صفحه 2 از 423 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    كسي تا حالا از آلمان براي شركت تو كنفرانس ويزا گرفته؟ مي خواستم بدونم كه روند گرفتن اين نوع ويزا چه شكلي هست. اگر كسي تجربه اي داره كمك كنه لطفا...
    من ساله قبل ویزا از آلمان گرفتم. دعوت نامه، مدارک دانشجویی، ساپورت مالی... و گفتن 15 روزه دیگه بیا...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    كسي تا حالا از آلمان براي شركت تو كنفرانس ويزا گرفته؟ مي خواستم بدونم كه روند گرفتن اين نوع ويزا چه شكلي هست. اگر كسي تجربه اي داره كمك كنه لطفا...
    سلام من هم دوبار برای شرکت در کنفرانس و Workshop از آلمان ویزا گرفتم و پروسه اش هم خیلی راحت هست.
    یه سری مدارک رو از سایتشون باید دانلود کنی به همراه دعوت نامه و پاسپورت و یک سری مدارک تحصیلی به علاوه بیمه.
    ده روز تا 2 هفته صادر میکنند.

سلام
    من 13 ژوئن(23 خرداد) برای شرکت در کنفرانسSPIEباید مونیخ باشم. بلیط هواپیما هم رزرف کردم ولی اطلاعی از چگونگی ویزا(شنگن) گرفتن نداشتم. تازه امروز فهمیدم که باید از سفارت آلمان وقت گرفت. دوستام که 1 هفته پیش اقدام کردند برای 7 خرداد وقت گرفتند. طبیعتا اگه من فردا اقدام کنم زودتر از 18 خرداد نمی تونیم وقت بگیرم. به نظر شما آیا راهی است که بتوانم پروسه ویزا گرفتن را سریع تر پیش ببرم.(چون با این اوصاف فکر نکنم بتونم برای 23 خرداد ویزا بگیرم)
    لطفا کمکم کنید.

ApplyAbroad Hero

پروسه ویزا تو سفارت آلمان 15 روز طول می کشه ( برای ایرانیا). البته سفارت آلمان خیلی راه می یاد. ما سال قبل اونجا بودیم تا ویزا بگیریم کلا با ما راه اومدن . اگه درست یادم باشه برای من رو 14 روزه دادن و برای دوستم 16 روزه اونم چون یکی از مدارک رو که مشترک بود برای من فقط ثبت کرده بودنند. ( ولی حل شد.).

سفارت کلا توصیه برای کوتاه کردن پروسه کم می پذیره ( اونم از طرف آلمانی باید توصیه بشه.) ولی برای ما که دعوت نامه هنوز بدست مون نرسیده بود با توصیه استادی که اونو برستاده بود . e-mail رو قبول کرد.
    اینا رو گفتم خواستم با اونا آشنا بشی. ( من برای مسابقات علمی ویزا گرفتم.)

اول تو سعی کن فردا حتما وقت بگیری.
    بعد به اون طرف مشکل رو بگو شاید اونا هم با سفارت تماس بگیرند.

در موقعی که وقت تحویل مدارک شد برو و اونجا هم تلاشت رو بکن. البته اگه وقتی که بهت می دنند مقولانه باشه.

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تو مصاحبه چه چیزای می پرسن ؟؟

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم در مورد مدارک لازم برای گرفتن ویزا جهت شرکت تو یه کنفرانس تو آلمان:

1- نامه تائیدیه رزرو هتل (به صورت فکس شده) باید دقیقاً چه شکلی و با چه محتوایی باشه؟
    مثلا حتما تو سربرگ هتل محل اقامت باشه یا از طرف خود کنفرانسم باشه مشکلی نداره؟

2- تائیدیه ثبت نام کنفرانس رو که به صورت نامه رسمی ایمیل کردن رو سفارت قبول می کنه؟ یا حتماً باید دعوتنامه باشه؟

3- باید نامه ای چیزی از طرف دانشگاه ببرم سفارت؟

اگه اطلاعاتی در این باره دارین ممنون می شم راهنمائیم کنین چون خیلی بهش احتیاج دارم و جوابشو نتونستم پیدا کنم.

shahrouzmoh
    Guest

سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه برای شرکت در یک کنفرانس دعوت نامه از آلمانیا گرفت؟

پیش فرض پاسخ : سوالات مصاحبه سفارت آلمان برای ویزای توریستی

دوستان من می خواستم بدونم آیا برای گرفتن ویزای توریستی حتما سند خونه لازمه که ببرم،یعنی سند خونه رو نگه می دارن تا برگردی؟ و هزینه بیمه مسافرتی به چه صورته؟اینکه دوستمون گفتن تو پاساژ کنار سفارت بیمه می کنن درسته؟در ضمن باید حتما دعوتنامه داشته باشم؟ممنون میشم زود راهنماییم کنین

Junior Member

100 درصد مهمه!
    برای ویزای توریستی باید بتونی ثابت کنی که برمیگردی! بیمه هم مسافرتی معتبر!هزینه یک ماهه اون تقریبا 50 تومنه
    2 هفته طول میکشه تا جوابو بهت بدن یعنی بعد از مصاحبه الان نمیدونم چقدره ولی اوایل زمستان 60 یورو پرداخت میکنی بعدش یه تاریخ 2 هفته ای واست میزنن برای دریافت جواب ویزای شما!
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من يك دعوتنامه از طرف يكي از اقوامم براي آلمان دارم ، ولي از سه روز پيش هر چي به سفارت زنگ مي زنم براي گرفتن وقت، همش تلفن هاش مشغوله و موفق نمي شم.مي خواستم بدونم آيا راه ديگري براي وقت گرفتن غير از تلفني وجود دارد؟ (البته به خود سفارت هم مراجعه كردم و انجا فقط راه تلفني را به من پيشنهاد كردند)

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

سلام...
    يكي از آشناهاي من ميخواد وقت سفارت بگيره...ولي تلفن ها مدام اشغاله!كسي ميدونه چي كار بايد كرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)