صفحه 9 از 423 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط zhv نمایش پست ها
    سلام.
    من واسه ویزای توریستی اقدام کردام و تمام مدارک رو بردام.سند .گردش مالی.دعوت نامه از همسرم که المان دانشجو هست .اما المان ویزا نداد بهم.دلیلشون هم این بود ک دلایل کافی ارائه نکردی که برمیگردی.فکر میکنم اگه شاغل بودام یا دانشجو خیلی راحتر ویزا میگرفتم.
    ممنون دوست عزيز از اطلاعات، شما از زمان اقدام تا وقتى كه بهتون جواب دادن چقدر طول كشيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhv نمایش پست ها
    باید حضوری برین سفارت.توی سایت که نمیزنه.من هفته بیش رفتم سفارت. و البته ویزا هم ندادن بهم.میشه خبر بدین که به خانواده تون ویزا دادن یا نه؟اگه دادن چه شرایطی داشتن؟
    نه متاسفانه به همسرم ندادن با اینکه شاغل بود، گفتن ضمانت مالیت کافی نبوده

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

سلام

برای دعوت نامه حتما باید یک فامیل برای آدم بفرسته؟ دوست من و خواهرش و شوهر خواهرش اونجا هستند. امکان ارسال دعوتنامه برای من دارند؟ به نظرتون الان اقدام کنم ممکنه برای آخر اسفند (اگر تایید بشم) ویزا رو بدن؟

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe853 نمایش پست ها
    خب خودم جواب خودم رو میدم. بهم ویزا ندادند. دلایل رد ویزام:
    1- عدم ارائه ی گواهی شغلی( من هم گواهی شغلی بردم هم فیش حقوقی و هم دفترچه بیمه ام رو)
    2- عدم روشن بودن هدف سفر!!(خب از بیمارستان واسه مصاحبه دعوتنامه داشتم ، هدف از این واضح تر؟؟)
    3- عدم اطمینان سفارت از تامین هزینه های مالی سفر...
    باید مدارک ترجمه بشه برای ویزای شنگن؟
    چون من جایی خوندم که لازم نیست
    مثلا بیمه تامین اجتماعی یا گواهی اشتغال همسر به کار و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز از اطلاعات، شما از زمان اقدام تا وقتى كه بهتون جواب دادن چقدر طول كشيد؟
    سلام..2 ماه طول کشید..

Junior Member

salam . man tooye gereftan vaght az sefarat eshtebah kardam va faramoosh kardam ke tarikhe vaghte mosahebe ro balaye scane passportam benevisam . mikham bedoonam key mitoonam dobare darkhast bedam vase ye vaghte mosahebeye jadid ? 1 mahe dige ? 3 mahe dige ? ya bishtar ?

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

دوستانی که تازه درخواست دادن چه مدت طول میکشه جواب ویزای توریستی بیاد؟

Junior Member

یکی از اقوام من از سفارت وقت گرفته واسه ویزای شنگن، 2 3 روز بعد از مصاحبه اش می خواد بره مالزی و قاعدتاً باید پاسپورتش رو همراه خودش داشته باشه و روز مصاحبه نمی تونه تحویلشون بده. از دوستان کسی هست که بدونه تو این شرایط چی میشه؟ می تونه یه هفته بعد که از مالزی برگشت ایران پاسپورتش رو تحویل سفارت بده؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_ghsm نمایش پست ها
    یکی از اقوام من از سفارت وقت گرفته واسه ویزای شنگن، 2 3 روز بعد از مصاحبه اش می خواد بره مالزی و قاعدتاً باید پاسپورتش رو همراه خودش داشته باشه و روز مصاحبه نمی تونه تحویلشون بده. از دوستان کسی هست که بدونه تو این شرایط چی میشه؟ می تونه یه هفته بعد که از مالزی برگشت ایران پاسپورتش رو تحویل سفارت بده؟
    پیشاپیش ممنون
    سلام،اصلاً نیازی نیست پاسشون رو به سفارت تحویل بدن،هر موقعه ویزاشون اماده شد تشریف میبرن سفارت و همون روز ویزا رو در پاسپورت میچسبونن.

سلام
    من و همسرم پزشك هستيم و به همراه پسر ١٤ ساله مون قصد سفر به المان را داريم وقت سفارت هم براي اوايل تير ماه گرفتيم
    ضمنا يك دعوتنامه از بستگان همسرم كه مقيم ٢٠ ساله المان كه متخصص داخلي فعال در المان هستش داريم
    از نظر سند ملكي و گرش حساب بانكي هردومون اوكي هستش
    سوال اين است كه ايا ممكنه براي پسر چهارده ساله تك فرزندم مشكي بابت ويزا پيش بياد يا نه
    خواهشا راهنمايي بفرماييد كه مو لادرزش نره ، چون عملا اگر به پسرمون ويزا ندهند رفتن ما بدون اون مزه اي نداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)