صفحه 25 از 423 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام دوستان
    من برای یک دوره زبان آلمانی 2هفته ای از دانشگاه برام پذیرش آمده،چنتا سوال داشتم اگه میشه من راهنمایی کنین
    1.برای این چه نوع ویزایی ر باید بگیرم؟
    2.میل دعوت نامه فعلا به دستم رسیده،با همون میشه رفت سفارت واسه ویزا یا باید صبرکنم اصلش پستی برسه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط emaghdam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره ویزای شنگن به چه نحو اطلاع داده میشه که ویزا اکسپت یا ریجکت شده؟ و این که اگر ریجکت بشه میشه بلافاصله یه وقت دیگه گرفت و با یه دعوتنامه دیگه اقدام کرد؟

معمولا می گن بعد از ریجکت باید 6 ماه اینطورا صبر کرد و بعد دوباره اقدام کرد! چیزیه که از خود سفارت شنیدم.

دوستان یکی از بستگان ما برای ویزای شنگن که برای خریدن تجهیزات صنعتی در آلمان هست تقاضا داده و الان دو باره که پشتن سرهم زیجکت میشه و تو دلیلش نوشته که شما به کشورهای شنگن ممنوع الورود هستین و کشور آلمان این ممنوعیت رو ایجاد کرده
    یک بار رفته المان و اشتباها دو روز از تاریخ ویزاش بیشتر مونده و خودش فکر می کنه که برای اینه
    از طرفی هم خیلی واجبه که بره آلمان
    کسی می دونه که باید چکار کنه؟

من چند روزه برای درخواست گرفتن وقت ویزا به سایت سفارت مراجعه میکنم ، وقت نمیده تو هیچ تاریخی!!!

چندتا ایمیل با آلمانی و انگلیسیم زدم جواب ندادن !!!!!

من تمام مراحل اپلای برای رشته دیزاین و رفتم الان مرحله آخر که مصاحبه ست گیر کردم با سفارت .

کمک کنید لطفن

Junior Member

منم هم همین مشکل رو دارم برای مصاحبه باسد برم وای ویزای شنگن حتی برای 1 سال دیگه هم جا نداره انگار اصلا کل سیستمس بسته اس کسی خبر نداره کی باز می شه

Junior Member

سلام دوستان، می خواستم بدونم در صورت ریجکت شدن ویزای ویزیت (توریستی)، احتمال به وجود اومدن مشکل برای گرفتن ویزای تحصیلی در آینده هست؟ و اینکه من با این شرایط چقدر احتمال گرفتن ویزای شنگن رو دارم:
    مجردم، 33 سالمه، تو دانشگاه مشغول به کار هستم و سابقه بیمه دارم، حساب بانکیم 40 تا هست اما گردش نداره، سند ملکی به نام خودم ندارم، . می خوام از سند ملکی و بانکی پدرم هم استفاده کنم، ویزای آمریکا و استرالیا هم دارم تو پاسم. دعوت نامه هم از طرف دوستم که در آلمان دانشجو هست دارم.
    ممنون میشم بگید احتمال گرفتن ویزام هست یا نه؟ اگر نه از طریق یه آژانس اقدام کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1881 نمایش پست ها
    سلام دوستان، می خواستم بدونم در صورت ریجکت شدن ویزای ویزیت (توریستی)، احتمال به وجود اومدن مشکل برای گرفتن ویزای تحصیلی در آینده هست؟ و اینکه من با این شرایط چقدر احتمال گرفتن ویزای شنگن رو دارم:
    مجردم، 33 سالمه، تو دانشگاه مشغول به کار هستم و سابقه بیمه دارم، حساب بانکیم 40 تا هست اما گردش نداره، سند ملکی به نام خودم ندارم، . می خوام از سند ملکی و بانکی پدرم هم استفاده کنم، ویزای آمریکا و استرالیا هم دارم تو پاسم. دعوت نامه هم از طرف دوستم که در آلمان دانشجو هست دارم.
    ممنون میشم بگید احتمال گرفتن ویزام هست یا نه؟ اگر نه از طریق یه آژانس اقدام کنم.
    قطعا نمی تونه کسی جواب قطعی بده، ولی اون دوتا سفری که داشتید و رفتید و برگشتید نکته ی خیلی مثبتی هستش و سابقه ی کار و بیمه...یه گواهی اشتغال به کار هم داشته باشید. فکر می کنم احتمال ریجکت این دفعه برای شما پایین باشه.

باسلام
    من هرجای سایت سفارت رو دیدم اطلاعاتی در مورد خود دعوتنامه پیدا نکردم
    میخواستم بدونم دعوتنامه باید از طرف چه شخصی و با چه ویژگی هایی باشه؟ من دوستی آلمانی دارم که 23 سالشه، شاغله و درآمد ماهیانش 1600یورو در ماهه و من قراره 4هفته پیشش بمونم آیا ایشون میتونه برای من دعوتنامه بفرسته؟ واجد شرایط هست؟
    متن دعوتنامه باید دقیقا چجوری باشه ، چه محتوایی داشته باشه و به چه ترتیبی باشه؟ خودش باید بنویسه یا فرمش رو از جایی باید تهیه کنه؟ آیا نمونه ای ازش جایی در دسترس هست؟
    باتوجه با اینکه فعلا وقت های سفارت همه پره نمیدونم دقیقا کی ممکنه ویزا به دستم برسه بنابراین در مورد زمان دعوتنامه باید چه کار کرد؟ چه تاریخی رو باید وارد کرد؟ چون نمیدونم دقیقا چه زمانی میتونم بالاخره برم ممکنه تاریخی بزنه و من قبل و یا بعدش بتونم ویزا رو بگیرم و برم.

و البته الان مدتیه که هرموقع به سایت سفارت برای وقت گیری مراجعه میکنم تمام وقت ها پره آیا راه دیگه ای نداره برای سریعتر شدن کار؟

باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط elak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اين فرم پرسشنامه امنيتى که تو چک ليست مدارک نوشته چى هست؟! من که هيچ فرمى به اين نام پيدا نکردم .
    ممنون ميشم راهنماييم کنيد.
    سلام
    تا اونجایی که من پرس و جو کردم همون صفحه ی آخر فرم درخواست ویزا هست (VIS) که می پرسه آیا فعالیت تروریستی داشتید یا نه و اینطور چیزا

فزم پرسشنامه امنیتی یک فرم کاملا جداگانست که به کسانی که رشته های خاص مثل شیمی، فیزیک و مهندسی و غیره میخونن میدن. نمونه فرم تو سایت سفارت نیست ولی با جستجو در گوگل میتونید پیداش کنید. سوالاتش هم همه در مورد موضوع تحقیق و مقالات و پایان نامه و پروپوزال و اینهاست و هیچ ربطی به صفحه آخر فرم اصلی نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)