صفحه 61 از 423 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

کاربران گرامی همه پستهای تبلیغاتی و سوالات مرتبط به آن حذف گردیدند. لطفا در این موارد پست مربوطه را گزارش نمایید. ضمنا پستهای تکراری یا کلی و مکالمات شخصی نیز حذف گردیدند تا کاربران جدید بتوانند به راحتی مطالب را دنبال کنند. لطفا برای تشکر به جای ایجاد پست جدید به کاربر ارسال کننده پست امتیاز دهید.

با تشکر

مدیریت فروم ApplyAbroad

ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 02:01 PM دلیل: یادداشت مدیریت
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

دوستان سلام
    من یکشنبه مصاحبه دارم برای شنگن.
    من قبلا یه شنگن از هلند گرفتم. منتها شنگن الانم برای کنفرانس هست توی هامبورگ.
    سوالی که دارم اینه که من پولم توی بانک یه حساب جاری نیست که بخوام برم گردش حساب بگیرم.از من یه سپرده بلند مدت هست به مبلغ 16 میلیون تومان. ممکنه این قضیه مشکل ساز بشه؟ من با این سپرده تمکن مالی انگلیسی با مهر بانک ملی هم گرفتم.

سلام

حساب نباید حتما جاری باشه تا بهتون گردش بدن. من با حساب کوتاه مدت از یکی از بانک های خصوصی گردش گرفتم چند بار. سفارت هم حتما رو نوع حساب تاکید نمی کنه.

فکر می کنم گواهی تمکن مالی رو باید با گردش حساب اراده بدین. برای ویزا نمایشگاه که مطمعن هستم اینطوری بود.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_math نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یکشنبه مصاحبه دارم برای شنگن.
    من قبلا یه شنگن از هلند گرفتم. منتها شنگن الانم برای کنفرانس هست توی هامبورگ.
    سوالی که دارم اینه که من پولم توی بانک یه حساب جاری نیست که بخوام برم گردش حساب بگیرم.از من یه سپرده بلند مدت هست به مبلغ 16 میلیون تومان. ممکنه این قضیه مشکل ساز بشه؟ من با این سپرده تمکن مالی انگلیسی با مهر بانک ملی هم گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

اخه سپرده بلند مدت که گردش نداره که سپرده است....
    توروخدا یکی یه کمکی بده به من...
    این سپرده مشکل ساز نشه واسه من؟
    من یکشنبه صبح وقت مصاحبه امه.

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

حساب نباید حتما جاری باشه تا بهتون گردش بدن. من با حساب کوتاه مدت از یکی از بانک های خصوصی گردش گرفتم چند بار. سفارت هم حتما رو نوع حساب تاکید نمی کنه.

فکر می کنم گواهی تمکن مالی رو باید با گردش حساب اراده بدین. برای ویزا نمایشگاه که مطمعن هستم اینطوری بود.

موفق باشین

گردشو برا این میخوان یه هویی پول نیومده باشه
    سپرده بهترم هست فقط تاریخ افتتاحش جدید نباشه

دوست عزیز از همون سپرده ایی که داری یه گواهی به انگلیسی بگیر ببر تمومه.دقت کن شما یا گردش ۳ماهه با میزان مانده یا گواهی حساب سپرده رو میخوای.خلاص
    فقط لطف کن نتیجه نهایی رو بگو تا بقیه هم استفاده کنن و شانسشون رو بسنجن،ایشالا که ویزاتون دربیاد

سفارت آلمان هیچ نیازی به گواهی انگلیسی ندارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

دوستان من امروز رفتم مصاحبه برا كنفرانسم توي هامبورگ.
    تا حدودي تقريبا همه جي خوب پيش رفت. منتها يه فرمي بهم دادن اضافه بر سازمان كه پركردم و ازم سي وي هم خواسن كه رفتم سريع با لب تاب يه چيز مسخره اي تحت عنوان سي وي نوشتم اوردم دادم بهشون.
    گفتن بهت زنگ ميزنيم. يعني جي؟ پاس رو هم پس داد يهم خانمه.
    من پرستل از هلند شنگن گرفتم. پاسم رو هم نكه داشتن بعد دو هفته رفتم با ويزا گرفتم.
    زنگ زدن ديكه جه صيغه ايه؟

Junior Member

دوستان من امروز رفتم مصاحبه برا كنفرانسم توي هامبورگ.
    تا حدودي تقريبا همه جي خوب پيش رفت. منتها يه فرمي بهم دادن اضافه بر سازمان كه پركردم و ازم سي وي هم خواسن كه رفتم سريع با لب تاب يه چيز مسخره اي تحت عنوان سي وي نوشتم اوردم دادم بهشون.
    گفتن بهت زنگ ميزنيم. يعني جي؟ پاس رو هم پس داد يهم خانمه.
    من پرستل از هلند شنگن گرفتم. پاسم رو هم نكه داشتن بعد دو هفته رفتم با ويزا گرفتم.
    زنگ زدن ديكه جه صيغه ايه؟
    اتفاقا منم ٥شنبه هفته ديگه وقت سفارت دارم منم نهم جولاي تو برلين كنفرانس دارم يه سوال اين رزومه اي كه نوشتيد انگليسي نوشتيد يا فارسي؟و اينكه نگفتن كه كي تماس ميگيرن؟

Junior Member

من توی رکتوخصوصی کار میکنمو این وسط 3سال مرخصی گرفتم و مجدد بکارم برگشتم ، برای مدارک فیش حقوقی، حساب بانکی،عکس،نامه اشتغال بکار(باید از تاریخ اولین سالی که باین شدکت اومدم و بنویسه)؟و مدارک شناسنامه و کارت ملی و پاسپورت
    مدارک دیگه ای هم میخواد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)