صفحه 48 از 423 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

من واقعا براي اضطراري بود وقت بگيرم، و چون دقيقا ساعت دو روز يكشنبه و دوشنبه امكان نداره براحتي به اينترنت وصل بشم( إمكانات فراوان محل كار)، مجبور شدم، اما ايميل هم دريافت كردم، اره خب درست ميگيد دويست تومن خيلي خيلي زياده اما ارزش اون موقعيتي كه از دستم ميرفت، بيش ازين حرفاست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Helmod نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز رفتم سفارت و میخوام تجربیات خودم رو در اختیار شما بزارم
    .....
    حالا جواب ویزای من رو زده 14 روز دیگه که DHL میاره - امیدوارم بدن بهم ولی ندادن هم ندادن روز از نو روزی از نو. توکل بر خدا !!

دوستان اگر سوالی بود من در خدمت ( 14 روز دیگه هم میگم دادن یا نه! )
    سلام ممنون از به اشتراک گذاری تجربیاتتون. ایشا.. اکسپت بشید

یه سوالی داشتم
    به من گفتن ۳ هفته دیگه جواب میاد و درخواست DHL هم ندادم
    الان چه کار باید بکنم؟؟ سر سه هفته خودم پاشم برم؟ مدارکی دم در میخواد؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliaomt نمایش پست ها
    سلام ممنون از به اشتراک گذاری تجربیاتتون. ایشا.. اکسپت بشید

یه سوالی داشتم
    به من گفتن ۳ هفته دیگه جواب میاد و درخواست DHL هم ندادم
    الان چه کار باید بکنم؟؟ سر سه هفته خودم پاشم برم؟ مدارکی دم در میخواد؟؟
    ممنون
    سلام

به شما یه پرینت دادن تووش نوشته تاریخ مراجعه رو ( به میلادی ) . پیشنهاد من اینه که چون خودتون میرید بگیرید یه روز بعد از اون تاریخ برید که حتما آماده باشه.

حالا که DHL نمیاره پس باید خودتون زحمت گرفتن جواب رو بکشید - ینی تشریف ببرید سفارت و از درب مخصوص جواب، پاستون رو تحویل بگیرید

حالا چه مدارکی میگیرن نمی دونم ولی شما برای احتیاط مدارکتون از جمله کارت ملی - شناسنامه و سایر مدارکی که برای گرفتن ویزا همراهتون بود رو ببرید . مخصوصا اون برگی رو که بهتون دادن

شماره اون دی اچ ال داخل سفارت رو کسی نداره ؟
    ویرایش توسط omid2015 : March 5th, 2016 در ساعت 01:28 AM دلیل: کلام نامناسب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    شماره اون دی اچ ال داخل سفارت رو کسی نداره ؟
    سلام - دوست عزیز من زنگ به شماره دفتر مرکزی DHL تهران بشماره 02184088888 داخلی 1 ، و پرسیدم آیا شماره از DHL داخل سفارت دارن یا نه، متاسفانه گفتن ندارن و باید برای پیگیری پاسپورت به خود سفارت زنگ بزنید. این تنها کاری بود که میتونستم برای شما انجام بدم
    ویرایش توسط omid2015 : March 5th, 2016 در ساعت 01:28 AM دلیل: نظم

نقل قول نوشته اصلی توسط Helmod نمایش پست ها
    سلام - دوست عزیز من زنگ به شماره دفتر مرکزی DHL تهران بشماره 02184088888 داخلی 1 ، و پرسیدم آیا شماره از DHL داخل سفارت دارن یا نه، متاسفانه گفتن ندارن و باید برای پیگیری پاسپورت به خود سفارت زنگ بزنید. این تنها کاری بود که میتونستم برای شما انجام بدم
    بینهایت ممنون جالبه من خودم هم همینکارو کردم و همین جواب رو گرفتم. توصیه به سایر مراجعین عزیز اگر عجله دارید حتما خودتون برید از سفارت پاس رو بگیرید. من ۱۸ام پاسم رو ساعت ۶ عصر گرفتند و جمعه هم که گفتند ساعت کار نیست و امروز صبح فرستادند اونم با پست پیشتاز. خلاصه میشه ۴ روز

Junior Member

سلام . من میخوام برای یک دوره ی کارآموزی در یک شرکت المانی اقدام بکنم . میخواستم بدونم چه نوع ویزای شنگن بلند مدت باید در خواست بدم . با توجه به این که دوره ی کارآموزی معمولا 3 تا 3.5 سال هستش . ممنون میشم راهنماییم کنید .
    ویرایش توسط yaserhq25 : February 22nd, 2016 در ساعت 11:50 AM دلیل: اشتباه در تایپ

بنده بعدز 3 هفته
    2 ساعت الافی دیروز دم سفارت شنگن نمایشگام اومد
    نکات مهم نه رزرو هتل و نه بلیط نمیخواهند!

Junior Member

دوستان عزیز همونطور که وعده داده بودم که بعد 14 روز میگم چی شد - الان میگم!

بهم ویزا دادن 30 روزه ( دیدار از بستگان ) با شرایط که داشتم که میتونید تووی این لینک شرایط بنده رو مطالعه بفرمایید

سپاس

Junior Member

سلام و وقت بخير

يه سوْال دارم در مورد اينكه أيا امكانش هست براي ويزات شنگن، درخواست بدم ويزام از نوع مولتي باشه يعني ورود خروج مكرر،؟؟؟؟ آيا شينگن هم همچين آپشني داره؟؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)