صفحه 82 از 423 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasekoochak نمایش پست ها
    بله اقاي اميد واقعا درست فرموديد مدت زمان مصاحبه ربطي به صدور ويزا نداره براي ما ٢٥دقيقه طول كشيد و چون مدارك كاري همسرم رو هم از من ميپرسيدن خيلي نگران شده بودم .خيلي ممنونم از كمك و دلگرميتون . اميدوارم سفر خوبي داشته باشيد
    ممنون وخواهش میکنم قابلی نداره،ضمناً چون شما بصورت خانواده اقدم کردید اونیکی ویزا هم که پنجشنبه وقتش هست به احتمال بالای ۹۰% اوکیه.

دوستان عزیز ahmadb7وnasrin17 توصیه میکنم لطفاً چند ساعت وقت بذارید وصفحات قبل رو مطالعه کنید!فکر نمیکنم برای تک تک نفرات لازم به توضیحات دوباره و تکرار مکررات باشه اکثر سوالات و شبهات چندین بار گفته شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی پزشکی

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

سلام
    من رفتم دانشگاه برای گرفتن برگه ی اشتغال به تحصیلم.۵۸ ملیون تومن باید پول بلوک کنم تا بهم برگه ی اشتغال به تحصیل بدن،یه و ماه نیم هم باید تو بلوک بمونه(تا زمانی که برگردم)
    من نمیتونم این مقدار پول رو بلوک کنم.از طرف کنگره دعوتنامه دارم(مونیخ)،ولی برگه ی اشتغال به تحصیل نمیدن بهم....به نظرتون چیکار کنم؟؟( ۱۴ ام هم وقت سفارت دارم...نمیدونم باید چیکا کنم.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadb7 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز برای 17 آگوست وقت سفارت گرفتم. دارم مدارکم رو دونه دونه تکمیل میکنم. سوالی که دارم اینه که میشه بدون دعوتنامه هم ویزی شنگن آلمان گرفت؟ شرایطش چیه؟
    حاج احمد تلفنی وقت گرفتی ؟ از ساعت 8 تا 12 هرچی گرفتم مشغول بود که ..تو عمرم اینقدر دکمه ریدیال نزده بودم.!!
    متاسفانه دوستان که زودتر از من وقت گرفتن و رفتن مصاحبه دیروز جواب ریجکتی گرفتن..مدارک مالی هم اوکی بود ولی ظاهرا بدون دعوتنامه خیلی سخت شده.

Junior Member

سلام، فردا وقت ویزا دارم و سوالی راجع به پر کردن فرم درخواست ویزا برام پیش اومده. ممنون می‌شم اگه کسی می‌تونه کمک کنه:
    سوالی که کرده راجع به "تقبل مخارج سفر و اسکان" و چندین گزینه داده! میخوام ببینم برای من که خرج سفر، رفت و آمد و محل اقامتم به عهده‌ی دانشگاه است کدوم گزینه‌ رو باید تیک بزنم؟
    و تو بخشی که سوال کرده "در صورت لزوم دارای مجوز ورود به کشور مقصد هستید؟" منظورش دقیقا چیه؟

با سلام

دوستان سوالی داشتم و ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنماییم کنید.
    من سال 2012 برای تعطیلات ژانویه سفر توریستی به هلند داشتم.
    پارسال هم در فاصله اکتبر تا نوامبر دو بار اقدام کردم که متاسفانه ریجکت شدم.
    بار اول به دلیل نرسیدن دعوتنامه در روز مصاحبه و بار دوم به نسبت بین من و دوستم که در واقع دعوت کننده بود ایراد گرفتن.
    الان میخوام از طریق دعوتنامه یک شرکت آلمانی برای بازدید از اجناس خریداری شده برای آلمان اقدام کنم.
    جند درصد احتمال گرفتن ویزا هست؟ آیا اقدام با تور شرایط رو بهتر میکنه؟
    من سابقه ریجکتی ویزای آمریکا هم دارم، نمیدونم مرتبط هست یا نه.

با تشکر

Junior Member

سلام با اینکه میدونم سوالم تکراریه اما میپرسم چون هزارتا جواب متناقض دیدم برای مدارک ویزای شنگن ایا باید مدارک رو ترجمه کرد?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    سلام با اینکه میدونم سوالم تکراریه اما میپرسم چون هزارتا جواب متناقض دیدم برای مدارک ویزای شنگن ایا باید مدارک رو ترجمه کرد?
    من هفته ی پیش سفارت بودم.. به جز گردش مالی و مانده که خود بانک اگه بگید به انگلیسی میده دیگه هیچ مدرکی لازم نیست ترجمه بشه..
    مطمئن باشید..

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم این وقت تلفنی چجوری هست؟
    من برای پدر و مادرم میخوام . دعوت نامه یک ماهه پیش قرستادم اما هنوز نتونستم وقت بگیرم. خواهش میکنم اگه راهکاری دارید راهنماییم کنید
    سپاس

Junior Member

ممنون از جوابتون
    یک سوال کلی برام پیش اونده من میخوام برای کتفرانس مهرماه برم المان و سه شهریور وقت سفارت دارم با این وضعیت امنیتی ممکنه پروسه دریافت ویزا بخاطر مسائل امنیتی تحت تاثیر قراربگیره?

Junior Member

سلام وقت تلفنی مدتهاست وجود نداره فقط یکبار هفته پیش سفارت روی سایتش اعلام کرد که سه شنبه از هشت تا سه عصر میشه تلفنی وقت گرفت شماره رو همون روز گذاشت و برداشت که گرفتن وقتشم خیلی سخت بود به نظرم ازتجربیات دوستان در زمینه وقت اینترنتی استفاده کن و درنهایت اگر خیلی ضروریه متاسفانه مجبوری به دللالها مراجعه کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)