صفحه 2 از 48 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

من متن زیر رو از این لینک آوردم .بخونین واقعا این دیگه از اون حرفاساتهااااااااhttp://ukba.homeoffice.gov.uk/studyi...lish-language/

If you are applying to Tier 4 from overseas, you may be required to attend an interview with UK Border Agency officers, either as part of your visa application or when you arrive in the UK. If you are required to attend an interview and you cannot show at that interview that your English language ability is at the required standard, we may refuse your application or refuse to let .
    you enter the UK

یعنی تا آخرین لحظه حتی بعد گرفتن ویزا!!! میتونن چوب لا چرخ یکی بزارن!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    والا ما که اونجا انگلیسی ندیدیم. و همه فارسی حرف میزدن! نمیدونم این مصاحبه گرها کیان؟؟!! اصولا اونایی که برا دوره زبان میخوان برن اونا رو به که اصلا نباید مصاحبه کنن باهاشون. یکی زبانش ضعیف نباشه که واسه دوره زبان نمیره!!!!!!
    شما وقتی برای دوره زبان هم میری باید زبانت در حد CEFR B1 باشه و درنتیجه در همون حد باید بتونی حرف بزنی.

بازخوبه فقط قرار زبان رو چک کنند.

توی آمریکا که کلا بدون هیچ دلیلی یکی از بچه های دانشگاه ما رو توی entry point برگردونده بودن!

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط h00k نمایش پست ها
    بازخوبه فقط قرار زبان رو چک کنند.

توی آمریکا که کلا بدون هیچ دلیلی یکی از بچه های دانشگاه ما رو توی entry point برگردونده بودن!
    دوست عزیز زبان یه بهانه هست تا انگلیسی هام دستشون باز باشه برا این چیزا!!!!!

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز زبان یه بهانه هست تا انگلیسی هام دستشون باز باشه برا این چیزا!!!!!
    تا حد زیادی این حرف درسته چون وقتی کسی آیلتس داره دیگه مسخره است که یه افسر ویزا با مدرک سیکل یا فوقش دیپلم بیاد در مورد زبان شما اظهار نظر کنه. یکی از تغییرات مسخره و مشکوکه قوانینه. ولی اینکه کسی که برای زبان میره رو نباید مصاحبه کنند این ربطی نداره. اون موقعی که آیلتس اجباری نبود اگر مصاحبه میکردند منطقی بود. به هر حال الان شما وقتی میتونی برای دوره زبان بری که در حد متوسط زبان بلد باشی و درنتیجه زبانت نباید ضعیف باشه.

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تا حد زیادی این حرف درسته چون وقتی کسی آیلتس داره دیگه مسخره است که یه افسر ویزا با مدرک سیکل یا فوقش دیپلم بیاد در مورد زبان شما اظهار نظر کنه. یکی از تغییرات مسخره و مشکوکه قوانینه. ولی اینکه کسی که برای زبان میره رو نباید مصاحبه کنند این ربطی نداره. اون موقعی که آیلتس اجباری نبود اگر مصاحبه میکردند منطقی بود. به هر حال الان شما وقتی میتونی برای دوره زبان بری که در حد متوسط زبان بلد باشی و درنتیجه زبانت نباید ضعیف باشه.
    یکی با سطح زبان B1 یا همون ielts 4 چیزی بلد نیست که تازه تحت استرس هم بخواد سوالهای یه visa officer رو جواب بده . نمیدونم شما حتما شنیدین یا تجربه کردین تو speaking آیلتس4.5 5 رو خیلی خیلی راحت میدن یعنی اگه امتحان گیرنده به یکی بگه بشین و اسمشو بتونه بگه اینا 4.5 5 رو میگیره .حالا خودتون حساب کنین سطح 4 چجوری هستش !! یعنی واقعا مصاحبه با اونایی که میرن واسه زبان مسخره ترین قسمت tier 4 هستش. اونجوری که چاوش جان هم میگفتن تازگی هی تو 17 آگوست با یکی جانانه مصاحبه کردن

ApplyAbroad Guru

یکی با سطح زبان B1 یا همون ielts 4 چیزی بلد نیست که تازه تحت استرس هم بخواد سوالهای یه visa officer رو جواب بده . نمیدونم شما حتما شنیدین یا تجربه کردین تو speaking آیلتس4.5 5 رو خیلی خیلی راحت میدن یعنی اگه امتحان گیرنده به یکی بگه بشین و اسمشو بتونه بگه اینا 4.5 5 رو میگیره .حالا خودتون حساب کنین سطح 4 چجوری هستش !! یعنی واقعا مصاحبه با اونایی که میرن واسه زبان مسخره ترین قسمت tier 4 هستش. اونجوری که چاوش جان هم میگفتن تازگی هی تو 17 آگوست با یکی جانانه مصاحبه کردن
    من خودم تاحالا سه بار آیلتس دادم ولی حرف شما رو قبول ندارم. کسی که آیلتس 4 داره باید بتونه در حد معمولی حرف بزنه. هدف افسر ویزا این نیست که باهاش مثل بلبل حرف بزنید که اونطوری حتی با آیلتس 7 هم نمیتونید. شما باید بتونید سوالهای خیلی ساده رو جواب بدید. ولی مشکل این قانون اینه که تشخیص همین حرف زدن در حد معمولی رو به عهده قضاوت شخصی افسر ویزا گذاشته که با روح PBS در تضاده. سوالهایی هم که پرسیده میشه خیلی ساده و عادیه در مورد کارتون تو ایران ومحل زندگی و نوع دوره و طولش و از این حرفهاست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست- امیرکبیر

من که رفتم سفارت، قبل از من یه خانمی رفته بود داخل (منظورم اتاق تشریفات هستش) اومد بیرون پرسیدم مصاحبه کرد؟ گفت آره
    من که رفتم داخل یه آقای لاغر جوان ایرانی فقط مدارکم رو گرفت و طبق معمول همه دانشجوها کپی ها رو بهم پس داد.
    بعدش هم خانمم رو گفت برو صداش کن بید مدارکش رو بده (همه چی فارسی) من از جلوی باجه کنار رفتم با خانومم هم فارسی صحبت کرد، بعد از انگشت نگاری و عکس، گفت برید و برگ سبز رو بهمون داد و گفت احتمالاً یک هفته تا ده روز طول میکشه (البته تا الان نیومده - 18 روز شده) . بعد که ما داشتیم مابقی مدارکمون رو می گذاشتیم داخل کیفمون (تو همون اتاق VIP) یه آقایی هم که بعد ما اومد، روند مشابه ما رو داشت. بدون هیچ مصاحبه، همه چی فارسی و صرفاً تحویل مدارک و انگشت نگاری و عکس بود.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

لطفا فقط دوستانی که باهاشون مصاحبه میشه تجاربشون رو به اشتراک بزارن. با تشکر.

ApplyAbroad Guru

یکی دیگه از دوستان باهاش تلفنی مصاحبه شده. در مورد دلیل تحصیل و کار و موارد دیگر پرسیدند. برای دوره زبان. ویزا رو هم گرفتند. فکر کنم رو بچه های دوره زبان بیشتر حساس هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)