صفحه 15 از 48 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsalem نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال شاید پیش پا افتاده دارم. من تا الان فک میکردم که سفارت انگلسی هم مثل سفارت آمریکاس. یعنی بعد از مصاحبه برمیگردی ایران. ولی الان شنیدم که باید بمونم استانبول تا ویزا بگیرم. درسته؟
    من PhD فول فاند گرفتم و شهریه دانشگاه برام Wave شده. بهم گفتن که 16000پوند در سال به من و خانومم میدن. حالا فک میکنید چقد طول میکشه تا بهم ویزا بدن؟ چند روز باید استانبول بمونم؟
    سلام

هيچ قاعده و قانون خاصى وجود نداره كه بشه گفت چند روز پروسه شما زمان ميبره، اما به دليل اينكه فول فاند هستيد، كارهاى شما احتمالا سريعتر پيش خواهد رفت. شما به طور متوسط ١٠ روز كارى را در نظر داشته باشيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

با سلام خدمت تمام عزيزاني كه ما رو راهنمايي ميكنند.
    من پذيرش master دارم و 2007 درسم تموم شده. تمام اين سال ها هم سابقه كار مرتبط داشتم به اضافه رشته كه پذيرش دارم حداقل 2 سال سابقه كار ميخواسته. تمام گواهي هاي كاري و هم ارائه ميدم.در مورد اين فاصله من در مصاحبه چه طور مي تونم مصاحبه كننده رو متقاعد كنم؟ ايا لازمه در فرم online در قسمتaditional information به اين موضوع اشاره كنم؟ خوشبختانه يه job offer هم از محل كارم گرفتم
    ممنون اگه سريع راهنماييم كنيد.
    ویرایش توسط roustaei : July 4th, 2014 در ساعت 01:42 AM

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط roustaei نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام عزيزاني كه ما رو راهنمايي ميكنند.
    من پذيرش master دارم و 2007 درسم تموم شده. تمام اين سال ها هم سابقه كار مرتبط داشتم به اضافه رشته كه پذيرش دارم حداقل 2 سال سابقه كار ميخواسته. تمام گواهي هاي كاري و هم ارائه ميدم.در مورد اين فاصله من در مصاحبه چه طور مي تونم مصاحبه كننده رو متقاعد كنم؟ ايا لازمه در فرم online در قسمتaditional information به اين موضوع اشاره كنم؟ خوشبختانه يه job offer هم از محل كارم گرفتم
    ممنون اگه سريع راهنماييم كنيد.
    در مصاحبه در مورد Gap معمولا چیزی پرسیده نمیشه. در CV گپ را با سابقه کارتون پر کنید.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Thumbs up پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

دوستانی که هنوز نرفتن برای مصاحبه،

پیشنهاد میکنم این سه تا ویدئو روببینید تا یه ایده‌ی کلی از سوالاتی که پرسیده میشه و نحوه‌ی جواب دادن به اونا رو پیدا کنید:
    https://www.youtube.com/watch?v=yadCdGuNHBI
    https://www.youtube.com/watch?v=RYOkLCutCj4
    https://www.youtube.com/watch?v=eNTTPY0NJcA

موفق باشید.
    ویرایش توسط aminhashemi : July 5th, 2014 در ساعت 03:36 PM

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhashemi نمایش پست ها
    دوستانی که هنوز نرفتن برای مصاحبه،

پیشنهاد میکنم این سه تا ویدئو روببینید تا یه ایده‌ی کلی از سوالاتی که پرسیده میشه و نحوه‌ی جواب دادن به اونا رو پیدا کنید:
    https://www.youtube.com/watch?v=yadCdGuNHBI
    https://www.youtube.com/watch?v=RYOkLCutCj4
    https://www.youtube.com/watch?v=eNTTPY0NJcA

موفق باشید.
    خیلی عالی بود ممنون, این مصاجبه اوله یا دوم؟

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزا و دلایل رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    خیلی عالی بود ممنون, این مصاجبه اوله یا دوم؟
    اینا بیشتر سوالات مصاحبه اوله. در مصاحبه دوم سوالا رو خود افسر ویزا بنا به هر پرونده ای جداگانه طرح میکنه و اختصاصی میشه. اما یکی از دوستان یه نمونه گذاشته بود توی تاپیک تجارب مصاحبه که خیلی کامل بود.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در امارات - VFS

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما الان نگران چی هستی؟ اینکه با شما مصاحبه باید میکردند و چون نکردند ویزاتون رد میشه؟ براساس قانون افسر ویزا اگر نیاز به مصاحبه ببینه باید این کار رو بکنه و فقط در چند صورت میتونه رد کنه:
    -با شما تماس بگیرند و شما در دسترس نباشد
    -با شما قرار بذارند و شما نرید
    -شما از کالجی یا دانشگاهی پذیرش دارید که مشکل دار باشه (که در مورد شما نیست)
    -شما به همراه گروهی اقدام کنید که پرونده ها شبیه بهم باشه و تعداد زیادی به طور مشابه رد شده باشند (در مورد شما نیست)
    -شما قبلا در مصاحبه رد شدید و الان شرایط شما فرق زیادی نکرده باشه (در مورد شما نیست).
    آقا هومن جریان این مصاحبه دوم چیه؟ سفارت تو ترکیه که یه برگه خروج میده که بتونی برگردی ایران...اگه احتمال مصاحبه حضوری دوم هست پس چرا میگن می تونی برگردی؟ برگه رو هم ندن بگن باید بمونی!

Senior Member km7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در امارات - VFS

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena70 نمایش پست ها
    آقا هومن جریان این مصاحبه دوم چیه؟ سفارت تو ترکیه که یه برگه خروج میده که بتونی برگردی ایران...اگه احتمال مصاحبه حضوری دوم هست پس چرا میگن می تونی برگردی؟ برگه رو هم ندن بگن باید بمونی!
    شما لطفا یکبار به خودتون زحمت بدید نیم ساعت یکساعت وقت بذارید تاپیک های مرتبط رو بخونید جواب اکثر این سوالایی که میپرسید رو میگیرید.
    ممکنه در روند بررسی ویزای دانشجویی، افسر ویزا نیاز به اخذ توضیحات بیشتری داشته باشه، لذا از متقاضی دعوت میکنن برای مصاحبه دوم به محل کنسولگری یا سفارت انگلیس مراجعه کنه. این مصاحبه مثل مصاحبه اول حتمی نیست، اما برای هر کسی احتمالش وجود داره. اگر شما تشریف برده باشین ایران، پاسپورتی ندارید که بخواید باهاش برگردید ترکیه، درنتیجه عدم حضور در مصاحبه دوم برای شما مساوی با رد شدن درخواست ویزاتون میشه.
    دلیل اینکه شما میتونید از سفارت/کنسولگری ایران در ترکیه برگ خروج بگیرید و وارد ایران بشید، مناسبات روادید بین دوکشور هست و ربطی به سفارت انگیس و ویزای دانشجویی یا هرچیز دیگه ای نداره که شما میگین اگه قراره بمونیم چرا برگ خروج میدن!
    امارات قوانین روادید سخت تری برای اتباع ایرانی به نسبت ترکیه داره، در نتیجه شما این گزینه رو ندارید.
    حالا انتخاب با خودتونه، میتونید ریسک کنید و درخواستتون رو ثبت کردید، فرداش برگردید ایران. اما اگر برای مصاحبه دوم تماس گرفتن و حضور نداشتید، خیلی راحت درخواستتون رد میشه. اون دوستانی هم که بهتون مشورت میدن و میگن تلفنی سر و ته قضیه هم میاد، انگار نه روند درخواست ویزای انگلیس رو میدونن و نه هیچ آشنایی با قوانین سخت مهاجرتی این کشور دارن.
    در حال حاضر خیلی راحت و دوستانه بهتون بگم اصل بر ندادن ویزا شده. بنابراین شما باید از دادن کوچکترین بهانه ای که ممکنه منجر به رد شدن درخواست ویزاتون بشه جلوگیری کنید.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

Junior Member

من واسه فوق لیسانس می خوام برم ولی بعدشم می خوام واسه دکترا اقدام کنم...به نظرتون خوبه در جواب این سؤال که برنامتون واسه آینده چیه، بگم بعد از فوق می خوام دکترا بخونم ولی بعدش می خوام برگردم ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena70 نمایش پست ها
    من واسه فوق لیسانس می خوام برم ولی بعدشم می خوام واسه دکترا اقدام کنم...به نظرتون خوبه در جواب این سؤال که برنامتون واسه آینده چیه، بگم بعد از فوق می خوام دکترا بخونم ولی بعدش می خوام برگردم ایران؟

این سوال من هم هست، لازمه که بگیم حتما برمیگردیم ایران؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)