صفحه 127 از 423 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط arpameh نمایش پست ها
    دوستان برای ویزای یه کنفرانس ۴ روزه چقد باید تو حسابم باشه؟ تو سایت نوشته گردش حساب سه ماهه. من مانده حساب باید ببرم یا گردش حساب
    بستگي به حقوقتون داره حدود 20

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان این که میگن واسه سفارت المان نیاز به تایید هتل تو سربرگ هتل با مهر و امضا لازمه کسی اطلاعاتی داره؟؟؟؟
    ممنون اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه من سه شنبه وقت مصاحبه دارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fly14 نمایش پست ها
    سلام دوستان این که میگن واسه سفارت المان نیاز به تایید هتل تو سربرگ هتل با مهر و امضا لازمه کسی اطلاعاتی داره؟؟؟؟
    ممنون اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه من سه شنبه وقت مصاحبه دارم�������������� ���������������� �����
    نیازی نیست
    یکسری هتل ها در المان هستند که زنجیره ایی میباشند بنام AO Hotel/Hostel
    که قیمتهاشون مناسبه و شما میتونید از همین جا برای هرچند شب خواستید رزرو کنید و بهتون تاییدیه رزرو میدند. البته از طریق یکسری سایتها هم هست که باز میتونید این رزرو انجام بدید و تایید رزرو رو واستون ایمیل میکنند.

درضمن هیچ جای چک لیست سفارت ننوشته تو سربرگ با مهر و امضا. فقط نوشته رزرو هتل و یا تامین محل اقامت

Junior Member

ممنون اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه من سه شنبه وقت مصاحبه دارم�������������� ���������������� �����
    سلام.چقدرطول
    کشید براتون ایمیل دوم بیاد؟ وقت مصاحبتون کی بود؟ برای کنفرانس اقدام کردید؟

Junior Member

سلام
    يكي از دوستان من ميخوان واسه cebit2017 كه 20 مارچ در هانوفر هست اقدام كنه ، امروز واسشون درخواست تعيين وقت مصاحبه دادم . با توجه به مهلت كمي كه داريم (26 روز تا سفر ) به نظرتون ممكن هست كه بهشون وقت مصاحبه بدن ؟

Junior Member

شما ميتونيد از سايت بوكينگ رزرو كنيد كه قيمتشون هم به صرفه است و انتخاب هاي متعددي خواهيد داشت. اما اگر به سربرگ و مهر اژانس نياز داريد ، بعضي از اژانس ها ميتونن براتون رزرو هتل انجام بدن و بابت اينكار هزينه اي ميگيرن كه فك ميكنم حدود 200 هزار تومن باشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmoham4d نمایش پست ها
    سلام من میخام یک نمایشگاه تو آلمان رو برم .برای ویزای نمایشگاهی دعوتنامه از نمایشگاه نیاز هست .من اون دعوتنامه رو چجوری میتونم بگیرم از نمایشگاه؟
    بعضي از شركتها توي ايران ، نماينده نمايشگاه ها هستند و به اصطلاح بليط نمايشگاه رو ميفروشند . لينك زير روببينيد . اين شركت رابط ايران هستش :
    http://www.messe.de/en/company/conta...ublic-of.xhtml

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somaieh_21 نمایش پست ها
    سلام
    يكي از دوستان من ميخوان واسه cebit2017 كه 20 مارچ در هانوفر هست اقدام كنه ، امروز واسشون درخواست تعيين وقت مصاحبه دادم . با توجه به مهلت كمي كه داريم (26 روز تا سفر ) به نظرتون ممكن هست كه بهشون وقت مصاحبه بدن ؟
    به نظر من قطعا نمی رسید. حدود ۴۰ روز طول می کشه تا وقت بده سفارت. معمولا برای ۱ ماه بعد وقت می ده. بعد مصاحبه هم ۲ هفته ای تا ویزا. فقط یادتون نره اگر به هر دلیلی منصرف شدید یا ایمیل دم خیلی دیر اومد کنسل کنید وقت رو. توی متن ایمیل دوم لینک کنسلی هست. هم وقت باز می شه برای بقیه هم بعدا برای خودتون مشکلی پیش نمی یاد

من پدر مادرم میخوان ویزا شینگن بگیرن بیان آلمان. برای وقت گرفتن توی سایت سفارت باید visit رو انتخاب کنم؟
    ضمنا اونجا که نوشته Only for parents and only if applicable: child's/children's full name(s) :
    منظورش اسم منه یا این شامل کسایی میشه که با فرزندشون سفر می کنند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من پدر مادرم میخوان ویزا شینگن بگیرن بیان آلمان. برای وقت گرفتن توی سایت سفارت باید visit رو انتخاب کنم؟
    ضمنا اونجا که نوشته Only for parents and only if applicable: child's/children's full name(s) :
    منظورش اسم منه یا این شامل کسایی میشه که با فرزندشون سفر می کنند؟
    در مورد قسمت اول سوالتون از طریق سیستم تعیین وقت انلاین وارد سیستم وقت دهی میشید بعد در قسمت visa appointments گزینه continue

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)