صفحه 57 از 423 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط vizvizoo نمایش پست ها
    به نظرم حسابتون رو با همسرتون مشترک کنید موقتن.. چون وقتی چیزی به اسم خودتون نباشه به درد اونا نمیخوره. حالا میخواد یه میلیارد توش باشه یا هزار تومن. همه مدارکی که دارید از بلیط و دعوتنامه و هتل و اینارو براشون ببرید.
    احتمالن ازتون بپرسن کسی رو آلمان دارید و اگه دارید چه نسبتی باهاتون داره.. دروغ گفتن به نظرم صلاح نیست چون اگه فرضا یه درصد به خاطر برادرتون بخوان بهتون ویزا ندن اگه دروغ بگید و متوجه بشن صد درصد بهتون ویزا نمیدن و به عواقب بعدی که تو سیستمشون ثبت میشه و اینا نمی ارزه! پس بهتره بگید که برادرتون اونجاس ولی لزومی نداره به پناهندگیشون اشاره کنید! سوال بعدی احتمالن این خواهد بود که چی کار میکنه و با توجه به کاری که برادرتون داره مثلن دانشجو هستن یا کار میکنن همونو بگید.. نظری راجع به اینکه احتمالش چقدر هست رد بشید ندارم.. ولی بهتره نگران این چیزا نباشید! شما کار خودتونو انجام بدید و منتظر پاسخ بمونید!
    ایشان اگر بگن برادرشان در آلمان هست ازشون مدارک اقامتی می خواهند .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

خیلی ممنونم بابت اینکه جواب دادین .. ولی اگه بخوام بگم که برادرم اونجاست .. تو پرسشنامه ای که برای مصاحبه گرفتم یکی از سوالاش ( شماره 34 ) پرسیدن نسبت فامیلی با شهروند اتحادیه اروپا دارید؟ ... من نمیتونم اینو جواب بدم چون شماره گذرنامه شو میخوان بعد خیلی راحت ممکنه بفهمن ... در صورتی که نگم چطور ممکنه بفهمن؟ با توجه به دعوتنامه ای که از شرکت آلمانی دارم بنظر شما خیلی پیگیری میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
    ایشان اگر بگن برادرشان در آلمان هست ازشون مدارک اقامتی می خواهند .
    منم برادرم آلمان اقامت داره ولی تاحالا هیچ وقت ازم همچین مدرکی نخواستن هربار فقط پرسیدن کجاس و چی کار میکنه و این که آیا من پیش اون اقامت خواهم داشت یا نه!

Junior Member

برادر شما بصورت قانونی اونجا اقامت گرفتن؟
    تو پرسشنامه سوال 34 رو چی جواب دادین؟

Junior Member

سلام دوستان

من نمی دونم چطور و چه چیزی باید در دعوتنامه برای اقوام بنویسم. میشه راهنماییم کنین؟ کسی نمونه دعوتنامه داره؟حداقل که چه انشایی باید داشته باشه و چه اطلاعاتی باید داشته باشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shimba66 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نمی دونم چطور و چه چیزی باید در دعوتنامه برای اقوام بنویسم. میشه راهنماییم کنین؟ کسی نمونه دعوتنامه داره؟حداقل که چه انشایی باید داشته باشه و چه اطلاعاتی باید داشته باشه؟

ممنون
    سلام

شما تشریف ببرید Ausländerbehörde شهرتون و یک دعوتنامه رسمی برای اقوامتون بگیرید. فرم رو خودشون براتون پر میکنن.

Senior Member bayazee آواتار ها

من امروز تونستم برا اواخر می وقت بگیرم. (شنگن تجاری) سایتش خیلی اذیت می کنه. یه ایمیل زدم به وزارت امور خارجه آلمان و اعتراض کردم بخاطر مشکلات سایتشون.

من اولین بار بود تلاش می کردم و آشنایی هم از سیستم و سایتشون نداشتم. تجربیات دوستان در این انجمن کمک کننده هست. اما بعد از کمکی تلاش قلقش تا حدی دستم اومد. تو تاپیک کناری هم گفتم اگر واقعا کسی احتیاج داشت و خیلی کارش گیر بود و خودش نتونست اطلاع بده شاید بتونم کمکش کنم. راستش خودم خیلی نگران بودم که کارم عقب بیافته و درک می کنم حس بقیه رو.
    ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 01:48 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام برای یک summer school به آلمان سفر کنم. سوالم اینجاست که آیا لازمه شناسنامه و گواهی اشتغال به تحصیلم رو ترجمه کنم؟ مهر وزارت امور خارجه و دادگستری هم نیازه آیا؟
    خیلی ممنونم

من امروز تونستم برای خانواده ام وقت بگیرم. دقیقا سر ساعت 2 وقت ها باز شد 3 ساعت بدون وقفه توی سایت بودم تا بتونم وقت بگیرم یکی از وقت ها زو تونستم ساعت 2.40 بگیرم اون یکی رو حدودا 3.20 که بعدش سایت بسته شد. کلی پنجره باز نکنید که اصلا لود نمیشه. با ویندوز نتونستم یکی رو با سیستم لینوکس گرفتم اون یکی رو با موبایل پس سیستم های مختلف رو امتحان کنین. نا امید نشید وقت ها زود پر نمیشه چون عملا هیشکی دسترسی نداره.

دوستان برای چه مدت بعد از روز مصاحبه میشه درخواست صدور ویزا کرد؟
    ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 01:49 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

دوستان کمکم کنید..... بعد از هزاران بار تلاش بالاخره تونستم یک وقت بگیرم.... ولی بعد از چند دقیقه متوجه شدم یک حرف شماره پاسپورتم رو جابجا نوشتم... حرف باید اول میبود رفته آخر !!!! یعنی مصاحبه ردم میکنن؟؟؟؟ زود جوابمو بدین لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)