صفحه 22 از 423 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

با سلام خدمت تمامی دوستان من قصد دارم که خرداد ماه یک سفر به المان برای دیدن دایی و فامیلامون برم المان .از دوستان خواهشمندم که مرا راهنمایی کنند.
    من 26 ساله مجرد و دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی هستم ودر حال کار بر روی پایان نامه هستم یعنی از لحاظ گواهی اشتغال به تحصیل مشکل ندارم.
    ولی نه ملکی به نامم هست نه گردش حساب ومانده حساب خوبی دارم یعنی ندارم .
    دایی و خاله من انجا هستند باید بگم برام دعوت نامه بفرستند یا نه؟ برای توریستی اقدام کنم ؟
    اصن به نظر شما به من ویزا میدهند یانه؟ اگر ارزش داره اقدام کنم .
    با تشکر از لطف شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

Cool پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط kingkey1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان من قصد دارم که خرداد ماه یک سفر به المان برای دیدن دایی و فامیلامون برم المان .از دوستان خواهشمندم که مرا راهنمایی کنند.
    من 26 ساله مجرد و دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی هستم ودر حال کار بر روی پایان نامه هستم یعنی از لحاظ گواهی اشتغال به تحصیل مشکل ندارم.
    ولی نه ملکی به نامم هست نه گردش حساب ومانده حساب خوبی دارم یعنی ندارم .
    دایی و خاله من انجا هستند باید بگم برام دعوت نامه بفرستند یا نه؟ برای توریستی اقدام کنم ؟
    اصن به نظر شما به من ویزا میدهند یانه؟ اگر ارزش داره اقدام کنم .
    با تشکر از لطف شما
    سلام؛
    ببینید شرایط شما حدوداً مثل شرایط منه (پست های قبلی مو بخونین متوجه می شید.) با این تفاوت که من شاغل (با سابقه بیمه) هم بودم و موجودی حسابمم خوب بود و البته بدون داشتن سند ملکی ویزا گرفتم. آلمان ویزای توریستی نمی ده و حتماً باید اقوامتون دعوت نامه بدند. نظر دادن کمی سخته، چون اونا مدارکی می خوان که نشون بده شما حتماً برمیگردید. اما می تونین موجودی حسابتونو با قرض حداقل یه روز ببرین بالا و بعد پرینت بگیرین و شانستونو امتحان کنین، کل هزینه ی ویزا هم حدود 300 تومن (60 یورو برای مصاحبه و حدودو 80 تومن بیمه مسافرتی) میشه و 25 یورو هم اونجا برای دعوت نامه میدن.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

با سلام . من دوتا سوال داشتم اگر محبت کنید راهنمایی کنید ممنونم میشم پدرو مادر من برای سفر به المان دعوت نامه دوماهه دارن برای چهار ماه دیگه برای درخواست مصاحبه از طریق سایت اقدام کردیم برای پدرم مشکلی نبود و تاییدیه مدارک وزمان مصاحبه به ایمیل ما ارسال شد اما برای مادرم وقت رو تایید کرد اما وقتی اسکن مدارک رو فرستادیم جوابی مبنی بر تایید نیومد دوبار هم به سفارت به زبان المانی و انگلیسی ایمیل زدیم اما جواب ندادن حالا ما باید چکار کنیم؟
    و دیگه اینکه دعوت نامه یه دونه است و اسم مادرم به عنوان همراه پدرم در دعوت نامه قید شده ایا باید از دعوت نامه کپی گرفت؟ اما سفارت فقط اصل دعوت نامه درا قبول میکند
    لطفا خواهشا منو راهنمایی کنید با سپاس

Junior Member

سلام عزیزان
    ممکنه جواب این سوالم میون مطالب قبلی باشه ولی چند صفحه قبل رو که خوندم پیدا نکردم و مزاحم شما شدم.
    من برای یک کنفرانسی توی ماه جون میخوام برم برلین.
    مدارکم به نظر خودم کامله. فقط روی دو مورد شک دارم.
    1. رزرو بلیط هواپیما: من لوفتانزا رو رزرو کردم و پرینتش رو گرفتم ولی خب طبیعتا پرداختش رو انجام ندادم و کنسل شد. (چون میخوام وقتی ویزام رو گرفتم یه پرواز ارزون بگیرم.) این مشکلی که ایجاد نمیکنه؟ سفارت که نمیره چک کنه ببینه رزروم همچنان پابرجا است یا نه؟
    2. درمورد رزرو هتل: توی سایت booking.com یه هتلی رو که میشد بدون پیش پرداخت رزرو کرد رو با یه شماره کردیت کارت غیرواقعی رزرو کردم و پرینت رزرواسیون رو گرفتم ولی خب طبیعتا فرداش ایمیل اومد که کردیت کارت شما معتبر نیست و رزرواسیونم رو کنسل کرد. میخواستم ببینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ سفارت با هتل چک میکنه که آیا رزرواسیون همچنان برقراره یا نه؟

من پس فردا صبح وقت سفارت دارم. اگر دوستان سریع جوابمو بدن یه دنیا ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط desperali نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    ممکنه جواب این سوالم میون مطالب قبلی باشه ولی چند صفحه قبل رو که خوندم پیدا نکردم و مزاحم شما شدم.
    من برای یک کنفرانسی توی ماه جون میخوام برم برلین.
    مدارکم به نظر خودم کامله. فقط روی دو مورد شک دارم.
    1. رزرو بلیط هواپیما: من لوفتانزا رو رزرو کردم و پرینتش رو گرفتم ولی خب طبیعتا پرداختش رو انجام ندادم و کنسل شد. (چون میخوام وقتی ویزام رو گرفتم یه پرواز ارزون بگیرم.) این مشکلی که ایجاد نمیکنه؟ سفارت که نمیره چک کنه ببینه رزروم همچنان پابرجا است یا نه؟
    2. درمورد رزرو هتل: توی سایت booking.com یه هتلی رو که میشد بدون پیش پرداخت رزرو کرد رو با یه شماره کردیت کارت غیرواقعی رزرو کردم و پرینت رزرواسیون رو گرفتم ولی خب طبیعتا فرداش ایمیل اومد که کردیت کارت شما معتبر نیست و رزرواسیونم رو کنسل کرد. میخواستم ببینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ سفارت با هتل چک میکنه که آیا رزرواسیون همچنان برقراره یا نه؟

من پس فردا صبح وقت سفارت دارم. اگر دوستان سریع جوابمو بدن یه دنیا ممنون میشم.
    سلام
    فکر کنم دوتاش را استعلام می کنن سریع برو یه بلیط هواپیما و رزرو هتل انجام بده. اگه خدایی نکرده موفق نشدی با یه مبلغ گرفته پولت را برگشت میدن

Junior Member f1996 آواتار ها

با درود نمیدونم خوبه اینجا پرسیدم یانه
    ولی من اگر بخام از طریق دعوت نامه که عموم از المان میفرسته برم و ویزای شنگن و بازدید از بستگان بگیرم آیا آیاباید عکسی که میبرم سفارت که گفتن 3X4 اینا باید با عکس پاسپورت فرق کنه؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.
    من واسه یه کنفرانس علمی برنامه دارم برم آلمان و برگردم. پارسال هم اینکار رو کردم و هیچ مشکلی وجود نداشت ولی این دفعه که رفتم سفارت توی یکی از برگه های پاسپورتم یه مهر زد و گفت برو تا بهت زنگ بزنیم. به عبارتی پاسپورتم رو نگرفت که بعدا ویزا روش بزنه! من تقاضای شینگن داده بودم اونم 12 روز دفعه گذشته 8 روز بود و پاسم رو پیش خودشون نگه داشتند سر 21 روز رفتم و ویزا زده بودند روش. حالا میخواستم بدونم این مساله غیر طبیعی نیست؟ اگر کسی نظری داره لطفا بگه ممنون میشم

Junior Member

سلام
    برای امتحان عملی دانشگاه که june برگزار میشه امروز وقت سفارت گرفتم.وفت ویزای شنگن درواقع! حالا من جزو کدوم دسته محسوب میشم که مدارکمو تا وقت مصاحبه آماده کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط f1996 نمایش پست ها
    با درود نمیدونم خوبه اینجا پرسیدم یانه
    ولی من اگر بخام از طریق دعوت نامه که عموم از المان میفرسته برم و ویزای شنگن و بازدید از بستگان بگیرم آیا آیاباید عکسی که میبرم سفارت که گفتن 3X4 اینا باید با عکس پاسپورت فرق کنه؟
    مهم اینه که اون عکس تاریخش نباید بیشتر از شیش ماه باشه. اگه پاسپورتتونو یه سال پیش گرفتین، همون عکسو ببرین، بهتون گیر میدن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام به دوستان گل

آقا برای یک سفر یک هفته به آلمان باید حتما دعوت نامه تجاری داشته باشیم ؟

من کسی رو ندارم دعوت نامه شخصی برام بفرسته .

مدارک شینگن رو هم دارم فقط دعوت نامه ندارم .

میشه هتل رزرو کرد و پرینت برد میدن ویزا ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)