صفحه 3 از 423 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : سوالات مصاحبه سفارت آلمان برای ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    سلام...
    يكي از آشناهاي من ميخواد وقت سفارت بگيره...ولي تلفن ها مدام اشغاله!كسي ميدونه چي كار بايد كرد؟
    هيچ راهي نداره... فقط بايد از طريق تلفن وقت گرفت... پيشنهاد مي كنم از سيستم redial موبايل استفاده كنيد... بهتر جواب ميده...

Junior Member

سلام:ببخشید مزاحمتون شدم.از دوستانی که در مورد گرفتن ویزای آلمان اطلاعات کافی دارن! خواهشمندم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    من پسری هستم 27 ساله،مجرد که قصد دارم با یکی از دوستانم که ایشون هم مجرد و 27 ساله هستش ویزای به قصد بازدید از اقوام بگیرم.من توو آلمان فامیل دارم و گفته که دعوتنامه ردیفه.حالا با توجه به این تفاسیر،دوستان چه کارایی رو پیشنهاد میکنن که ما انجام بدیم که درصد ویزا نگرفتنمون به حداقل برسه.با تشکر.احسان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharan79 نمایش پست ها
    سلام:ببخشید مزاحمتون شدم.از دوستانی که در مورد گرفتن ویزای آلمان اطلاعات کافی دارن! خواهشمندم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    من پسری هستم 27 ساله،مجرد که قصد دارم با یکی از دوستانم که ایشون هم مجرد و 27 ساله هستش ویزای به قصد بازدید از اقوام بگیرم.من توو آلمان فامیل دارم و گفته که دعوتنامه ردیفه.حالا با توجه به این تفاسیر،دوستان چه کارایی رو پیشنهاد میکنن که ما انجام بدیم که درصد ویزا نگرفتنمون به حداقل برسه.با تشکر.احسان
    آیا موقع رفتن برای مصاحبه باید بیمه مسافرتی رو هم ببریم؟

سلام دوستان
    کسی میدونه دعوتنامه ای که یه دانشجو (در آلمان)برای ویزای توریستی برای اقوام درجه 1 باید تهیه کنه باید به چه فرمتی باشه؟
    ممنون

Junior Member

من 9 خرداد وقت سفارت آلمان داشتم
    يك ماه و نيم يا دو ماه قبل وقتم رو اينترنتي رزرو كرده بودم
    وقتم ساعت 11:00 صبح بودش اما ساعت 10:00 رفتم توي سفارت
    از ساعت 10:00 تا ساعت 12:40 توي حياط نشسته بودم ( دماي هوا 33 و 34 درجه ي سانتيگراد بودش و صندليها واقعا افتضاح بودن و آب سرد كن هم آبش داغ بود)
    تا اينكه ساعت 12:40 شمارم رو خوندن
    رفتم توي سالن اونجا هم يك ربع نشستم تا شمارم رو خوندن
    تنها كسي كه مداركش كامل بود توي اون جمع من بودم
    كل interview من 3 دقيقه هم نشدش
    پرسيد كه تا حالا رفتي بهش گفتم آره و تاريخش رو گفتم چك كرد ديد درسته
    حساب بانكيم رو بهش دادم
    91 هزار تومان يا 60 يورو پول ويزام شد
    40000 تومان هم پول بيمه ي من شدش براي ويزاي توريستي شنگن يك ماهه
    پول بليط هم براي 10 جولاي رفت و برگشتش هم يك ماه بعد 10 آگوست ايران اير تهران هامبورگ رو گفتش يك ميليون تومان منم با پوزخند از دفترشون اومدم بيرون و بليط one stop امارات رو گرفتم 820 دلار
    تهران دبي هامبورگ
    امروز 23 خرداد هم بايد برم جواب ويزام رو بگيرم
    به اميد موفقيت براي همه

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی آلمان

خسته نباشيد به اساتيد عزيز
    من براي يکي از آشنايان از طريق اينترنت وقت مصاحبه گرفتم
    از آلمان براي اين آشناي ما دعوت نامه فرستادن و اين آقا قراره براي مدت 1 ماه برن آلمان
    وقتي من براشون وقت مصاحبه گرفتم فقط تاييديه وقت مصاحبه به ايميل داده شده اومد
    راستي من يه فايل پي دي اف دانلود کردم که مدارک لازم براي ديدار بستگان رو ميخواست تو اولين قسمت نوشته يک نسخه امضاء شده فرم تقاضاي ويزا
    من فرم تقاضاي ويزا رو که پي دي اف هم هست دانلود کردم الان تو همين بايد پر کنم؟
    سمت راست بالاي صفحه زده عکس (خودم بايد عکس اونجا بزنم يا نيازي نيست)
    تو سوال 12 نوع گذرنامه رو نرمال انتخاب کنم؟(براي ديدار بستگان )
    نوشته فقط قسمت هايي که ضربدر خورده رو از گذرنامه پر کنين پس سوال 13 تا 16 رو از کجا پر کنيم؟شماره گذرنامه ،تاريخ صدور و اعتبار و مقام صادر کننده(اينا مگه مربوط به پاسپورتمون نيست؟)
    تو سوال 28ميپرسه آيا داراي مجوز ورود به کشور مقصد هستيد؟
    نوشته صادره توسط .... اعتبار از ... تا .... اين مروبط به پاسپورتمون ميشه يعني کسي که پاسپورت رو صادر کرده رو بنويسين و بعد اعتبار پاسپورت؟
    تو سوال 29 و 30 تاريخ تقريبي ورود و خروج به اتحاديه اروپا رو چي بزنيم؟(بر حسب چه معياري) منظورش ورود به خاک آلمانه؟(خب بايد از کجا بدونم کي به آشنامون ويزا ميدن)
    رفيق ما 20 روز ديگه مصاحبه داره
    جواب سوال 23 رو چي بنويسيم؟ نوشته مرز اولين ورود
    تو سوال 31 ميگه نام خانوادگي دعوت کننده در آلمان در صورتي که شامل شما نباشد ؟؟؟؟منظورش از شامل شما نبودن فاميله؟ يعني اگه طرف فاميل نبود اسمش بنويسيم؟
    تو قسمت 33 ميخوام بگم خودم هزينه رو تقبل ميکنم بايد اولي که نوشته از طرف متقاضي شخصا رو انتخاب کنم؟
    تو قسمت 34 به اشتباه جلوي name نوشته نام خانوادگي و جلوي vorname نوشته نام .....
    35 رو چي پر کنم؟ نسبت خانوادگي با شهروندان اتحاديه اروپا ؟
    پايينش نوشته کساني که بستگان درجه يک اتباع دارن بايد 34 و 35 رو پر کنن...پس ما که جزو اينا نيستيم لازم نيست اين 2 تا رو پر کنيم؟
    وقتي فرم رو پر کردم و تيک جلوي سوالهاي فراسي رو زدم پايينش يه جاي امضاء داره و يه جاي محل -تاريخ
    منظور از محل چيه؟
    ........................................
    رفيق ما 20 روز ديگه مصاحبه داره اگه مصاحبش به خوبي انجام بشه کي ويزاش صادر ميشه و ميتونه آلمان بره؟
    ببخشيد خيلي سوال پرسيدم و سرتون درد آوردم ممنون ميشم راهنماييم کنين

یه سوال دیگه
    دوست ما باید کجا بیمه کنه؟(ادرسش کنار همون سفارته؟)
    همون روز مصاحبه میتونه این کار انجام بده یا باید قبل اون باشه؟
    برای بیمه شدن چه مدارکی لازم داره؟چقدر زمان میبره؟
    واقعا شرمنده که این همه سوال پرسیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza333 نمایش پست ها
    خسته نباشيد به اساتيد عزيز
    من براي يکي از آشنايان از طريق اينترنت وقت مصاحبه گرفتم
    از آلمان براي اين آشناي ما دعوت نامه فرستادن و اين آقا قراره براي مدت 1 ماه برن آلمان
    وقتي من براشون وقت مصاحبه گرفتم فقط تاييديه وقت مصاحبه به ايميل داده شده اومد
    راستي من يه فايل پي دي اف دانلود کردم که مدارک لازم براي ديدار بستگان رو ميخواست تو اولين قسمت نوشته يک نسخه امضاء شده فرم تقاضاي ويزا
    من فرم تقاضاي ويزا رو که پي دي اف هم هست دانلود کردم الان تو همين بايد پر کنم؟
    سمت راست بالاي صفحه زده عکس (خودم بايد عکس اونجا بزنم يا نيازي نيست)
    تو سوال 12 نوع گذرنامه رو نرمال انتخاب کنم؟(براي ديدار بستگان )
    نوشته فقط قسمت هايي که ضربدر خورده رو از گذرنامه پر کنين پس سوال 13 تا 16 رو از کجا پر کنيم؟شماره گذرنامه ،تاريخ صدور و اعتبار و مقام صادر کننده(اينا مگه مربوط به پاسپورتمون نيست؟)
    تو سوال 28ميپرسه آيا داراي مجوز ورود به کشور مقصد هستيد؟
    نوشته صادره توسط .... اعتبار از ... تا .... اين مروبط به پاسپورتمون ميشه يعني کسي که پاسپورت رو صادر کرده رو بنويسين و بعد اعتبار پاسپورت؟
    تو سوال 29 و 30 تاريخ تقريبي ورود و خروج به اتحاديه اروپا رو چي بزنيم؟(بر حسب چه معياري) منظورش ورود به خاک آلمانه؟(خب بايد از کجا بدونم کي به آشنامون ويزا ميدن)
    رفيق ما 20 روز ديگه مصاحبه داره
    جواب سوال 23 رو چي بنويسيم؟ نوشته مرز اولين ورود
    تو سوال 31 ميگه نام خانوادگي دعوت کننده در آلمان در صورتي که شامل شما نباشد ؟؟؟؟منظورش از شامل شما نبودن فاميله؟ يعني اگه طرف فاميل نبود اسمش بنويسيم؟
    تو قسمت 33 ميخوام بگم خودم هزينه رو تقبل ميکنم بايد اولي که نوشته از طرف متقاضي شخصا رو انتخاب کنم؟
    تو قسمت 34 به اشتباه جلوي name نوشته نام خانوادگي و جلوي vorname نوشته نام .....
    35 رو چي پر کنم؟ نسبت خانوادگي با شهروندان اتحاديه اروپا ؟
    پايينش نوشته کساني که بستگان درجه يک اتباع دارن بايد 34 و 35 رو پر کنن...پس ما که جزو اينا نيستيم لازم نيست اين 2 تا رو پر کنيم؟
    وقتي فرم رو پر کردم و تيک جلوي سوالهاي فراسي رو زدم پايينش يه جاي امضاء داره و يه جاي محل -تاريخ
    منظور از محل چيه؟
    ........................................
    رفيق ما 20 روز ديگه مصاحبه داره اگه مصاحبش به خوبي انجام بشه کي ويزاش صادر ميشه و ميتونه آلمان بره؟
    ببخشيد خيلي سوال پرسيدم و سرتون درد آوردم ممنون ميشم راهنماييم کنين
    فرم رو میتونی با همون فرمت pdf پر کنی. فایل قابل تغییر هست.یه کلید هست که قسمتهای لازم رو highlight میکنه. عکس رو خودشون میزنن. گذرنامه اگر معمولی هست خوب بزن نرمال.کلیه اطلاعات رو از روی گذرنامه پر کن.
    28 اگر ویزای دیگه ای نداری بزن خیر
    حدودا 20 روز بعد از مصاحبه جواب میدن. پس تاریخ تقریبی رو از یک ماه بعد از مصاحبه میتونی بزنی. برگشتش هم اگر 30 روزه تقاضا کردی خوب 30 روز بعد از تاریخ ورود میشه!
    مرز اولین ورود همون شهر فرودگاهیه که از اونجا میخوای وارد آلمان بشی.
    اگر دعوتنامه از طرف شخصه که اسم و فامیلش و اگر از طرف شرکتی هست قسمت دوم رو پر کن.
    وقتی فرم رو امضا کردی اسم همون شهری که اون لحظه داخلش هستی جای محل بنویس.

Junior Member

بیمه رو میتونی 2 روزه از یه آژانس مسافرتی معتبر بگیری. کپی گذرنامه نیازه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Engineering, Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza333 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه
    دوست ما باید کجا بیمه کنه؟(ادرسش کنار همون سفارته؟)
    همون روز مصاحبه میتونه این کار انجام بده یا باید قبل اون باشه؟
    برای بیمه شدن چه مدارکی لازم داره؟چقدر زمان میبره؟
    واقعا شرمنده که این همه سوال پرسیدم
    1-شما میتونید از تمام بیمه های خصوصی بیمه مسافرتی تهییه کنید. در روز مصاحبه هم این بیمه باید همراه شما باشه و اون رو همراه با سایر مدارک اراییه بدین.
    2- همون روز مصاحبه ممکنه صادر کنن ولی بهتره قبلش اینکار رو انجام بدین تا مدارکتون روز مصاحبه کامل باشن. علاوه بر این توجه کنین که وقتی رفتین تو سفارت جدیدا مدارک رو چک میکنن قبل از رفتن به قسمت ویزا و اگر ناقص باشه نمیزارن برین داخل پس مدارکتون رو کامل کنین و به فکر دقیقه 90 نباشین.
    3- قاعدتا پاسپورت باید کفایت کنه و همونطور که گفتم احتمالا تو همون روز واستون صادر میشه اما شما یکی دو روز زود تر بگیرین که خیالتون راحت باشه.
    این فایل رو هم مطالعه کنید تا کلیاتی راجع به بیمه مسافرتی دستتون بیاد
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    راه پنهانی میخانه نداند همه کس , جز من و زاهد و شیخ و دو سه رسوای دگر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)