صفحه 18 از 423 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

دوستان لطفاً راهنمایی کنید..
    اگه ویزام برای تور نمایشگاهی ریجکت شه برای ویزای تحصیلی آلمان به مشکل بر میخورمم؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان من برای مصاحبه دانشگاه باید برم المان ، هیچ کس میدونه ویزا شنگن تقریبا چند روزه اماده میشه؟ سوال دیگم اینه که من مدرک موقت ارشد دارم و دانشگاه فعلا با موقت اوکی داده ایا واسه ویزا شنگن باید اصلش باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Duisburg- Essen

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من براى ويزاى الحاق به خانواده اقدام كردم ولى ريجكت شد الان ميخوام ويزاى توريستى بگيرم،اصلا به من اين ويزا رو به من ميدن يا نه؟چون مهر ويزا الحاق تو پاسپورتم خورده.

سلام.
    اگر بخواین درخواست ویزای توریستی بدین، باید اول درخواست ویزای الحاقتون کنسل بشه. چون همزمان 2 تا پرونده در حال جریان در سفارت نمیتونید داشته باشید. (منم شرایط مشابه شما رو داشتم، و پاسخ سفارت همین بود). شما بعد از کنسل کردن درخواست ویزای الحاقتون، دوباره وقت مصاحبه میگیرین برای ویزای شنگن، و بعد از درخواستش معمولا 2-3 هفنه طول میکشه تا ویزای شنگنتون صادر بشه.

ببخشید دیر شد جواب. امیدوارم به درد دیگران بخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

Question پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام به همگی؛
    من 28 دی ماه برای ویزای توریستی (بازدید از اقوام) به سفارت آلمان رفتم و تمامی مدارک رو داشتم و ارائه دادم به جز سند ملکی. 27 سالمه، مجرد، موجودی حسابم 70 میلیون که البته توی گردش حساب معلومه که 60 میلیونش 3 روز قبل از رفتن به سفارت به حسابم واریز شده!
    دعوت نامه از خواهرم بود که یه سال و نیمه اونجا دانشجوی ارشده. خودم مهندسم و یه سال و نیم سابقه کار با سابقه ی بیمه دارم، اشتغال به کار از شرکت و پرینت سابقه بیمه از سایت و اشتغال به تحصیل دوره کارشناسی ارشدم رو هم ارائه دادم. با این شرایط چقدر شانس دارم که ویزا بگیرم؟
    حدود دو هفته ی دیگه بهم جواب میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanbagh13 نمایش پست ها
    سلام به همگی؛
    من 28 دی ماه برای ویزای توریستی (بازدید از اقوام) به سفارت آلمان رفتم و تمامی مدارک رو داشتم و ارائه دادم به جز سند ملکی. 27 سالمه، مجرد، موجودی حسابم 70 میلیون که البته توی گردش حساب معلومه که 60 میلیونش 3 روز قبل از رفتن به سفارت به حسابم واریز شده!
    دعوت نامه از خواهرم بود که یه سال و نیمه اونجا دانشجوی ارشده. خودم مهندسم و یه سال و نیم سابقه کار با سابقه ی بیمه دارم، اشتغال به کار از شرکت و پرینت سابقه بیمه از سایت و اشتغال به تحصیل دوره کارشناسی ارشدم رو هم ارائه دادم. با این شرایط چقدر شانس دارم که ویزا بگیرم؟
    حدود دو هفته ی دیگه بهم جواب میدن.
    اگر اشتغال به تحصیل ارشد دارید شانستون خوب هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

Smile پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

آره اشتغال به ارشد رو ارائه دادم که همه واحدهامم پاس شده به جز پایان نامه؛ ممنونم از امیدواریتون
    اون وقت اگر ویزا ندادن جا داره اعتراض بدم یا به زحمتش نمی ارزه؟ اون وقت کلاً چطوریه پروسه ی اعتراض دادن؟

سلام به همه بچه ها

من میخوام توی یک رویداد که 27 فوریه برگزار میشه تو برلین شرکت کنم.
    دعوتنامه هم دارم و توش درخواست کردم که از 25 فوریه بهم ویزا بدن.
    وقت سفارت گرفتم، 15 فوریه(چون زودتر از اون همه وقت ها پر بود).

تو سایت خود سفارت نوشته بود تو موارد خاص و اضطراری میشه ویزا رو سریع صادر کرد.
    1- به نظرتون تو این مهلت 10 روزه ویزا صادر میشه؟ یا درخواست وقت اضطراری بکنم؟
    2- من متاهل هستم، بیمه دارم، گواهی اشتغال به کار هم دارم. ولی سند ملکی ندارم و بجاش سند ماشین دارم. به نظرتون ارائه سند ماشین تاثیر داره؟
    3- اگه بلیط رفت و برگشت پرواز نشون بدم تاثیر داره؟
    4- من میخوام بجای استفاده از Booking.com، از سایت airbnb.com(افراد میان یه اتاق یا کل خونشونو در اختیار میزارن که خیلی ارزونتر در میاد و محل بهتری میتونی بگیری) محل اقامت بگیرم. نظر شما چیه؟
    5- و آیا رزرو هتل یا هاستل تاثیر مثبت داره؟
    6- تو حسابم هم 10 تومن دارم. کافیه؟
    7- تمامی مدارک میتونه فارسی باشه(پرینت حساب، بیمه، گواهش اشتغال به کار و ...)

مرسی از همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

Smile پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

من سوالایی رو که مطمئن بودم بهتون جواب دادم:

2- من متاهل هستم، بیمه دارم، گواهی اشتغال به کار هم دارم. ولی سند ملکی ندارم و بجاش سند ماشین دارم. به نظرتون ارائه سند ماشین تاثیر داره؟
    هر سندی باشه بهتره از هیچیه ولی خب سند خونه تأثیرش بیشتره.

3- اگه بلیط رفت و برگشت پرواز نشون بدم تاثیر داره؟
    حتماً باید رزرو بلیت رفت وبرگشت رو نشون بدین. رزروش هیچ هزینه ای نداره و از هر آژانس هواپیمایی می تونین بگیرین و بهتره از یه پرواز گران باشه.

4- من میخوام بجای استفاده از Booking.com، از سایت airbnb.com(افراد میان یه اتاق یا کل خونشونو در اختیار میزارن که خیلی ارزونتر در میاد و محل بهتری میتونی بگیری) محل اقامت بگیرم. نظر شما چیه؟ 5- و آیا رزرو هتل یا هاستل تاثیر مثبت داره؟
    رزرو هتل هم حتماً باید داشته باشین اونم از سایت ها می تونین مجانی رزرو کنین و باز هر چی هتل گرون تر باشه بهتره.

6- تو حسابم هم 10 تومن دارم. کافیه؟
    سفارت مبلغ کافی بودنو تعیین نمی کنه اما هر چی پول بیشتر تو حساب گردش داشته باشه بهتره چون گردش حساب رو بهشون می دین. با این وجود اگه قبل از موجودی گرفتن از بانک از کسی بتونین پول زیادی بگیرین و یه روز تو حسابتون بذارین بهتره تا این که فقط ده تومن تو حساب باشه.

7- تمامی مدارک میتونه فارسی باشه(پرینت حساب، بیمه، گواهش اشتغال به کار و ...)؟
    همه ی مدارکو فارسی بدین هیچی ترجمه نمی خوادو بیمه مسافرتی هم حتماً بخرید.
    ویرایش توسط sepidehreg : January 25th, 2015 در ساعت 04:10 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، من دانشجوی سال سوم دکترا در یکی از دانشگاههای کانادا هستم. میخوام ویزای توریستی شنگن اپلای کنم از طریق کنسولگری آلمان در تورنتو، برای دیدن یکی از دوستام که تو ماکس پلانک درس میخونه، (اشتوتگارت آلمان)

1) آیا مهمه فردی که ازش دعوت نامه دارین زمان زیادی تو آلمان زندگی کرده باشه؟ دوست من تازه 2-3 ماهه رفته آلمان. فعلا با یه ویزای موقت اونجاست. هنوز ویزای اصلیش صادر نشده.
    2) از طرف دوستم چه مدارکی باید ببرم؟
    3) معمولا ویزای شنگن چه مدت اعتبار داره؟ و چند بار ورود هست؟

4-قراره خونه دوستم بمونم، نیازی به رزوو هتل دارم؟
    5-تو اپلیکیشن فرم، فرق بین inviting person و contact person چیه؟
    6-ویزای من ویزیتوری حساب میشه یا توریستی؟
    ویرایش توسط sepidehreg : January 26th, 2015 در ساعت 04:07 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی سال سوم دکترا در یکی از دانشگاههای کانادا هستم. میخوام ویزای توریستی شنگن اپلای کنم از طریق کنسولگری آلمان در تورنتو، برای دیدن یکی از دوستام که تو ماکس پلانک درس میخونه، (اشتوتگارت آلمان)

1) آیا مهمه فردی که ازش دعوت نامه دارین زمان زیادی تو آلمان زندگی کرده باشه؟ دوست من تازه 2-3 ماهه رفته آلمان. فعلا با یه ویزای موقت اونجاست. هنوز ویزای اصلیش صادر نشده.
    2) از طرف دوستم چه مدارکی باید ببرم؟
    3) معمولا ویزای شنگن چه مدت اعتبار داره؟ و چند بار ورود هست؟
    اگر دعوت نامه دارید از دوستتون یعنی اعتبار اونقدر بوده که بتونه برای شما دعوت نامه بده پس مشکلی نداره حالا یک ماه یا یک سال
    توی همون دعوت نامه باید ادرس دوستتون باید باشه که هنگام ورود با خودتون می برید و نشون می دید که می رید همون مکان دوستتون و احتمالا افیسیر هنگام ورود ازتون می پرسه دوستتون بیرون منتظر هست یا نه که بهتره باشه چون شک می کنه که همونجا می رید یا نه اگه نباشه می گه زنگ بزن تا باهاش صحبت کنم ( عین همینو تو فرودگاه دیدم)
    و توی همون دعوت نامه باید زمان دعوت از شما مشخص باشه که معمولا یه بازه دو ماهه هست
    سینگل ومولتی هم بستگی به نظر افیسر ویزا داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)