دوستان.
    سلام،ترجمه کردن یا نکردن مدارک بستگی به سفارتی داره که درخواست ویزا میدید،سفارت المان و فرانسه مدارک رو فارسی از شما تحویل میگیره ولی سفارت هایی مثل اتریش،ایتالیا،هلند و ...مدارک رو باید ترجمه کنید بعد به سفارت تحویل بدید.در ضمن مدارک فارسی اصل و کپی رو با هم میبرید سفارت خودشون برابر اصل میکنن ولی سفارتهایی که مدارک ترجمه شده میخوان اول باید ببینید به چه زبانی باید ترجمه کنید بعد از ترجمه باید به تایید وزارت دادگستری برسه.

دوستان ميخواستم بدونم پروسه دريافت ويزاى توريستى آلمان چقدر طول ميكشه حدودا، اخيرا كسى اقدام كرده؟

Junior Member

دوستان سلام، کسی میدونه جواب ویزای دیدار از بستگان(شینگن) رو از کجا میتونم ببینم؟ تو خود سایت سفارت پیداش نمیکنم

Junior Member

Unhappy پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe853 نمایش پست ها
    سلام من پزشک هستم.28 سالمه و مجردم. یکی از بیمارستانهای آلمان که واسه تخصص تقاضا داده بودم واسم وقت مصاحبه گذاشته و از طریق ایمیل واسم دعوتنامه فرستاده. از سفارت وقت اضطراری گرفتم. حساب بانکی و سند ملک ندارم. میتونم سند منزل پدرم رو ببرم؟کار میکنم و هر ماه 3میلیون حقوق میگیرم.و سه ساله بیمه ی تامین اجتماعی ام.اینا کمکی می کنه؟
    خب خودم جواب خودم رو میدم. بهم ویزا ندادند. دلایل رد ویزام:
    1- عدم ارائه ی گواهی شغلی( من هم گواهی شغلی بردم هم فیش حقوقی و هم دفترچه بیمه ام رو)
    2- عدم روشن بودن هدف سفر!!(خب از بیمارستان واسه مصاحبه دعوتنامه داشتم ، هدف از این واضح تر؟؟)
    3- عدم اطمینان سفارت از تامین هزینه های مالی سفر...

سلام
    من دانشجوی دکتری هستم. در حال حاضر در آلمان ساکنم و همسرم قصد داره که برای 2 هفته بیاد و به من سر بزنه.چون همسرم تو ایران دانشجوی دندانپزشکی سال 5 هست و در حال تحصیله. میترسم که درخواستمون رد بشه و دچار مشکل بشیم.
    من اینجا درآمد دارم و نامه حمایت مالی دارم که هم اسم همسرم توی این نامه هست و هم مبلغی که به ایشون پرداخت میکنن. اما تو ایران نه خونه نه سند مالکیت داریم. حالا میخواستم بپرسم که اگه این نامه حمایت مالی رو که مبلغ دار هستش به همراه یه گردش حساب توی بانک آلمان (مثلاً 10000 یورو) رو به همراه دعوتنامه برای همسرم ارسال و به سفارت نشون بده آیا کافی هستش؟ البته میتونیم یه حساب بانکی هم برای خانمم تو ایران باز کنیم و گردش مالی اون رو هم بهشون ارائه بدیم اما سند مالکیت خونه و غیره نداریم
    یه مورد دیگه که سفارت تو مدارک میخواد پاسپورت همسر (یعنی من هستش) در صورتی که من اینجا هستم و این امکانپذیز نیست!
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

با تشکر

Junior Member

سلام.
    من واسه ویزای توریستی اقدام کردام و تمام مدارک رو بردام.سند .گردش مالی.دعوت نامه از همسرم که المان دانشجو هست .اما المان ویزا نداد بهم.دلیلشون هم این بود ک دلایل کافی ارائه نکردی که برمیگردی.فکر میکنم اگه شاغل بودام یا دانشجو خیلی راحتر ویزا میگرفتم.

Junior Member

باید حضوری برین سفارت.توی سایت که نمیزنه.من هفته بیش رفتم سفارت. و البته ویزا هم ندادن بهم.میشه خبر بدین که به خانواده تون ویزا دادن یا نه؟اگه دادن چه شرایطی داشتن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)