صفحه 48 از 48 نخستنخست ... 3839404142434445464748
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 476 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

با عرض سلام خدمت دوستانی که جدیدا مصاحبه شده اند. لطفا تجربیات و سوالات پرسیده شده خود را اراعه کنین تا کمک بسیار زیادی به بقیه دوستان بشه.... با تشکر فراوان

سلام

اگر توی مصاحبه پرسیدن که همزمان برای جای دیگه ای هم اپلای کردید یا نه، بگیم آره مشکلی که پیش نمیاد؟ درسته؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

همیشه مبنا را بر صداقت بگذارید. در این مورد هم از دید من هیچ مشکلی از زاویه این موضوع پیش نخواهد آمد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام

اگر توی مصاحبه پرسیدن که همزمان برای جای دیگه ای هم اپلای کردید یا نه، بگیم آره مشکلی که پیش نمیاد؟ درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

همیشه مبنا را بر صداقت بگذارید. در این مورد هم از دید من هیچ مشکلی از زاویه این موضوع پیش نخواهد آمد.

پایدار باشید
    ممنونم، یک سوال دیگر: من هفته پیش مدارکم رو تحویل سفارت توی تهران دادم، چند روز دیگه طول میکشه که به من زنگ بزنن واسه مصاحبه تلفنی؟؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کا رمهمی نبود

من از شرایط بعد از کرونا اطلاع دقیقی ندارم ولی پیش از این مساله و سالهای گذشته معمولا کل روند بیشتر از ۴۰ روز طول نمیکشید. الان واقعا شرایط تغییر کرده است.

امیدوارم دوستان دیگر همفکری کنند. یک نفر از دوستان چند روز پیش ویزا شدند و اینجا روی سایت پیغام گذاشتند. متاسفانه اسمشان را به خاطر ندارم ولی شاید بتوانند کمک بیشتری بکنند.

از دید من اگر همه مدارکتان صحیح و درست است به خصوص مدارک مالی نباید نگران باشید. اموزش عالی یکی از صادرات این کشور است و بی دلیل مانع تراشی نمیکنند

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    ممنونم، یک سوال دیگر: من هفته پیش مدارکم رو تحویل سفارت توی تهران دادم، چند روز دیگه طول میکشه که به من زنگ بزنن واسه مصاحبه تلفنی؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام
    خوشحال میشم از دوستانی که امسال لاج مدارک داشتن به vfs کسب اطلاع کنم
    آیا به غیر از مواردی که توی چک لیست اشاره کردن یعنی (پاسپورت ها ، نامه و پرینت بانک ، و مدارک تحصیلی ترجمه شده که باهاش CAS گرفتم ) چیز دیگه ای هم لازمه ارایه بدیم .
    مثلا در کامنت های قدیمی همین تاپیک دیدم که رزومه و کاور لتر مینویسن تا دلایل گپ تحصیلی رو اونجا توضیح بدن .
    در حالی که به من ایمیل دادن با این لفظ دقیق که :
    'More' is not always better
    و ادامه دادن که هر چی بیشتر مدرک تحویل بدین ، پیچیدگی و زمان رسیدگی پرونده رو بیشتر میکنین .

لطفا همینطور بهم بگین آیا تمام مصاحبه های جدید تلفنی انجام میشه ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)