صفحه 1 از 377 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3768

موضوع: سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

پیش فرض سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

من میخوام برک کلاس آمادگی آیلتس
    اما میترسم با این وضعیت ، وقتی پبت نام دوره بعد شروع میشه ، نتونم ثبت نام کنم. چون شنیدم که خیلی ..... و یه هو 5 دقیقه ای پر میشه و از این حرفا
    حالا موندم چیکار کنم ... برم کلاس ...نرم ... برم تافل بدم ....
    ویرایش توسط pApAr : November 24th, 2013 در ساعت 02:01 AM

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

خدا بگم این IELTSTEHRAN رو چکار کنه من دوهفته هروز روزی 100 بار چک می کردم برای 13 دسامبر دیروز 2 ساعت چک نکردم یک ساعته پر شد حالا من چیکار کنم اینا چرا مثله سنجش از قبل اعلام نمی کنند کی باز می کنند ما که نفهمیدیم Openinig soon یعنی چی ( 1 روز 10 روز یکماه !!!!! ) به نظر شما امیدی هست برای 13 دسامبر چند تا جا باز بشه دوباره ؟ من که کاملا نا امید شدم آخه ماها چقدر باید استرس داشته باشیم ؟؟؟
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    خدا بگم این IELTSTEHRAN رو چکار کنه من دوهفته هروز روزی 100 بار چک می کردم برای 13 دسامبر دیروز 2 ساعت چک نکردم یک ساعته پر شد حالا من چیکار کنم اینا چرا مثله سنجش از قبل اعلام نمی کنند کی باز می کنند ما که نفهمیدیم Openinig soon یعنی چی ( 1 روز 10 روز یکماه !!!!! ) به نظر شما امیدی هست برای 13 دسامبر چند تا جا باز بشه دوباره ؟ من که کاملا نا امید شدم آخه ماها چقدر باید استرس داشته باشیم ؟؟؟
    آره امید زیادی هست.
    جون کسایی که ثبت نام میکنند تا یه مدت وقت دارند پول واریز کنند،(فکر کنم 5 روز) اگه نکنند، کنسل میشه و جا باز میشه.
    حتما حتما، به چک کردنت ادامه بده.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    آره امید زیادی هست.
    جون کسایی که ثبت نام میکنند تا یه مدت وقت دارند پول واریز کنند،(فکر کنم 5 روز) اگه نکنند، کنسل میشه و جا باز میشه.
    حتما حتما، به چک کردنت ادامه بده.
    حق با soheil65 هست.

هر روز چكش كن. معمولا چند روز بعد از ثبت نام هميشه امكان كنسل بيشتره. ضمنا سازمان سنجش رو هم فراموش نكن. همونطور كه NOET_Tech_Group قبلا گفتن مثل اينكه چند روز قبل از از ثبت نام اعلام ميكنن تا اگه كسي ويچر ميخواد ، بتونه بخره ( البته اميدوارم اعلام هم بكنن ويچر رو ) ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

به mic_makarti و zch

دوستان شما تونستید پول کنسل کردن رو بالاخره بگیرید؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

to mhf

سلام .
    ما که هر روز به اینا میگیم ولی هیچ خبری از پول نیست . به قول یکه از بچه های فکر میکنم یارو هنوز تو صف بانک !

البته فکر کنم اینا چون تو سایت گفتن یک ماه طول می کشه زشته که بزنند زیره حرفشون 29 روزه بدند ! ;D

اما جدا من که قبل از عید باشون تماس داشتم گفتند که اینجا تا 16 فروردین تعطیله احتمالا برای همینه عقب افتاده !

شما کی درخواست دادین ؟

من امروز که به سنجش زنگ زدم گفت تا یه هفته دیگه قراره بریزه و اگه نریخت دوباره زنگ بزنید!من بیش از 1 ماه پیش کنسل کردم
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ممنونم جناب mAhdi بابت آدرس

ساعت 12.30 زنگ زدم، منشی گفت فردا صبح زنگ بزن!

آقا من یه پستی در 9 جولای (آخرین پست ) گذاشتم در موضوع اعتراض از مراکز برگزاری IELTS و نتایج هنوز کسی از دوستان هیچ نظری در موردش نداده؛ من 25 جولای امتحان آکادمیک آیلتس ایران ثبت نام کرده بودم؛ اینا لطف کردند و آزمون رو به 13 آگست Defer کردند که با این تاریخ به ددلاین بعضی دانشگاهها نمیرسم و به این ترتیب همه ی برنامه های من رو بهم ریختند! می خواستم بدونم به نظر شما من میتونم از آیلتس ایران نامه ای با محتوای اینکه اونا مسئول این برنامه هستند نه منه Applicant! و اینکه عذر خواهی کنند و از دانشگاه بخوان که نمره ی من رو با 19 روز تاخیر در پروسه ی پذیرش ترم Spring 2010 بپذیرند؛ بگیرم و من نامه رو اسکن کنم و بفرستم دانشگاه!؟؟؟ :-\

امیدوارم در قسمت مناسبی سوالم رو مطرح کرده باشم!

Junior Member

با سلام.
    من از یه چیز سر در نمی آرم و اونم ثبت نام آیلتس در ایرانه! در حالیکه اکثرا می بینیم و می شنویم که دوستانی می گن که ثبت نام آیلتس کار بسیار مشکلییه و حداقل تا 6 ماه بعد نمی شه رزرو کنی، ولی سایتهای مراکز برگزاری کاملا خلاف این رو می گن! بالاخره کدوم درسته و کدوم رو باید باور کرد؟
    کمکم کن، کمکم کن نذار اینجا بمونم تا بپوسم...

ApplyAbroad Superstar

دوستام خسته نباشید این که تو قسمت registeration زده all seats are filled دیگه شانسی واسه ثبت نام نیست؟
    این IELTS سنجش چه ساعتی رو واسه شروع ثبت ام میزاره؟ من اصلاً حواسم نبود تاریخ 5 دسامبر مشهد رو از دست دادم لطفاً کمک............

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)