صفحه 34 از 423 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

با سلام.چند سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنمائی کنند.
    من و همسرم برای 10 شهریور نوبت مصاحبه از سفارت آلمان داریم(برای ویزای دیدار از بستگان).دعوتنامه رسمی از طرف عموی من فرستاده شده . ایشان دو ملیتی هستند(ایرانی-آلمانی).شغل دولتی دارند در کشور المان و تمام هزینه های سفر ما را تقبل کردند.خودم کارمند یک آموزشگاه خصوصی هستم اما از طرف محل کارم بیمه نیستم اما دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارم.
    1-با توجه به اینکه بیمه نیستم اگه از طرف محل کارم نامه ببرم ایا در نتیجه ویزا تاثیر گذار هست؟
    .همسرم شغل ازاد دارند -چندین سند اپارتمان به نام خودشان دارند و حدود 200 میلیون موجودی حساب یک سال اخیرشان است.
    2.ایا تعدد اسناد ملکی برای سفارت مهم است؟یا فقط بردن یک سند کفایت میکند؟
    3با توجه به این موارد دوستان چند درصد احتما میدهید که به ما ویزا بدهند؟(در ضمن ما فرزند نداریم)
    4.ما قصد داریم در صورت اخذ روادید حتما تا اول مهرماه المان باشیم به نظر شما تا 25 شهریور نتیجه مصاحبه را به ما علام میکنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_nkn نمایش پست ها
    با سلام.چند سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنمائی کنند.
    من و همسرم برای 10 شهریور نوبت مصاحبه از سفارت آلمان داریم(برای ویزای دیدار از بستگان).دعوتنامه رسمی از طرف عموی من فرستاده شده . ایشان دو ملیتی هستند(ایرانی-آلمانی).شغل دولتی دارند در کشور المان و تمام هزینه های سفر ما را تقبل کردند.خودم کارمند یک آموزشگاه خصوصی هستم اما از طرف محل کارم بیمه نیستم اما دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارم.
    1-با توجه به اینکه بیمه نیستم اگه از طرف محل کارم نامه ببرم ایا در نتیجه ویزا تاثیر گذار هست؟
    .همسرم شغل ازاد دارند -چندین سند اپارتمان به نام خودشان دارند و حدود 200 میلیون موجودی حساب یک سال اخیرشان است.
    2.ایا تعدد اسناد ملکی برای سفارت مهم است؟یا فقط بردن یک سند کفایت میکند؟
    3با توجه به این موارد دوستان چند درصد احتما میدهید که به ما ویزا بدهند؟(در ضمن ما فرزند نداریم)
    4.ما قصد داریم در صورت اخذ روادید حتما تا اول مهرماه المان باشیم به نظر شما تا 25 شهریور نتیجه مصاحبه را به ما علام میکنند؟
    1و2. گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی ببرید. همسرتون هم هرچی سند دارند ببرند( هرچه بیشتر بهتر) همه رو نگاه می کنند. موجودی حسابتون هم خوبه.
    3.شانستون به نظر من بالاست...
    4. در شرایط عادی می رسه تا اول مهر.

نقل قول نوشته اصلی توسط ayar نمایش پست ها
    سلام

من اون هفته برای ویزا از سفارت المان تعیین وقت کردم اما متاسفانه نتونستم اسکن مدارکم رو ایمیل کنم حال ازز روز تا همین امروز هر چه قدر سعی میکنم دوباره یه وقت دیگه بگیرم با ابن پیام روبرو میشم
    This entry needs to be unique. A different Appointment with the same entry was already booked کسی از دوستان میدونه دلیلش چیه و چکار باید بکنم.
    مرسی منتظرم

سلام

من هم برای وقت ویزا به مشکل شما برخوردم. آیا اونطور که یکی از دوستان گفته بود وقت مصاحبه شما تایید شده بود یا نه؟ چون تو سایت سفارت مینویسه "اگر در همان روز اسکن گذرنامه رو ایمیل نکنید وقت گرفته شده به طور خود به خود حذف می شود."

لطفا هر چه سریعتر جواب بدید.

Junior Member

سلام دوستان.
    دوتا از دوستای من برای ویزای توریستی میخوان اقدام کنن و هیچ دعوت نامه ای هم ندارن. ممنون میشم دوستان با تجربه بگن که از کجا باید شروع کنند و چه مدارکی نیاز دارند.؟

Junior Member

سلام دوستان
    مداركى مثل سند زمين و حساب بانكى براى ويزاى شنگن بايد ترجمه شده ى رسمى باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar96 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مداركى مثل سند زمين و حساب بانكى براى ويزاى شنگن بايد ترجمه شده ى رسمى باشه؟
    خیر...به زبان فارسی هم قبول هست.

دوستان برای ویزای توریستی دیدار از بستگان چه مدارکی لازمه ببریم... من سند چیزی ندارم ولی بیمه هستم اونم ازاد....

دوستان سلام،
    من اکتبر برای یک دوره پنج روزه به آلمان باید برم. دعوتنامه برای این دوره را دریافت کردم که در آن ذکر شده تمام هزینه‌های من طی پنج روز رو موسسه آلمانی به عهده میگیره (همچنین بیمه و پرواز)، منتها من میخوام پنج روز بیشتر بمونم و به همین خاطر هم بلیت برگشت را خواستم تا دیرتر برام بگیرن. حالا وقتی برای ویزا اقدام می کنم، با توجه به شرایطی که توضیح دادم، مشکلی توی ویزای شنگن ایجاد نمیشه؟
    برای پنج روز اضافی، خودم یک بیمه هفت روزه تهیه میکنم، میتونم گواهی اشتغال به تحصیل و سند خونه هم ارائه بدم،‌اصلا نیازی به اینها هست؟

بهتره اگر میشه بگید دعوت نامه رو برای 10 روز براتون بنویسن، چون تعداد روزهای ویزا رو دقیقا همون مقدار ذکر شده تو فرم ها میزنن .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadzam نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من اکتبر برای یک دوره پنج روزه به آلمان باید برم. دعوتنامه برای این دوره را دریافت کردم که در آن ذکر شده تمام هزینه‌های من طی پنج روز رو موسسه آلمانی به عهده میگیره (همچنین بیمه و پرواز)، منتها من میخوام پنج روز بیشتر بمونم و به همین خاطر هم بلیت برگشت را خواستم تا دیرتر برام بگیرن. حالا وقتی برای ویزا اقدام می کنم، با توجه به شرایطی که توضیح دادم، مشکلی توی ویزای شنگن ایجاد نمیشه؟
    برای پنج روز اضافی، خودم یک بیمه هفت روزه تهیه میکنم، میتونم گواهی اشتغال به تحصیل و سند خونه هم ارائه بدم،‌اصلا نیازی به اینها هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    بهتره اگر میشه بگید دعوت نامه رو برای 10 روز براتون بنویسن، چون تعداد روزهای ویزا رو دقیقا همون مقدار ذکر شده تو فرم ها میزنن .
    متاسفانه قبول نکردن و دعوتنامه ای که فرستادند همون پنج روز رو پوشش میده. حالا اگر من با رزرو هتل برای روزهای اضافی درخواست بدم، سفارت قبول نمیکنه؟ یعنی شنگن 5 روزه میدن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)