صفحه 33 از 423 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام
    مبلغ حساب بانکیم15تومن میباشد وسند ملکی ندارم آیا ویزای شنگن توریستی آلمان به من تعلق میگیرد که برای ویزا پیگیری کنم شانسی دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان،

این فرم پرسشنامه امنیتی مربوط به دیدار از بستگان کجاست؟ تو سایت سفارت نتونستم پیداش کنم.

سلام دوستان
    یه سوال دارم. تو چک لیست ویزای شنگن نوشته که باید سکیوریتی فرم (دیدار از بستگان) امضا شده رو هم بیارید با خودتون. والا من هرچی‌ گشتم نفهمیدم از کجا باید این فرم رو پیدا کرد. می‌شه یکی‌ از دوستان لینکشو اینجا بزارید؟
    و یه سوال دیگه اینکه می‌شه با اسکن دعوتنامه برم سفارت بعد وقتی‌ ویزا اومد اصلشو به باجه رفع نقصی مدرک ارایه بدم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم. تو چک لیست ویزای شنگن نوشته که باید سکیوریتی فرم (دیدار از بستگان) امضا شده رو هم بیارید با خودتون. والا من هرچی‌ گشتم نفهمیدم از کجا باید این فرم رو پیدا کرد. می‌شه یکی‌ از دوستان لینکشو اینجا بزارید؟
    و یه سوال دیگه اینکه می‌شه با اسکن دعوتنامه برم سفارت بعد وقتی‌ ویزا اومد اصلشو به باجه رفع نقصی مدرک ارایه بدم؟
    ممنون
    خودم جواب سوألو فهمیدم ، آخر فرمی که برای ویزای شنگن دانلود می‌کنید، فرم امنیتی هم هست.
    ولی‌ هنوز جواب سؤاله دوممو نمیدونم. خواهشاً اگه کسی‌ می‌دونه جواب بده.
    مرسی‌
    ویرایش توسط le-ciel : July 28th, 2015 در ساعت 03:05 PM

Junior Member

سلام, من دو هفته قبل ویزای دیدار از بستگان گرفتم واصل دعوتنامه رو نداشتم فقط روز مصاحبه پرینت رنگی دعوتنامه رو بردم , پس هیچ مشکلی نیست, همون اسکن رو ببرین

سلام
    من دعوت نامم از المان امروز دستم رسید
    سوالی که دارم اینه ایا باید تمام مدارکی که به فارسی هستن رو به انگلیسی ترجمه کنم و حتما باید مهر دادگستری داشته باشن یا همون مهر دارلترجمه رسمی کافیه؟
    خواهش میکنم هرکسی اطلاع داره بگه بهم وگرنه باید برم از محل سکونتم به یه شهر دیگه تا مدارکمو تایید دادگستری کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    سلام
    من دعوت نامم از المان امروز دستم رسید
    سوالی که دارم اینه ایا باید تمام مدارکی که به فارسی هستن رو به انگلیسی ترجمه کنم و حتما باید مهر دادگستری داشته باشن یا همون مهر دارلترجمه رسمی کافیه؟
    خواهش میکنم هرکسی اطلاع داره بگه بهم وگرنه باید برم از محل سکونتم به یه شهر دیگه تا مدارکمو تایید دادگستری کنم ������
    برای ویزای شنگن تمامی مدارک به زبان فارسی مورد قبول هستند...نیازی به ترجمه و یا مهر خاصی ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    برای ویزای شنگن تمامی مدارک به زبان فارسی مورد قبول هستند...نیازی به ترجمه و یا مهر خاصی ندارند.
    توی سایت سفارت نوشته : کلیه‌ی مدارک فارسی باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی شده باشند.
    همین رسمی که نوشته شده شده نمیدونم فقط شامل مهر دارترجمه میشه یا اینکه نه شامل تاییدیه دادگستری هم هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه

توی سایت سفارت نوشته : کلیه‌ی مدارک فارسی باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی شده باشند.
    همین رسمی که نوشته شده شده نمیدونم فقط شامل مهر دارترجمه میشه یا اینکه نه شامل تاییدیه دادگستری هم هست ؟
    کجای سایت سفارت اینو نوشته؟ من نمی بینم.البته برای شنگن اگه منظورتون هست.

Member
    رشته و دانشگاه

این سایت سفارت نیست!

به این سایت مراجعه کنید: teheran.diplo.de

نیاز به ترجمه مدارک برای ویزای شنگن نیست.

واقعا نیاز نیست!!!
    من با اژانس مترجمی زبان المانی وابسته به سفارتم زنگ زدم گفتن نمیدونیم!
    پس اگر اینطور باشه هم احتیاجی به مهر وازرت دادگستری برای تایید ترجمه ها هم نیست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)