صفحه 24 از 423 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

درود بر شما دوستان،
    لطف میکنین اگه سوالم رو پاسخ بدین. ما در تلاشیم که برای پدر و مادرم از سفارت وقت مصاحبه بگیریم (دیدار از اعضای خانواده) اما موضوع اینه من نمیدونم چه نوع وقت مصاحبه ای باید براشون بگیرم، اگر ویزای شنگن کوتاه مدت باشه که باید بگم متاسفانه در طول این دو هفته هنوز سفارت وقتی برای short stay visa اعلام نکرده ولی دو سه بار شکل این بخش رو عوض کرده طوری که الان وقتی میرید برای گرفتن وقت تو این بخش، متاسفانه چیزی نمایش داده نمیشه. اگه نکته ای هست که کمک میکنه لطفا بگین.
    مضافا بعد از گرفتن وقت مصاحبه از سایت، جز ارسال اسکن گذرنامه ارسال مدارک دیگه ای هم لازمه؟!
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام به همه دوستان،
    من میخوام سه ماه دیگه برای گرفتن ویزای دانشجویی اقدام کنم (با پذیرش دانشگاه که دو ماه دیگه به دستم می رسه)، ولی الان یک کار خیلی ضروری برام پیش اومده که باید برم آلمان، می خوام بدونم که اگه الان برای ویزای شینگن اقدام کنم، تاثیری روی ویزای دانشجوییم از نظر سفارت نداره (در صورتی که اعتبار ویزای شینگن تمام نشده باشه.)؟ به طور کلی می خوام بپرسم که میشه دو نوع ویزای مختلف از یک کشور با فاصله زمانی دو ماه گرفت یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مصاحبه سفارت آلمان برای ویزای توریستی

سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
    می خواستم بپرسم برای summer course ویزا می دن؟ اونطور که من فهمیدم بعضی ها ریجکت شدن بعضی ها هم گرفتن.
    اصلا معیار سفارت چیه؟ یعنی نوع course یا اینکه scholarship گرفته باشم موثره.
    اگه احتمال گرفتن ویزا کمه ارزش داره برم دنبال اپلای course و scholarship و اینها.
    خیلی ممنون از راهنمایی ها تون.

Junior Member

سلام

من وقتی به سفارت آلمان مراجعه میکنم برای گرفتن وقت ویزای شینگن هیچ تاریخ ملاقاتی پیدا نمی کند. مشخص است که چه زمانی تاریخ مصاحبه باز می شود؟

دوستان هنوز وقت ها باز نشده. برای گرفتن وقت بهتره پیج " وقت گرفتن از سفارت آلمان " رو مطالعه کنید .

Junior Member

با سلام.من در یه دوره کوتاه مدت 10 روزه از طریق DAAD پذیرش گرفتم.می خواستم بدونم برای گرفتن وقت سفارت باید درخواست ویزای شنگن بدم یا اقامت؟

Junior Member

سلام دوستان من از یک summer course دعوت نامه دارم برای مدت 1 ماه میخام بدونم چجور ویزایی باید بگیرم و آیا کسی هست بدون چه مدارکی لازم هست؟من شاغل هستم و نامه ار شرکت هم دارم که برگشت من تضمین میکنه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کوتاه مدت دیدار با وابستگان: دریافت وقت برای متقاضی اصلی و همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط javadtaghia نمایش پست ها
    من برای پدر و مادرم دعوتنامه رسمی از آلمان گرفتم اما تو شهرداری گفتن که فقط لازمه برای یکیشون دعوتنامه بگیرم و نفر دیگه به عنوان همراه در دعوتنامه ذکر میشه. حالا که میخوام وقت سفارت بگیرم نمیدونم باید دو تا وقت جداگانه بگیرم یا یک وقت. از نظر مدارک هم نمیدونم اگر 2 تا وقت جداگانه بگیرم چطور دو نفر مدرک دعوتنامه اصل و همراه داشته باشن چون من فقط یک نسخه ازش دارم. کسی اگر تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه. به طور خلاصه سوال های من:

1. برای متقاضی ویزا وقتی که در دعوتنامه رسمی همراه قید شده باید وقت جداگانه گرفته بشه یا نه؟
    2. اگر وقت جداگانه لازمه چطور با یک دعوتنامه اصل میتونن دو نفر مدارک و ارائه بدن آیا کپی کافیه یا باید گپی برابر اصل باشه؟
    سلام

ببخشید من الان دقیقا سوال شما رو دارم، می شه لطف کنید و بگید که در نهایت با یه دعوت نامه برای هر دو چه کردین؟ 2 تا وقت گرفتین؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کوتاه مدت دیدار با وابستگان: دریافت وقت برای متقاضی اصلی و همراه

سلام دوستان

من برای پدر و مادرم دعوت نامه فرستادم ولی الان آدرسم عوض شده و درنتیجه محل اقامتم با آدرس ذکر شده توی دعوت نامه متفاوته، به نظرتون الان مشکلی ایجاد می شه؟ یا نه؟ من قرارداد خونه و همه رو دارم ولی می ترسم به دلیل تفاوت بین دو آدرس گیر بده سفارت، به نظرتون ایرادی داره؟

ممنون اگر کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره ویزای شنگن به چه نحو اطلاع داده میشه که ویزا اکسپت یا ریجکت شده؟ و این که اگر ریجکت بشه میشه بلافاصله یه وقت دیگه گرفت و با یه دعوتنامه دیگه اقدام کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)