صفحه 37 از 423 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام خسته نباشید.
    من تا به حال سفری به اروپا نداشتم، کل این تاپیک رو در مورد سوالم خوندم، اما برای اطمینان بیشتر گفتم بپرسمش.
    من برای یه فستیوال فیلم به المان دعوت شدم و خرج سفرمم از طرف فستیوال تامین میشه. من برای چه نوع ویزایی باید درخواست بدم؟
    و باید تا 18 نوامبر برم، چون وقتم کمه آیا این حالت من اضطراری محسوب میشه که زودتر به من وقت مصاحبه بدن؟
    و اینکه چه مدارکی لازمه؟ من سند خونه و حساب بانکی قابل توجهی ندارم، آیا ریجکت میشم؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabassom_ نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.
    من تا به حال سفری به اروپا نداشتم، کل این تاپیک رو در مورد سوالم خوندم، اما برای اطمینان بیشتر گفتم بپرسمش.
    من برای یه فستیوال فیلم به المان دعوت شدم و خرج سفرمم از طرف فستیوال تامین میشه. من برای چه نوع ویزایی باید درخواست بدم؟
    و باید تا 18 نوامبر برم، چون وقتم کمه آیا این حالت من اضطراری محسوب میشه که زودتر به من وقت مصاحبه بدن؟
    و اینکه چه مدارکی لازمه؟ من سند خونه و حساب بانکی قابل توجهی ندارم، آیا ریجکت میشم؟

ویزای Schengen یا kurzfristiger Aufenthalt
    سمت چپ سایت سفارت، بخش ویزا، یه سری فایل هست، تمام مدارک و پروسه کار رو به فارسی توضیح داده.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    ویزای Schengen یا kurzfristiger Aufenthalt
    سمت چپ سایت سفارت، بخش ویزا، یه سری فایل هست، تمام مدارک و پروسه کار رو به فارسی توضیح داده.
    ممنون اونارو خوندم.
    ولی نمیدونم ویزای مورد نظر من شرکت در کنگره س، سمینار یا نمایشگاه. میدونم دقیقا هیچکدوم اینا نیس ولی کدومشونو باید انتخاب کنم؟ چون فکر نمیکنم درخواست مربوط به ویزای توریستی معمولی باشه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabassom_ نمایش پست ها
    ممنون اونارو خوندم.
    ولی نمیدونم ویزای مورد نظر من شرکت در کنگره س، سمینار یا نمایشگاه. میدونم دقیقا هیچکدوم اینا نیس ولی کدومشونو باید انتخاب کنم؟ چون فکر نمیکنم درخواست مربوط به ویزای توریستی معمولی باشه.
    شما میتونین ویزا جهت شرکت در کنگره یا بازدید از نمایشگاه رو درخواست بدین چک لیست مدارک درخواستیشون خیلی با هم فرقی نداره !
    یکی دعوت نامه کنگره رو خواسته، اون یکی دعوت نامه نمایشگاه ! همشون هم که اصل و تصویر گردش مالی و ... لازم دارند.
    ولی هر چی هست ویزای شما نوع اقامت کوتاه مدته.
    این دو تا نمونه چک لیست :
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

دوستان من هفته پیش مصاحبه داشتم واسه شنگن. ویزا رو واسه یه هفته میخام چون هتلم یه هفته رزرو شده. بهمین خاطر بیمه رو یه هفته ای گرفتم از ترس اینکه سفارت گیر نده چرا بیشتر از یه هفته گرفتی. اما حالا واسه اون تاریخی که بهشون دادم بلیط یه هفته ای نیس. یعنی ممکنه نتونم از یکی دو روزش استفاده کنم. بهمین خاطر میخام به سفارت ایمیل بزنم بپرسم میشه بیمه رو عوض کنم پونزده روزه بگیرم که بتونم بلیط یه هفته ای بگیرم؟ آیا واسه شنگن مث ویزای تحصیلی خودشون زنگ میزنن که مثلا ویزاتو چه روزی بزنیم؟ آیا ایمیل زدن تاثیر منفی نداره؟

سلام دوستان
    برای شرکت در یک فستیوال موسیقی از گروه ما دعوت شده که به درسدن المان بریم
    اما هزینه ها با خودمونه
    نوع درخواست ویزا چی باید باشه؟
    شنگن معمولی؟ کنگره؟ نمایشگاه؟ سمسنار و یا ...؟
    بعد مصاحبه یک به یک هست یا گروهی با کل 8 نفر؟
    مهمترین نکته چیه؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.
    چند سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنون میشم:
    1-من میخواستم از هلند برای گرفتن ویزای شنگن اقدام کنم از طریق داییم برای خودم و همسرم سوال اینجاست که اگر از هلند اقدام کنم میتونم برم آلمان و از اونجا برگردم ایران؟؟؟
    2-اصل قضیه من میخوام برم آلمان دیدن خواهرم چون آلمان سخت میگیره از هلند و داییم میخوام اقدام کنم این کار بهتره؟؟؟؟؟
    3-تمام مدارک رو چه برای آلمان چه برای هلند باید ترجمه کنم ؟؟؟؟؟ اصل مدارک رو هم باید ببرم یا خیر

متشکرم

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram20b نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    چند سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنون میشم:
    1-من میخواستم از هلند برای گرفتن ویزای شنگن اقدام کنم از طریق داییم برای خودم و همسرم سوال اینجاست که اگر از هلند اقدام کنم میتونم برم آلمان و از اونجا برگردم ایران؟؟؟
    2-اصل قضیه من میخوام برم آلمان دیدن خواهرم چون آلمان سخت میگیره از هلند و داییم میخوام اقدام کنم این کار بهتره؟؟؟؟؟
    3-تمام مدارک رو چه برای آلمان چه برای هلند باید ترجمه کنم ؟؟؟؟؟ اصل مدارک رو هم باید ببرم یا خیر

متشکرم

دوست عزیز از هر کشوری از اروپا ویزای شنگن بگیرید میتونین به تمام کشورهای حوزه شنگن سفر کنین؛ فقط یادتون باشه از هر کشوری که شنگن میگیرید در بدو ورود باید به اون کشور وارد بشید
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام
    من امروز وقت سفارت گرفتم و بعدش هم کپی پاسپورت ها رو فرستادم از طریق ایمیل ، تاییدیه ای که از سفارت نمیاد برام؟ همون ایمیل اول کفایت میکنه دیگه؟
    من پارسال شنگن گرفتم از المان کلاس c و گرین کارت هم دارم و دعوت کننده من هم موسسه قوی در المان هست احتمال گرفتن ویزای چند بار ورود یک ساله چقدر هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

ترتیب چیدن مدارک برای ویزای شینگن و کسی میتونه بگه؟ تو سایت یه چک ایست ویزای شنگن داریم و یکی هم مدارک مورد نیاز برای بازدید از بستگان، و ترتیب ذکر شده برا هر دوی اینا با هم فرق داره. من گیج شدم چه طوری بچینم

من برای دیدار بستگان میخوام برم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)