صفحه 58 از 423 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amylee نمایش پست ها
    دوستان کمکم کنید..... بعد از هزاران بار تلاش بالاخره تونستم یک وقت بگیرم.... ولی بعد از چند دقیقه متوجه شدم یک حرف شماره پاسپورتم رو جابجا نوشتم... حرف باید اول میبود رفته آخر !!!! یعنی مصاحبه ردم میکنن؟؟؟؟ زود جوابمو بدین لطفا
    دقیقا نمی دونم به کجا، اما می دونم میشه ایمیل زد و تصحیحش کرد. در غیر این صورت احتمالا نمی تونین وارد سفارت بشین متاسفانه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA70 نمایش پست ها
    دوستان برای چه مدت بعد از روز مصاحبه میشه درخواست صدور ویزا کرد؟
    اونو اطلاع ندارم ولی خود دعوتنامه از تاریخ صدورش تا ۶ماه واسه سفارت مورد قبوله

Junior Member

من یه سوال دارم با دعوتنامه رسمی میشه که آدرس ایرانم در اون نوشته شده ویزای شینگن میشه از سفارت آلمان در کشورهای دیگه ویزا گرفت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Paarnian نمایش پست ها
    من یه سوال دارم با دعوتنامه رسمی میشه که آدرس ایرانم در اون نوشته شده ویزای شینگن میشه از سفارت آلمان در کشورهای دیگه ویزا گرفت؟
    من که نتونستم سوال شما رو بخونم. اما در کل اگه منظورتون اینه که ویزای آلمان رو از جای دیگه درخواست کنین، در صورتی می تونین این کارو بکنین که اقامت طولانی مدت اون کشور رو داشته باشین. یعنی اقامتی مثل دانشجویی، کاری و ... . اگه ویزای مسافرتی دارین برای جایی، نمی تونین از اون کشور درخواست ویزای آلمان بکنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان کسی می تونه، اطلاعات مختصری در مورد دعوت نامه غیر رسمی به من بده، من الان در آلمان دانشجو هستم، مادر و پدرم می خواهند برای بازدید من بیان آلمان.
    این که آیا نامه است؟ یا یک فرمه؟ اگه نامه است همین که بنویسم کی هستم، آلمان در فلان دانشکاه و فلان شهر درس می خونم و دلیل سفرشون چیه و نهایتا پیش من اقامت ندارند کافیه؟
    (البته می دونم، یک سری کپی از پاسپورتم و کارت اقامت من باید ببرند سفارت.)

و اگر نامه است، می تونه به زبان انگلیسی باشه یا تنها آلمانی قبوله؟
    ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 01:50 PM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkashfi نمایش پست ها
    دوستان کسی می تونه، اطلاعات مختصری در مورد دعوت نامه غیر رسمی به من بده، من الان در آلمان دانشجو هستم، مادر و پدرم می خواهند برای بازدید من بیان آلمان.
    این که آیا نامه است؟ یا یک فرمه؟ اگه نامه است همین که بنویسم کی هستم، آلمان در فلان دانشکاه و فلان شهر درس می خونم و دلیل سفرشون چیه و نهایتا پیش من اقامت ندارند کافیه؟
    (البته می دونم، یک سری کپی از پاسپورتم و کارت اقامت من باید ببرند سفارت.)

و اگر نامه است، می تونه به زبان انگلیسی باشه یا تنها آلمانی قبوله؟
    تو گوگول سرچ کنین کلی نمونه دعوت نامه غیر رسمی هست که به زبان انگلیسی نوشته شده و برای سفارت های آلمان بوده.
    چیزی که من نوشتم:
    اطلاعات کامل دعوت شدگان
    اطلاعات کامل خودم
    تا کی خودم تو آلمان خواهم بود.
    هدف از سفر
    رابطه دعوت شدگان با من
    تاریخ دقیق دیدار
    هزینه های خودم از کجا تامین میشه
    مهمان ها از کجا هزینه هاشونو تامین میکنند
    کجا اقامت خواهند کرد
    نکته بیشتری هم بود بگین تا من هم اضافه کنم.
    ممنون
    ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 01:50 PM دلیل: نظم

Junior Member

برای ویزای توریستی ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل و کار و شناسنامه لازمه؟

Junior Member

من یک دعوتنامه رسمی دارم که آدرس ایرانم نوشته شده توش ، میتونم از سفارت آلمان در کشورهای دیگه واسه ویزا اقدام کنم؟کسی میدونه؟

ویزای شینگن رو میشه بعد از ورود بآلمان به ویزای تحصیلی تبدیل کرد با گرفتن کورس تحصیلی؟
    ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 01:51 PM دلیل: ترکیب پست ها

سلام دوستان عزیز

برای گرفتن وقت سفارت آلمان لطفا همون زمان هایی که تو وب سایت سفارت اعلام میشه اقدام کننین. چون درخواست زیاد هست و زمان ها محدود گرفتن وقت طبیعتا سخته ولی امکان پذیره.

من قبل از عید می خواستم وقت بگیرم ، هفته اول موفق نشدم ولی هفته بعدش موفق شدم 2 تا وقت بگیرم.

لطفا بیخودی به این آژانس ها و افرادی که دلال وقت مصاحبه هستند پول ندین!! اونها هم از طریق وب سایت و روش اعلام شده وقت می گیرن.

برای ایتالیا هم به من گفتن که امکان نداره بتونی وقت بگیری و سیستم وقت گرفتن سفارت ایتالیا مافیایی هستش!!!! نفری 450 هزار تومن می خواستن تا وقت بگیرن. من بعد از چند روز تلاش موفق شدم وقت بگیرم!

پس نا امید نشین و از مسیر اعلام شده توسط خود سفارت اقدام کنین.

موفق باشین
    ویرایش توسط omid2015 : May 25th, 2016 در ساعت 01:52 PM دلیل: نظم

Junior Member

سلام دوستان،

من هفته بعد برای سفارت وقت دارم و توی پر کردن پرسشنامه با مشکل رو به رو شدم.
    1.من برای یه برنامه تابستونی اقدام کردم و اون دانشگاه به من خونه برای زندگی کردن با خانواده های آلمانی میده هنوز ولی دقیق آدرسش معلوم نیست، من قسمت محل اقامت از پیش تعیین شده توی فرم شنگن رو پر کنم یا نکنم چون معلوم نیست جام ولی توی دعوت نامم ذکر شده که محل اقامت به عهده دانشگاه هست.
    2. برای مدارک، پرسشنامه امنیتی هم هست که من هر چی میگردم پیداش نمیکنم چیه؟ این پرسشنامه همون متن ادامه فرم اصلی شنگن هست؟
    3. و اینکه باید توی حسابم پول باشه و پرینته اونو نشون بدم ؟ حدود 5 تومن کافیه؟ من برای برنامه اسکالرشیپ گرفتم ولی نه برای مخارج شخصیه خودم. آیا لازمه بازم پرینته حسابم رو نشون بدم؟

ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)