صفحه 15 از 423 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی و شنگن آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    واسه ویزای کوتاه مدت شنگن باید حضوری برین ببینی آمادست یه نه.
    فرم رشته های خاص واسه شنگن بهت دادن؟ چرا؟ برای چه کاری درخواست شنگن کردین؟
    باز هم ممنون. خودم هم تعجب کردم که برای شنگن بهم فرم دادن. برای شرکت در کنفرانس درخواست دادم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام

ببخشید من یه سوال داشتم، برای ویزای شنگن اگه کسی بخواد بگیره حتما باید دعوت نامه داشته باشه؟

ممنون!

Junior Member f1996 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

درود

خوبید دوستان؟!!

ما خانواده ی 4 نفری هستیم

عموی بنده بیش از 30 سال اونجاست + اون پدر من قدیما سالی 1 بار میرفت آلمان و حتی حساب بانکی هم در آلمان داره و هنوزم داره ولی نمیدونم فک کنم 20 سالی میشه نرفته آلمان

الان بگیم عمو دعوت نامه بده به نظرتون شانس ما چه قدره؟ به هر 4 تا مون میدن؟!

پدر من هم بازنشسته نیست هنوز و در شرکت دولتی کار می کند..

----
    سپااس

ضمنا من این رو تو تاپک فرستادن دعوت نامه پرسیدم و یکی از مدیران بخش راهنمایم کردن و گفتند اینجا بپرسی بهتره پس اینجا باشه این موضوع و منتظر جواب..

نقل قول نوشته اصلی توسط sogolkh69 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من یه سوال داشتم، برای ویزای شنگن اگه کسی بخواد بگیره حتما باید دعوت نامه داشته باشه؟

ممنون!
    سلام

بله. داشتن دعوت نامه الزامی هست. می تونید از سایت سفارت بخش ویزا چک لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای شنگن رو بگیرید.

Junior Member

سلام
    من ویزای شنگن دارم و میخوام برم آلمان
    می خواستم ببینم می تونم اونجا با دانشگاه صحبت کنم و پذیرش بگیرم و اگر دادن همونجا ویزام دانشجویی بشه؟
    یه سری میگن میشه کسی میدونه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای شنگن دارم و میخوام برم آلمان
    می خواستم ببینم می تونم اونجا با دانشگاه صحبت کنم و پذیرش بگیرم و اگر دادن همونجا ویزام دانشجویی بشه؟
    یه سری میگن میشه کسی میدونه؟
    نخیر به هیچ وجه نمیشه، باید برگردید ویزای دانشجویی رو در کشور محل اقامت درخواست بدید.
    پذیرش صحبتی نیست که!! باید مدارک تاییدشده توسط سفارت و همه اینا رو یا براشون پست کنید، یا برید بدید به دستشون!

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

دوستان ریجکت شدن درخواست ویزای توریستی شینگن تاثیری در گرفتن ویزای تحصیلی از آلمان در چند ماه بعدش داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab4466 نمایش پست ها
    دوستان ریجکت شدن درخواست ویزای توریستی شینگن تاثیری در گرفتن ویزای تحصیلی از آلمان در چند ماه بعدش داره؟
    منم هفته پیش ریجکت ویزای توریستی شدم که اعتراض زدم و منتظر جوابشم...ولی میگن تاثیر داره ((

Junior Member

سلام دوستان یک سوالی داشتم امید وارم کسی بتونه جواب من رو بده. اگر شرکتی برات دعوتنامه تجاری 3 ماه بفرسته با ویزای شنگن در آلمان میشه استخدام اون شرکت شد و همونجا به ویزای 1 ساله کاری تبدیلش کرد؟یعنی شنگن رو به اقامتی تبدیل کرد؟ممنون می شوم اگر کسی من رو راهنمایی بکنه

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab4466 نمایش پست ها
    سلام،

بستگی داره به دلیلی که ویزای فرد ریجکت شده. اگه به خاطر عدم ارائه مدارک کافی ویزاتون ریجکت شده باشه، بعید می دونم تاثیر منفی روی درخواست جدیدتون داشته باشه. فقط حتما در همه موارد صداقت داشته باشین که اگه خلاف این براشون محرز بشه، خیلی سخت بتونین ویزا بگیرین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)