صفحه 124 از 423 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahangnakhaei نمایش پست ها
    ممنون
    ولی من درست از نگارش متنتون متوجه نشدم باید ترجمه کنم یا ترجمه نشده رو ببرم سفارت؟ اگه قرار ترجمه بشه مهر دادگستری اینا باید بخوره یا نه
    باید ترجمه کنید. تو سربرگ با مهر مترجم کافیه مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخواد.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    باید ترجمه کنید. تو سربرگ با مهر مترجم کافیه مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخواد.
    ممنون
    ترجمه انگلیسی کافیه اره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahangnakhaei نمایش پست ها
    ممنون
    ترجمه انگلیسی کافیه اره؟
    انگلیسی یا المانی مورد قبوله. من انگلیسی ترجمه کردم

سلام من رفتم کارگزاری بیمه طرف همونجا واسم با اکانتم لاگین کرد کل سوابقو گرفت یه مهرم روش زد گفت هر جا ببری قبول میکنن

Junior Member

سلام دوستان.
    من ۵۰ روز پیش از سایت سفارت درخواست وقت کردم ولی هنوز ایمیل دوم رو به من نزدن. من باید برای مصاحیه دکترا ۳ روز (از ۱۷- ۲۰ اسفند) آلمان باشم. چون خیلی استرس داشتم از طریق DAAD اقدام کردند و به من ۲ اسفند وقت دادند. از اونجایی که حدودا ۱۴ روز پروسه ویزای شینگن طول میکشه آیا صلاح هست من با این وقت برم؟؟ یا بهتر با این تور های توریستی از یه کشور دیگه مثل فرانسه یا اتریش اقدام کنم که خیالم هم از گرفتن ویزا راحت باشه؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرماییید

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_65 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ۵۰ روز پیش از سایت سفارت درخواست وقت کردم ولی هنوز ایمیل دوم رو به من نزدن. من باید برای مصاحیه دکترا ۳ روز (از ۱۷- ۲۰ اسفند) آلمان باشم. چون خیلی استرس داشتم از طریق DAAD اقدام کردند و به من ۲ اسفند وقت دادند. از اونجایی که حدودا ۱۴ روز پروسه ویزای شینگن طول میکشه آیا صلاح هست من با این وقت برم؟؟ یا بهتر با این تور های توریستی از یه کشور دیگه مثل فرانسه یا اتریش اقدام کنم که خیالم هم از گرفتن ویزا راحت باشه؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرماییید
    سلام
    اونا خودشون محاسبه زمانشو کردن که 2 اسفند وقت دادن شما روز مصاحبه براشون توضیح بدید بهتون ویزای فوری 9 روزه میدن اگه بلیط هواپیما تون هم بتونید به مدارکتون اضافه کنید کاملا قانع میشه من شخصا شرایط شبیه شمارو تجربه کردم و فوری 9 روزه گرفتم

Junior Member

من یه سوال داشتم از دوستان، برای وقت ویزا شینگن توریستی گرفتن، دیدم دوستان نوشتند از سه ماه قبل می تونید اینترنتی فرم پر کنید و وقت بگیرید تا دو ماه بعدش وقتتون رو میدن. من برای جولای میخوام دعوتنامه داشته باشم و برای اینکه اون تایم خیلی شلوغ هست سفارت میخوام زودتر وقت بگیرم برای اون موقع داخل سایت سفارت هم نگاه کردم چیزی از اینکه باید سه ماه قبل وقت بگیرید نبود، من میتونم الان که تقریبا 5 ماه مونده وقت بگیرم ؟

سلام من میخام یک نمایشگاه تو آلمان رو برم .برای ویزای نمایشگاهی دعوتنامه از نمایشگاه نیاز هست .من اون دعوتنامه رو چجوری میتونم بگیرم از نمایشگاه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmoham4d نمایش پست ها
    سلام من میخام یک نمایشگاه تو آلمان رو برم .برای ویزای نمایشگاهی دعوتنامه از نمایشگاه نیاز هست .من اون دعوتنامه رو چجوری میتونم بگیرم از نمایشگاه؟
    نمایشگاه در مورد چی هست؟ اگه مربوط به شغلتون هست از طریق موسسه یا اداره ایی که اینجا تو ایران باهاش در ارتباط هستید یا کار کنید باید دعوتنامه بگیرید. اونها حتما تو نمایشگاه غرفه دارند همون موسسه یا اداره ایران باید اقدام کنند واسه دعوتنامه .

شاید بتونید از طریق اتاق بازرگانی و صنایع ایران و المان هم اقدام کنید. اگه تهران هستید میتونید حضوری مراجعه کنید

من یه سر رفتم سفارت از اون سوپروایزر پشت نرده پرسیدم هتل باید رزرو کنم گفت مگه دیدار از بستگان نیست دعوت نامت هتل چرا میخای رزرو کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)