صفحه 3 از 377 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3768

موضوع: سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

Junior Member B*N آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط mo1832 نمایش پست ها
    بستگی داره کجا می‌خواهید امتحان بدید،،این لینک آیلتس سنجش هست،،،پروفایل که بسازید ۱،۲روز بعدش اکسپت میشید،،،تاریخ امتحانم نوشته کی‌ میتونید ثبت نام کنید،،همه چی‌ توضیح داده شده
    http://ielts.sanjesh.org/
    مثلا بخوام شیراز امتحان بدم ؟! یا منظورتون از کجا کدام کشور هست ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط B*N نمایش پست ها
    مثلا بخوام شیراز امتحان بدم ؟! یا منظورتون از کجا کدام کشور هست ؟
    ببینید دوست عزیز...
    همانطور که mo1832 گفته همه چیز در سایت قشنگ توضیح داده شده...
    کجا منظورشون از تهران ایلتس یا سنجش بوده که ایشون برای شما سنجش رو مثال زدن...اگر هم بخاهید برید خارج امتحان بدید که قضیه جداست!
    سنجش در سه شهر تهران مشهد و اصفهان امتحان میگیره..البته تبریز هم اخیرا اضافه شده...
    پس بهترین گزینه اصفهان هست...
    شما باید امتحانی رو که اونجا برگزار میشه و با توجه به شرایطتون در اون تاریخ اماده اید رو برگزینید...واالسلام

شب خوش

Junior Member

سلام برای کسی که لکنت زبان داره تو ازمون شفاهی باید چی کار کنه (نمره میدن یا طور دیگری حساب میشه)

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشی

آیا این امکان وجود دارد از الان برای ماه آبان ثبت نام کنم

ایا ممکنه جا گیر نیاد و . ... به نظر شما چه کار کنم .
    توی پروفایلتون سرچ که کنید جدول زمانی رو می یاره.الان برای آبان خیلی زوده.من پارسال 28 آبان امتحان داشتم که حدودن اواخر مرداد رزرو کرده بودم.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

توی پروفایلتون سرچ که کنید
    کدام پروفایل

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    کدام پروفایل
    اگر توی ایران آیلتس ثبت نام کرده باشید پروفایل دارید که توی قسمت add a new test می تونید تاریخ های موردنظر رو search کنید و نشون می ده که ثبت نامشون کی باز میشه.و احیانن کدوما جای خالی داره.
    در ضمن ایران آیلتس برای Saturday 6 November 2010, Academic که توی آبان هست اعلام کرده امتحان برگزار می کنه.اما همون طور که گفتم الان زوده و هنوز این تاریخ باز نشده.

برای آیلتس تهران هم که توی سایتش زده هر آزمونی کی باز می شه برای ثبت نام.

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بنظر شما بهترين زمان و آخرين زمان ممكن براي امتحان دادن كه جواب امتحان بتونه قبل از ددلاين برسه به دست دانشگاه چه موقع هست؟
    به این موارد قبلا جواب داده شده !!

نتایج بین 12 تا 14 روز بعد از امتحان در دسترس خواهند بود. بنابراین با توجه به ددلاین تاریخ امتحان خود رو مشخص کنید.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Member

سلام دوستان
    من قرار بود آزمون 8jan رو ثبت نام کنم(از آیلتس استرالیا) ولی الان تقریبا پر شده و به حالت more seats soon رفته چند بار هم ساعت 10 صبح اقدام کردم ولی تا login کردم جاهای خالی پر شده بود!نمی دونم دیگه بقیه چطور این کارو می کنند.با توجه به اینکه سرعت نت من خوبه ، جا گرفتن حقه ی خاصی داره؟؟؟

و اگه نشد و من مجبور شدم 19feb ثبت نام کنم ، واسه ارسال مدارک واسه ترم fall "خیلی" دیرمیشه اونم واسه کانادا؟؟
    من خیلی نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قرار بود آزمون 8jan رو ثبت نام کنم(از آیلتس استرالیا) ولی الان تقریبا پر شده و به حالت more seats soon رفته چند بار هم ساعت 10 صبح اقدام کردم ولی تا login کردم جاهای خالی پر شده بود!نمی دونم دیگه بقیه چطور این کارو می کنند.با توجه به اینکه سرعت نت من خوبه ، جا گرفتن حقه ی خاصی داره؟؟؟

و اگه نشد و من مجبور شدم 19feb ثبت نام کنم ، واسه ارسال مدارک واسه ترم fall "خیلی" دیرمیشه اونم واسه کانادا؟؟
    من خیلی نگرانم
    باید ببینید ددلاین دانشگاهی که میخواید واسه ترم پاییز کی هست؟ شما حدود 4و5 هفته (اگه همه چیز خوب پیش بره) حساب کنید که بعد از امتحانتون کارنامه به اون دانشگاه میرسه چون معمولا 3هفته نمره میاد 1هفته بعد کارنامه و حدودا 1 هفته هم ارسال پستی طول میکشه البته اگه با پست سریع باشه(البته جایی خوندم که 3 روزه میرسه DHL). با این حساب حدودا 5 هفته طول میکشه اما مشکل اینجاست اگه 19 فوریه (30بهمن) امتحان بدید زمان اومدن کارنامه میخوره به آخرای سال و تعطیلات نوروز واسه همین یکم بی برنامگی و تعطیلی سنجش باعث مشکلاتتون میشه و ممکنه دیرتر از زمانی که حساب کردیم بشه.اگه دد لاین بعد از تعطیلات نوروزه (حدودا 15 می) فکر میکنم مشکلی واستون پیش نیاد. بهر حال چاره ای ندارید یه سنگ بندازید شاید خورد به یه عقاب و افتاد دیگه
    من خودم هم همچین مشکلی دارم و واسه این پاییز بیخیال شدم دیگه (

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    سلام دوستان

من خیلی نگرانم
    دوست عزيز طبق تجربه هاي كه خودم دارم بايد اول ببنيد ددلاين دانشگاه مورد نظرتون كي هستش كه فكر ميكنم با توجه به صحبتهاي شما براي Feb‌باشه ولي اصلا نگران اين نباشيد كه حتما مدرك زبانتتون رو قبل از ددلاين بفرستيد. خيلي از دانشگاهها قبول ميكنند كه شما مدرك زبانتون رو با تاخير هم بفرستيد. بهتره كه براي اطمينان به دپارتمان دانشگاه مورد نظرتون ايميل بزنيد و اين موضوع رو بپرسيد .. موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)