صفحه 112 از 423 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک ، دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavi6 نمایش پست ها
    سلام اگه حمایت مالی می کنن موجودی حساب زیاد مهم نیست من سال گذشته با یه موجودی حساب خیلی کم ویزا گرفتم

ممنون از پاسختون
    و اینکه مدرکی که تضمین کنه برگشت منو به جز گواهی اشتغال به تحصیل چی میتونه باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Funck نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    و اینکه مدرکی که تضمین کنه برگشت منو به جز گواهی اشتغال به تحصیل چی میتونه باشه؟
    همون مدارکی که توی سایت نوشته ( شناسنامهُ گواهی اشتغال به تحصیل ) کافیه

سلام از سایت سفارت درخواست وقت ویزای شنگن کوتاه مدت ( بازدید از نمایشگاه ) زده ام اما ایمیل دوم که تایید وقت و ارسال پاسورت هست دریافت نکردم بعد از دو هفته. چکار کنم ایا کسی میشناسید تا بتونم مستقیم پیگیری کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_yousefian نمایش پست ها
    سلام از سایت سفارت درخواست وقت ویزای شنگن کوتاه مدت ( بازدید از نمایشگاه ) زده ام اما ایمیل دوم که تایید وقت و ارسال پاسورت هست دریافت نکردم بعد از دو هفته. چکار کنم ایا کسی میشناسید تا بتونم مستقیم پیگیری کنم ؟
    معمولا طول میکشه نگران نباش
    تاریخ دعوت نامت کی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من این سوال رو قبلا پرسیدم ولی جوابی نگرفتم

من قصد دارم ۱۵ روز به دیدار دوستم برم که ساکن بادن در سوئیس هست. قبلا شنگن نداشتم و فقط ترکیه، مالزی و سری لانکا بودم. گردش مالی من خوب نیست و بیشتر از ۱۰ تومن فکر نکنم بتونم بذارم. نامه اشتغال به تحصیل دارم

ولی نکته قوت اپلیکشن ام اینه که شخص دعوت کننده از دوستان صمیمی من هستن و چندین بار ایران دیدمشون. این شخص ضمانت خروج من رو در دعوت نامه مینویسه و تمام هزینه ها رو متقبل میشه. این شخص گردش مالی بسیار زیادی دارد. یک رستوران بزرگ در اونجا دارد و میتواند برای من 30 هزار فرانک سوئیس (تقریبا 30 هزار دلار) ضمانت بذارد

*لطفا پست رو حذف نفرماید به دلیل اینکه مربوط به آلمان نیست. بخش سوئیس سایت خیلی وقته خبری نیست.

لطفا بگید شانس ویزای ما چطوره
    اینکه ما بگیم شانست کمه یا زیاده فایده نداره
    امتحان کن
    اما شانست کمه چون رابطه فامیلی ندارین
    سویس هم سخت گیر ترن

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    معمولا طول میکشه نگران نباش
    تاریخ دعوت نامت کی هست
    برای ماه مارچ 2017

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    اینکه ما بگیم شانست کمه یا زیاده فایده نداره
    امتحان کن
    اما شانست کمه چون رابطه فامیلی ندارین
    سویس هم سخت گیر ترن
    ممنون، ولی اگه حرف شما هم درست باشد چطوره که آدم یه 50 تومن میذاره تو حسابش و ویزا توریستی میگیره؟ عقل من میگه دعوتنامه حتی از دوست هم ارزشش از توریستی بیشتره.

لطفا راهنمایی بفرمایید
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    ممنون، ولی اگه حرف شما هم درست باشد چطوره که آدم یه 50 تومن میذاره تو حسابش و ویزا توریستی میگیره؟ عقل من میگه دعوتنامه حتی از دوست هم ارزشش از توریستی بیشتره.

لطفا راهنمایی بفرمایید
    اصلا اینطوری نیست که 50 تومن بزاری تو حسابت بعد ویزای توریستی بگیری
    اگر شغلت با 50 تومن تو حسابت بخونه بهت ویزا میدن وگرنه خیر
    وگرنه همه این پناهنده ها همین کار رو می کردن 30-40 تومن به قاچاقچی پول نمی دادن
    بعد هم یونان با ایتالیا راحتتر می دن
    ولی امتحان کن خرجش 60 یورو یه

Junior Member

ویزای توریستی مولتیپل میدن بار دوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolfeli نمایش پست ها
    ویزای توریستی مولتیپل میدن بار دوم؟
    جوای سوال شما "نه" می باشد
    سوال شما بیش از اندازه کلی است
    اتحادیه اروپا شامل 28 کشور با سلایق متفاوت است و هر کشور بسته به قوانین کلی و قوانین داخلی ویزا می دهد
    سوال شما متن تبلیغاتی آژانسهاست احتمالا همانها شرایط را بهتر می دانند و راهنمایی می کنند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)