صفحه 122 از 423 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimanimae نمایش پست ها
    پس فکر کنم دعوتنامه من فرق داره. به سه زبانه المانی انگلیسی و یه زبان دیگه همچین چیزی که شما میگیرن نداره. شما میدونین از دعوتنامه همون قسمت که میگیرن یه عکس بزارین
    شما از دعوت نامت عکس بذار بهتر نیست

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام
    کسی میتونه جوابمو بده؟
    من 2 جا کار میکنم 2 جا هم قرارداد دارم - قرارداد هر 2 جا رو باید ببرم ؟ پرینت هر دو حساب رو چی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahangnakhaei نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه جوابمو بده؟
    من 2 جا کار میکنم 2 جا هم قرارداد دارم - قرارداد هر 2 جا رو باید ببرم ؟ پرینت هر دو حساب رو چی ؟
    دویت عزیز شما و بقیه که تو این مایه سوال می پرسید
    ببینید منطق چی میگه
    اون یه ادمه نشسته با منطق چک می کنه که این می تونه درست باشه یا نه احتمال تقلب هست
    اگر یک درصد به غیر منطقی بودن بره شما را رد می کنه
    شما می گی دو جا کار می کنی با سابقه کم هر دو 6 ماه
    این سوالو حتما ازت می پرسه - که چطور دو جا کارمندی
    اگر اونجایی که بیمه رد می کنه حقوقش خوبه فقط همونو ببر
    اگر نه هر دو رو ببر - پرینت بیمه فارسی -فیش حقوقی فارسی و پرینت حساب به انگلیسی
    اما یه جواب منطقی داشته باش

عزیز مشکل اینجاس فیش حقوقی نداریم چون یه جای دولتی هست و رسمی نیستیم فقط تردد هامونو میتونیم ببینیم اینا فک میکنن سیستم کاری مثل کشور خودشون حساب کتاب داره
    واسه من فقط پول واریز میشد تو این مدت منم خیلی کم از اون حساب برداشت میکردم و از حقوق اون یکی حسابم استفاده میکردم حالا نمیدونم فیش حقوق رو چیکار کنم
    سابقه بیمه من در جمع 34 ماه هست 5 ماه بیمه رد نشده چون شرکت قبلی ورشکست شده بود و میگفت پول بیاد دستمون بیمه ها رو رد میکنیم که نکرد منم رفتم جای دیگه واسه اینکه تو زندگیم مشکل نخورم بعد اینکه از اون شرکت اومدم بیرن 2 جا کار پیدا کردم که یکیش پارت تایم بود و روزی 2 3 ساعت میرفتم اون شرکت دومیه یا ریموت کار میکردم باهاشون و هیچ کدوم فیش حقوقی نداشتن

Junior Member

• دوستانی که دعوتنامه دارند ممکنه یک عکس از تاریخ شروع و پایانش بزارن. یا حداقل بگین کجاست. مال من فقط یک تاریخ شروع داره

• دعوتنامه من نوشته from the planned day of entry on 1. 5. 2017 to the termination of the foreigners stay or up to the issue of a residence title for another residence purpose. یعنی چی

حقیقتش نتونستم عکس بزارم نمیدونم چرا؟
      اگه ممکنه راهنمایی کنین. میخام دونم تاریخش چاپ نشده یعنی یادشون رفته یا مدلش اینجوریه
      ممنون

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال بی ربط دارم که واقعا نمیدونم از کی بپرسم
    من با شرکت مهاجرتی واسه ویزای جاب سیکر قرارداد دارم ولی کارشون خوب نیست و واسه هرمرحله میگن باید پول جدا بدی و دیگه بهشون اعتماد ندارم، همه کارامو دارم خودم میکنم. ضمن اینکه فقط یه بخش کوچیک از مبلغ قراردادو بهشون دادم و بقیش تو قرارداد قید شده که بعد از صدور ویزا
    جالا به نظرتون من چطوری میتونم زیرش بزنم و بقیه پولو پرداخت نکنم؟ چون از پس همه ی مراحلش خودم برمیام و از اول اشتباه کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال بی ربط دارم که واقعا نمیدونم از کی بپرسم
    من با شرکت مهاجرتی واسه ویزای جاب سیکر قرارداد دارم ولی کارشون خوب نیست و واسه هرمرحله میگن باید پول جدا بدی و دیگه بهشون اعتماد ندارم، همه کارامو دارم خودم میکنم. ضمن اینکه فقط یه بخش کوچیک از مبلغ قراردادو بهشون دادم و بقیش تو قرارداد قید شده که بعد از صدور ویزا
    جالا به نظرتون من چطوری میتونم زیرش بزنم و بقیه پولو پرداخت نکنم؟ چون از پس همه ی مراحلش خودم برمیام و از اول اشتباه کردم
    تا حالا چیکار کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    تا حالا چیکار کرده
    فقط چنتا ایمیل زده جهت پیگیری که مثلا مدارکتو ترجمه کن و چه مدارکی نیاز داری و اینجور چیزا. بعد واسه مثلا تاییده مدارک از سفارت پول خواست که ندادم دوباره واسه وقت سفارت پول خواست که دیگه عصبانی شدم و تصمیم گرفتم ولش کنم!
    ای پولا به جز پولی که توی اصل قرارداد هستاااا

Junior Member

دوستان برای ویزای یه کنفرانس ۴ روزه چقد باید تو حسابم باشه؟ تو سایت نوشته گردش حساب سه ماهه. من مانده حساب باید ببرم یا گردش حساب

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    فقط چنتا ایمیل زده جهت پیگیری که مثلا مدارکتو ترجمه کن و چه مدارکی نیاز داری و اینجور چیزا. بعد واسه مثلا تاییده مدارک از سفارت پول خواست که ندادم دوباره واسه وقت سفارت پول خواست که دیگه عصبانی شدم و تصمیم گرفتم ولش کنم!
    ای پولا به جز پولی که توی اصل قرارداد هستاااا
    سلام

خوب دوست عزیز پیگیری کن ببین برات پذیرش گرفتند یا نه. بدون گرفتن پذیرش چطوری دارند برای سفارت اقدام می کنند؟!!.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)