صفحه 12 از 48 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

Junior Member ARG2014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    بله، سعی کنید در ابتدا از دانشگاهتون و اینکه جزء دانشگاههای خوب انگلستانه بگید و بعد در مورد رشته و اینکه مثلا این رشته جدیده و تازه به ایران راه پیدا کرده و آینده روشنی داره و خواندن آن به شما کمک میکنه که شرکت خودتان را بهتر مدیریت کنید.
    دانشگاه من دانشگاه کلدونین گلاسگوی اسکاتلنده.شما اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارید،میدونید خود افسران ویزا چه نظری در مورد این دانشگاه دارن؟در ضمن رشته من risk management هست در مقطع master.

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ARG2014 نمایش پست ها
    دانشگاه من دانشگاه کلدونین گلاسگوی اسکاتلنده.شما اطلاعاتی در مورد این دانشگاه دارید،میدونید خود افسران ویزا چه نظری در مورد این دانشگاه دارن؟در ضمن رشته من risk management هست در مقطع master.
    http://www.gcu.ac.uk/theuniversity/w...otheuniversity

Junior Member ARG2014 آواتار ها

km7 ممنون از راهنماییتون.
    با توجه به اینکه دلیل رد شدنم دفعه قبل کم بودن مبلغ تو حساب بانکی بوده اگه این دفعه ازم بپرسن که چطور مبلغ رو زیاد کردید چی باید جواب بدم؟اصلا چنین چیزی ممکنه بپرسن؟

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ARG2014 نمایش پست ها
    km7 ممنون از راهنماییتون.
    با توجه به اینکه دلیل رد شدنم دفعه قبل کم بودن مبلغ تو حساب بانکی بوده اگه این دفعه ازم بپرسن که چطور مبلغ رو زیاد کردید چی باید جواب بدم؟اصلا چنین چیزی ممکنه بپرسن؟
    ممکنه توی مصاحبه دوم بپرسن. اما توصیه من اینه که شما دلیلش رو توی cover letter بنویسید و روی مدارک بذارید. بنویسید اشتباه محاسبه کرده بودم و اینبار مدارک مالی رو به درستی تهیه و ارائه کردم.

من سه بار مصاحبه شدم بار اخر خواستن که به سفارت برم و یک مصاحبه طولانی داشتم و داخل اون از همه چیز سؤال کرد ازم.حتی از واحد های درسی.چیزی که به نظرم مهمه اینه که دروغ نگید و توضیح اضافه هم ندین.همونی که میپرسه رو جواب بدین.

این لیست سؤال هایی که از من در مصاحبه مستقیم پرسیدن امیدوارم به کارتون بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanghandi نمایش پست ها
    این لیست سؤال هایی که از من در مصاحبه مستقیم پرسیدن امیدوارم به کارتون بیاد.

ممنون از اینکه این سوالات رو به اشتراک گذاشتید. آیا این سوالها از قبل تعیین شده یا بسته به شرایطتون و جوابهاتون سوالهای دیگه ای هم میپرسن؟
    من چندتا از سوالاتون رو هم منظورشونو نفهمیدم.

11. What offers
    12. Do you have a contract
    13. Pay offer

نقل قول نوشته اصلی توسط Elibell نمایش پست ها
    ممنون از اینکه این سوالات رو به اشتراک گذاشتید. آیا این سوالها از قبل تعیین شده یا بسته به شرایطتون و جوابهاتون سوالهای دیگه ای هم میپرسن؟
    من چندتا از سوالاتون رو هم منظورشونو نفهمیدم.

11. What offers
    12. Do you have a contract
    13. Pay offer
    بعضی ها از قبل تعیین شده هست و بعضی ها بستگی به جواب ها داره مثل همین سه تا که شما گذاشتین چون من گفتم در ایران وقتی برگردم برام فرصت کار هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanghandi نمایش پست ها
    بعضی ها از قبل تعیین شده هست و بعضی ها بستگی به جواب ها داره مثل همین سه تا که شما گذاشتین چون من گفتم در ایران وقتی برگردم برام فرصت کار هست.
    شما بهشون گفتید که قرارداد بستید برای کار؟ اگه آره، ترجمه متن قرارداد رو هم ارایه کردید؟ میخوام بدونم میشه فقط یه نامه آفر کاری بهشون نشون داد و گفت که هنوز قرارداد نبستیم؟ و این قرارداد و اینکه چقدر حقوق خواهید گرفت، چقدر تاثیر داره در گرفتن ویزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Elibell نمایش پست ها
    شما بهشون گفتید که قرارداد بستید برای کار؟ اگه آره، ترجمه متن قرارداد رو هم ارایه کردید؟ میخوام بدونم میشه فقط یه نامه آفر کاری بهشون نشون داد و گفت که هنوز قرارداد نبستیم؟ و این قرارداد و اینکه چقدر حقوق خواهید گرفت، چقدر تاثیر داره در گرفتن ویزا.
    من فقط گفتم واسم فرصت هست اما مدرکی ندارم.به نظرم چیز الکی نبرید بهتره.اگر قرار دادی ببرید به نظرم تأثیر مثبتش زیاده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)