صفحه 21 از 423 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinoori نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای شرکت در کنفرانس میخوام برم آلمان. در مورد کار چه مدارکی باید ببرم؟ من گواهی اشتغال به کار دارم. مانده حساب قابل قبول هم دارم. بیمه تامین و دفترچه هم دارم ولی سوالم اینه که نیاز هست توی صورتحسابی که میدم واریزی حقوقم هم باشه؟؟؟
    توی لینک سفارت همه مدارکو به زبان فارسی نوشته، اینجا رو ببینید:

http://www.teheran.diplo.de/contentb...1/Kongress.pdf

فیش حقوقی تون رو جداگونه می دین، گردش سه ماهه ی آخر حسابتون رو هم که از بانک می گیرید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanbagh13 نمایش پست ها
    قاعدتاً نباید ایرادی داشته باشه، بیمه مسافرتی رو روز مصاحبه ازتون می خوان، کپی شو ازتون می گیرن اصلش پیش خودتون می مونه.
    ممنون از پاسختون، شما نمیدونید برای رفتن به مصاحبه برای پوزیشن دکترا (منظورم مصاحبه در آلمانه نه سفارت) چه مدارکی لازمه جون تو سایت سفارت نیست چیزی در این مورد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، شما نمیدونید برای رفتن به مصاحبه برای پوزیشن دکترا (منظورم مصاحبه در آلمانه نه سفارت) چه مدارکی لازمه جون تو سایت سفارت نیست چیزی در این مورد.
    مدارک مربوط به مصاحبه در آلمان بستگی به دانشگاه مقصدتون و استاد مربوطه داره. بهتره سایت دانشگاه رو چک کنید یا از افرادی بپرسید که تو اون دانشگاه قبلاً مصاحبه انجام داده ن. این اطلاعات مربوط به سفارت نمی شه.

Junior Member

مدارک مربوط به مصاحبه در آلمان بستگی به دانشگاه مقصدتون و استاد مربوطه داره. بهتره سایت دانشگاه رو چک کنید یا از افرادی بپرسید که تو اون دانشگاه قبلاً مصاحبه انجام داده ن. این اطلاعات مربوط به سفارت نمی شه.
    منظورم مدارکی که باید به سفارت بدیم هست. چون تمام هزینه رو میخان بدن احتیاجی به گردش حساب و اینجور چیزا هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

منظورم مدارکی که باید به سفارت بدیم هست. چون تمام هزینه رو میخان بدن احتیاجی به گردش حساب و اینجور چیزا هست؟
    تمام هزینه ها رو کی می خواد بده؟ از همون مرجع هم مدرک براشون ببرین. ولی به هر حال ریسک نکنید. برای ویزای شنگن گردش مالی و بقیه چیزهایی که تو اون چک لیست هست لازمه چون روز مصاحبه قبل از ورود به قسمتی که باجه های مصاحبه هستن اول یه نفر مدارکتون رو بررسی می کنه و اگه طبق همون لیست نقص داشته باشه ممکنه شماره برای مصاحبه نگیرید.

Junior Member

تمام هزینه ها رو کی می خواد بده؟ از همون مرجع هم مدرک براشون ببرین. ولی به هر حال ریسک نکنید. برای ویزای شنگن گردش مالی و بقیه چیزهایی که تو اون چک لیست هست لازمه چون روز مصاحبه قبل از ورود به قسمتی که باجه های مصاحبه هستن اول یه نفر مدارکتون رو بررسی می کنه و اگه طبق همون لیست نقص داشته باشه ممکنه شماره برای مصاحبه نگیرید.
    ببینید دوست من، یه مصاحبه 3 روزست که تمام هزینه ها رو دانشگاهی که میخام برم مصاحبه میدن و تو دعوتنامه هم ذکر کردن، میشه یه توضیحی در مورد گردش مالی بدید یعنی باید پول زیادی تو حسابم باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

ببینید دوست من، یه مصاحبه 3 روزست که تمام هزینه ها رو دانشگاهی که میخام برم مصاحبه میدن و تو دعوتنامه هم ذکر کردن، میشه یه توضیحی در مورد گردش مالی بدید یعنی باید پول زیادی تو حسابم باشه؟
    خب پس اگه این طوره نگرانی نداره. شما فقط محض احتیاط از بانک تون گردش سه ماه آخرو بگیرید، روز مصاحبه همراهتون داشته باشید که اگر احیاناً اونجا ازتون خواستن ارائه بدین. حالا که اونا تمام هزینه ها رو میدن، نیازی نیست پول زیادی تو حسابتون باشه ولی اگه باشه هم بد نیست، ضرری نداره.

Junior Member

سلام
    من امروز برای گرفتن ویزا جهت شرکت در یک سمینار ورزشی اقدام کردم. از فدراسیون آلمان دعوتنامه و از فدراسیون ایران معرفینامه داشتم . بلیطی که تهیه کردم برای صبح ساعت 7 روز 18 مارچ (27 اسفند) هستش و تاریخی که برای جواب ویزا هم دادن همون روز هست. آیا امکانش هست به نوعی جواب ویزا رو زودتر گرفت یا باید بلیطم رو عوض کنم ؟ (البته با توجه به نزدیکی به عید بلیطها خیلی گرون شده )
    ممنون

سلام
    درورد به همه دوستانی که کمک کردن من ویزا گرفتم
    من برای شرکت در نمایشگاه میرم
    نمایشگاه من هانوفر هستش و من بلیط فرانکفورت رو دارم می خوام یکی از دوستام رو اونجا ببینم بعد برم هانفر
    یه نفر میگفت داخل فرودگاه ایراد میکیرن بهت که چرا اومدی فرانکفورت چرا مستقیم نرفتی هانوفر آیا درسته؟
    و یه سوال دیگه این که من باید بلیط قطار از فرانکفورت به هانفر را داشته باشم حتما الزامی هست؟
    چه مدارکی اونجا ازم می خوان هنگام ورود به آلمان
    مرسی

سلام دوستان
    من برای یک دوره 2 ماهه کاراموزی در یکی از دانشگاه های آلمان پذیرفته شدم و هزینه خوابگاه و زندگی در اون 2ماه به عهده دانشگاه هستش و من باید برای ویزای شینگن اقدام کنم...سوالی که دارم این هستش که گردش حساب باید مربوط به حساب خودم باشه و یا میتونم گردش حساب همسرم رو هم ببرم...از طرفی همسرم دانشجوی آمریکا هستش و در اونجا هم حساب داره که گردش حساب خوبی هم داره...میتونم از حساب آمریکاش استفاده کنم؟ و یا اینکه حساب باید حتما واسه خودم باشه؟
    از اونجایی که دانشگاه هزینه های مربوط به اون 2 ماه رو پرداخت میکنه بنظرتون چقدر پول لازمه که تو حسابم باشه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)