صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

Junior Member alzapoa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UMIST

Smile تجارب مصاحبه ويزا

سلام و درود
    با توجه به اينکه دوستان سوالات زيادي در مورد زمان حضورشون در سفارت و اتفاقاتي که در اونجا ميفته دارن - بخصوص سوالات مربوط به مصاحبه - اين موضوع ايجاد شده تا محلي باشه براي منعکس کردن تجربيات شما که تجربه حضور در سفارت رو دارين. ضمنا اگه سوالاتي هم مربوط به نحوه گفتگو و اقدامهايي که در سفارت بايد بکنيد د ارين همينجا جاشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم روز 28 جون هم مصاحبه داشتم و جز اولین نفراتی بودم که وارد سفارت شدم من چون برای ویزای exemption اقدام کرده بودم مرا هدایت کردند به اتاق تشریفات و اونجا فقط مدارکم را بررسی کردند و هیچ سوالی هم نپرسیدند و برگه سبز را بهم دادند و گفتند منتظر ایمیل باش ولی الان نزدیک به 47 روزی میشه که هنوز جوابم را ندادند... نه به اون تحویل گرفتنشون و نه به این جواب دادنشون...!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط karamisina نمایش پست ها
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم روز 28 جون هم مصاحبه داشتم و جز اولین نفراتی بودم که وارد سفارت شدم من چون برای ویزای exemption اقدام کرده بودم مرا هدایت کردند به اتاق تشریفات و اونجا فقط مدارکم را بررسی کردند و هیچ سوالی هم نپرسیدند و برگه سبز را بهم دادند و گفتند منتظر ایمیل باش ولی الان نزدیک به 47 روزی میشه که هنوز جوابم را ندادند... نه به اون تحویل گرفتنشون و نه به این جواب دادنشون...!!!
    برای اینکه اونها اپراتور هستند و هیچ نقشی در صدور ویزا ندارند. افسر ویزا هم کاری به تحویل گرفتن یا نگرفتن اونها نداره.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

دوست خودم رو همین امروز (17 اگوست) باهاش یه مصاحبه جانانه کردند. سوالهای که پرسیدن:
    - بعد از اتمام درس چی کار میخوای بکنی
    - اسم موسسه ای که میری چیه
    - شهریه اش چقدره
    - انگلیس کجا میخوای اقامت کنی
    - مدرکی داری که نشون بده پول به خونه ای که اجاره کردی دادی
    - اسم بانکی که حساب داری چیه
    - اگه کار میکردی قبلا کارت چی بوده.
    و.....

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

به نظر می‌رسه مساله مصاحبه کاملا اتفاقی باشه. من 15 آگوست وقت داشتم. توی سالن انتظار که بودیم یک آقای ایرانی آمد و به فارسی گفت کسانی که متقاضی tier4 هستند بدون نوبت بروند به باجه 11. بعد خودش آمد باجه 11 و پاسپورت ها رو تحویل گرفت گفت برید تو اتاق تشریفات بشینید تا به کارتون رسیدگی بشه. اونجا هم یه خانم ایرانی بود که اونهم فارسی حرف می‌زد. مدارک رو گرفت و فقط پرسید همه چیز رو گذاشتی یا نه. بعد هم گفت منتظر ایمیل ما باشید. حتی یک خانمی هم بعضی از مدارکش ناقص بود بهش وقت داده بود تا مدارک را براش بیارند از بیرون. خیلی هم همکاری کردند باهاش! تنها سوالی هم که از همه می‌پرسیدند این بود که کلاسات کی شروع می‌شه. (تو اون 45 دقیقه‌ای هم که من اونجا بودم جز تلوزیون که داشت بی بی سی رو پخش می‌کرد هیچ کس انگلیسی حرف نمی‌زد!)
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    به نظر می‌رسه مساله مصاحبه کاملا اتفاقی باشه. من 15 آگوست وقت داشتم. توی سالن انتظار که بودیم یک آقای ایرانی آمد و به فارسی گفت کسانی که متقاضی tier4 هستند بدون نوبت بروند به باجه 11. بعد خودش آمد باجه 11 و پاسپورت ها رو تحویل گرفت گفت برید تو اتاق تشریفات بشینید تا به کارتون رسیدگی بشه. اونجا هم یه خانم ایرانی بود که اونهم فارسی حرف می‌زد. مدارک رو گرفت و فقط پرسید همه چیز رو گذاشتی یا نه. بعد هم گفت منتظر ایمیل ما باشید. حتی یک خانمی هم بعضی از مدارکش ناقص بود بهش وقت داده بود تا مدارک را براش بیارند از بیرون. خیلی هم همکاری کردند باهاش! تنها سوالی هم که از همه می‌پرسیدند این بود که کلاسات کی شروع می‌شه. (تو اون 45 دقیقه‌ای هم که من اونجا بودم جز تلوزیون که داشت بی بی سی رو پخش می‌کرد هیچ کس انگلیسی حرف نمی‌زد!)
    از این دوست من سوالای عجیبی هم پرسیده، میگه حدود 20 تا سوال پرسیده و هر جوابی که میدادم تایپ میکرده. حالا سوال خود من اینه ایا صرفا برای انگلیسیه یا اینکه چیز دیگه هم هست. چون مثلا این اسم کلاسش رو ناقص گفته بعد طرف گفته اسم کلاس زبانت رو اشتباه گفتی! بعد گفته فرمارو کی واست پر کرده و از این جور سوالات!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    از این دوست من سوالای عجیبی هم پرسیده، میگه حدود 20 تا سوال پرسیده و هر جوابی که میدادم تایپ میکرده. حالا سوال خود من اینه ایا صرفا برای انگلیسیه یا اینکه چیز دیگه هم هست. چون مثلا این اسم کلاسش رو ناقص گفته بعد طرف گفته اسم کلاس زبانت رو اشتباه گفتی! بعد گفته فرمارو کی واست پر کرده و از این جور سوالات!!!
    سوالها برای تست کردن زبانه ولی یکی از موارد بسیار مضحک قانون جدیده که عملا فلسفه PBS رو زیر سوال میبره چون شما هر مدرکی داشته باشید اینها میتونند مصاحبه کنند و بگند که سطح زبانت پایین بوده! من یه مورد همینطوری رومیشناسم که ردش کردند و وقتی هم تجدید نظر داد گفتند خیر شما زبانتون خوب نبوده و هیچ اهمیتی هم نداره که آیلتس داری. یه طوری انگار هر کی رو بخواند میتونند با این روش گیر بدند.

ApplyAbroad Guru

دوستانی که اخیرا اقدام کردند و بخصوص متقاضیان دوره های زبان اگر باهاشون مصاحبه شده در مورد مصاحبه و نتیجه ویزا اینجا تجربه هاشون رو بنویسند.

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

والا ما که اونجا انگلیسی ندیدیم. و همه فارسی حرف میزدن! نمیدونم این مصاحبه گرها کیان؟؟!! اصولا اونایی که برا دوره زبان میخوان برن اونا رو به که اصلا نباید مصاحبه کنن باهاشون. یکی زبانش ضعیف نباشه که واسه دوره زبان نمیره!!!!!!
    ویرایش توسط Arash_11 : August 28th, 2011 در ساعت 12:39 PM

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    والا ما که اونجا انگلیسی ندیدیم. و همه فارسی حرف میزدن! نمیدونم این مصاحبه گرها کیان؟؟!! اصولا اونایی که برا دوره زبان میخوان برن اونا رو به که اصلا نباید مصاحبه کنن باهاشون. یکی زبانش ضعیف نباشه که واسه دوره زبان نمیره!!!!!!
    فعلا که مصاحبه شده با بعضی ها. کسی هم که مصاحبه میکرده ایرانی بوده.

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)