صفحه 30 از 423 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mor7 نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال دارم , ممنون می شم دوستان کمک کنید . من دانشجو هستم و یک دعوت نامه از المان دارم از طرف داییم ( برای دیدار از بستگان ) .
    می خواستم بدونم مدارک لازم چی هست ؟
    من که دانشجو هستم گردش حساب بانکی لازم دارم ؟
    اونجا برای من هتل من رزور شده و شرایط کسی هم که دعوت رو فرستاده خوبه
    و اینکه من دانشجوی سال دوم مهندسی دانشگاه فردوسی هستم ایا تاثیر گذاره ؟
    در قسمت مربوط به ويزات شنگن، اطلاعات مربوط به ويزات ديدار از بستگان رو نوشته، بله گردش مالي هم نياز داريد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

سلام دوستان
    من اردیبهشت وقت سفارت گرفتم برای شرکت در کنگره در برلین و ویزام را گرفتم و رفتم در کنگره شرکت کردم و برگشتم. اما می خواستم به دوستانی که برای کنگره می روند یادآوری کنم که اگرچه در لیست خود سفارت جزو مدارک لازم نیست حتما سی وی و کپی فایل مقاله و سخنرانی را هم ببرید. در ضمن در فرودگاه هم مجددا دعوت نامه و بوک هتل را علاوه بر شنگن ازتون می خواهند. اگر کنگره ای که شرکت می کنید بین المللی باشد و شما هم از دانشگاه نامه داشته باشید که شاغلید مشکلی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط SaraFekri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اردیبهشت وقت سفارت گرفتم برای شرکت در کنگره در برلین و ویزام را گرفتم و رفتم در کنگره شرکت کردم و برگشتم. اما می خواستم به دوستانی که برای کنگره می روند یادآوری کنم که اگرچه در لیست خود سفارت جزو مدارک لازم نیست حتما سی وی و کپی فایل مقاله و سخنرانی را هم ببرید. در ضمن در فرودگاه هم مجددا دعوت نامه و بوک هتل را علاوه بر شنگن ازتون می خواهند. اگر کنگره ای که شرکت می کنید بین المللی باشد و شما هم از دانشگاه نامه داشته باشید که شاغلید مشکلی نیست.
    سلام. می تونم بپرسم از روز مصاحبه چقدر طول کشید تا ویزاتون بیاد؟ و اینکه رشته تون جز رشته های خاص نبود؟ منم برای کنفرانس برلین درخواست دادم اما گفتند برو بهت زنگ میزنیم. برای شما اینطوری نبود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

فرم امنیتی شاید همونی باشه که آخر application form اومده. در مورد سابقه فعالیت هاتون سوال شده و امضا میکنید علاوه بر فرم application.

Junior Member

سلام دوستان،. ميخواستم بدونم أصل و كپك مدارك بايد كنار هم باشه؟ يعني فرم درخواست و كپي اون و به همين ترتيب يا اينكه من أصل مدارك رو در يك پوشه و كپي هاي رو يه پوشه بذارم و بهشون بدم؟ أصل ها رو بر ميگردونن ديگه، نه؟

Junior Member

منظورم كپي مدارك بوده، ببخشيد اشتباه تايپ كردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaa1985 نمایش پست ها
    منظورم كپي مدارك بوده، ببخشيد اشتباه تايپ كردم
    اصل وکپی با هم باید باشه.همه مدارک رو از روی ترتیب گفته شده همراه با کپی میذاری اونجا جلوشون.خودش همهرو نگاه میکنه و اونا که باید برمیداره و بقیه رو چک میکنه و پس میده

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام دوستان.فرم پرسشنامه امنیتی رو از کجا باید دانلود کنم؟تو سایت پیدا نکرم
    اشکی که هنگام شکست می ریزیم,عرقی است که هنگام تلاش نریختیم!

سلام من دوستان. من دانشجوی دکترام و میخوام برای شرکت در سمینار برم. توی مدارک ویزا نوشته دفترچه تامین اجتماعی. من که بیمه نیستم باید چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaa1985 نمایش پست ها
    در قسمت مربوط به ويزات شنگن، اطلاعات مربوط به ويزات ديدار از بستگان رو نوشته، بله گردش مالي هم نياز داريد
    می خواستم بدونم شانس من برای دریافت ویزا چقدر هست با توجه به شرایطی که گفتم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)