صفحه 41 از 48 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط negin_263 نمایش پست ها
    یعنی جدیدا از هرجایی مثلا ترکیه هم اقدام کنی،از tier4 مصاحبه همون لحظه نمیگیرن؟
    بله مصاحبه ميگيرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EMC نمایش پست ها
    امروز ساعت 10:20 صبح خانمی از سفارت انگلیس در تهران تماس گرفته بود برای مصاحبه تلفنی.

گفت آفیسر سوالاتی داشته از من. میخواست همون موقع بپرسه که من آماده نبودم و پرسیدم که امکان پذیره 30 دقیقه بعد تماس بگیرن. ایشون هم گفت چون peak کاریشون هست الزاماً 30 دقیقه بعد نمیشه ولی همین امروز مجدداً زنگ میزنن.

حالا نمیدونم خودش میخواست بپرسه و تایپ کنه و بفرسته برای آفیسر یا میخواست تماس رو وصل کنه یا ...

در کل منتظر اطلاع رسانی از قبل نباشید. یهو زنگ میزنن و ...
    خوب ساعت 13 تماس گرفتن.

منشی سفارت سوالات رو میپرسید و برای آفیسر تایپ میکرد.
    بعد آفیسر سوال میپرسید و منشی از من میپرسید.

- تماس حدود 15 دقیق طول کشید و تمام سوالات، همون سوالاتی روتینی هست که تو صفحات قبلی همین تاپیک موجوده.
    - با توجه به اینکه جواب ها باید تایپ بشه، برای همین سعی کنین در حد امکان کوتاه و مختصر باشه.
    - مصاحبه 2 قسمت بود. بخش اول به زبان انگلیسی برای ارزیابی توانایی های زبان. بخش دوم به زبان فارسی برای پرسش سوالات.
    - درباره ی زمان دریافت نتیجه هم که پرسیدم، گفتن حداکثر 15 روز کاری از روز مصاحبه.

دریافت ایمیل مدارم: 9th August
    مصاحبه تلفنی: 18th August

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه تهران مرکز

سلام دوستان. من همسرم از طریق ویزایTier 4 داره میره برای ارشد لندن. من هم به عنوان پارتنر دارم باهاش میرم. اما یه سری سوال دارم. متاسفاهنه نتونستم که همزمان با همسرم وقت سفارت بگیرم. و الان منتظرم که سایت سفارت باز بشه که توی تهران وقت بگیرم و اگر جا نداشت برای ابوظبی بگیرم. سوالم اینه که اگه برم ابوظبی چون پاسپورت رو میگیرن چجوری باید برگردم ایران ؟ چون امکان موندن ندارم . ممنون میشم کمکم کنید .

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hichi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من همسرم از طریق ویزایTier 4 داره میره برای ارشد لندن. من هم به عنوان پارتنر دارم باهاش میرم. اما یه سری سوال دارم. متاسفاهنه نتونستم که همزمان با همسرم وقت سفارت بگیرم. و الان منتظرم که سایت سفارت باز بشه که توی تهران وقت بگیرم و اگر جا نداشت برای ابوظبی بگیرم. سوالم اینه که اگه برم ابوظبی چون پاسپورت رو میگیرن چجوری باید برگردم ایران ؟ چون امکان موندن ندارم . ممنون میشم کمکم کنید .
    نمیتونین برگردین ایران. ولی دو تا سرویس هست که میتونین استفاده کنین: یکی passport passback که پاسپورت رو به شما تحویل میدن و میتونین برگردین ایران. زمانی که نتیجه مشخص شد، باید پاسپورت رو براشون بفرستین. خب اینطوری تقریبا یک هفته بیشتر از روند عادی طول میکشه و اگر زمان کافی دارین و عجله ندارین، این بهترین گزینه ست.
    سرویس بعدی که میتونین استفاده کنین priority هست که ظرف پنج روز کاری نتیجه مشخص میشه. البته توجه داشته باشین حداقل پنج روز کاری. در نتیجه اگر روز یکشنبه مدارک رو تحویل بدین، آخر وقت پنجشنبه ممکنه آماده بشه. ممکن هم هست آماده نشه و بره برای یکشنبه بعدی. در نتیجه حداقل روی یک هفته باید حساب باز کنید.
    اگر به جای امارات تشریف ببرید ترکیه، میتونید قبل از تحویل پاسپورت به کنسولگری یا سفارت ایران مراجعه کنین و برگ عبور براتون صادر کنن. اینطوری بدون پاسپورت میتونین برگردین ایران، اما مجددا نمیتونین با این برگ عبور برین ترکیه و باید از سرویس پیک آپ استفاده کنین. شرکت هایی هستن که پاسپورت شما رو از سفارت تحویل میگیرن و به آدرس ایرانتون میفرستن.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

کسی از دوستان هست خودشون یا دوستانشون در کشور گرجستان
    برای مصاحبه رفته باشند؟؟
    میخوام بدونم اصلا ایرانی ها میتونن اونجا اقدام کنن یا نه؟
    بعد از مصاحبه هم پاسپورت هارو نگه میدارن یا نه؟
    خیلی مهمه
    ولی هرچی ایمیل میزنم اصلا اصلا جواب نمیدن
    خوشحال میشم اگر کسی اطلاعاتی داشته باشه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    کسی از دوستان هست خودشون یا دوستانشون در کشور گرجستان
    برای مصاحبه رفته باشند؟؟
    میخوام بدونم اصلا ایرانی ها میتونن اونجا اقدام کنن یا نه؟
    بعد از مصاحبه هم پاسپورت هارو نگه میدارن یا نه؟
    خیلی مهمه
    ولی هرچی ایمیل میزنم اصلا اصلا جواب نمیدن
    خوشحال میشم اگر کسی اطلاعاتی داشته باشه
    ممنون
    اگر‌ مقیم گرجستان باشین (مثل هر‌ کشور دیگه‌ای) میتونین از اونجا اقدام‌ کنین، در غیر اینصورت، کشور گرجستان جزو کشورهایی که ایرانی‌ها مجاز به اقدام برای ویزای انگلیس هستند، نیست. فعلا ایرانی‌های مقیم ایران فقط میتونن از ایران، امارات و ترکیه درخواست ویزای انگلیس بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    اگر‌ مقیم گرجستان باشین (مثل هر‌ کشور دیگه‌ای) میتونین از اونجا اقدام‌ کنین، در غیر اینصورت، کشور گرجستان جزو کشورهایی که ایرانی‌ها مجاز به اقدام برای ویزای انگلیس هستند، نیست. فعلا ایرانی‌های مقیم ایران فقط میتونن از ایران، امارات و ترکیه درخواست ویزای انگلیس بدن.
    ممنون دوست عزیز
    ممکن خواهش کنم منبع یا لینکی از اینی که فرمودین بهم معرفی کنین
    میخوام بیشتر مطمئن بشم
    چون من به سفارت بریتانیا در قبرس ایمیل زدم وهمین سوالو کردم و گفتن مشکلی نیست میتونین اینحا اقدام کنید
    ققط چون خود سفارت تو قسمت ترک نشین و قسمت انگشت نگاری تو یونانی نشینه خیلی تمایلی ندارم برای اقدام در اونجا
    در گرجستان شرکت ثبت شده دارم ولی کارت اقامت یا فعالیت اقتصادی ندارم اونجا و ترجیحا میخوام اونجا اقدام کنم

ممنون دوست عزیز
    ممکن خواهش کنم منبع یا لینکی از اینی که فرمودین بهم معرفی کنین
    میخوام بیشتر مطمئن بشم
    چون من به سفارت بریتانیا در قبرس ایمیل زدم وهمین سوالو کردم و گفتن مشکلی نیست میتونین اینحا اقدام کنید
    ققط چون خود سفارت تو قسمت ترک نشین و قسمت انگشت نگاری تو یونانی نشینه خیلی تمایلی ندارم برای اقدام در اونجا
    در گرجستان شرکت ثبت شده دارم ولی کارت اقامت یا فعالیت اقتصادی ندارم اونجا و ترجیحا میخوام اونجا اقدام کنم
    اگر به این لینک مراجعه کنین میتونین این اطلاعات رو مشاهده کنین. من فرض رو بر این گذاشتم‌ که شما قصد دارین برای ویزای دانشجویی اقدام کنین و جواب رو بر همون اساس دادم. در صورتی که برای ویزای توریستی میخواین درخواست بدین، میتونین از هر کشوری اقدام‌ کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    اگر به این لینک مراجعه کنین میتونین این اطلاعات رو مشاهده کنین. من فرض رو بر این گذاشتم‌ که شما قصد دارین برای ویزای دانشجویی اقدام کنین و جواب رو بر همون اساس دادم. در صورتی که برای ویزای توریستی میخواین درخواست بدین، میتونین از هر کشوری اقدام‌ کنین.
    بله بنده میخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم
    دوست عزیز ممکنه خواهش کنم بفرمایید بعد از مصاحبه پاسپورت هارو نگه میدارن یا نه؟
    در صورت نگه داشتن با برگه خروج موقت میشه خروج کرد دیگه؟؟
    و برای پیکاپ پاسپورت در صورتی که کسی اونجا داشته باشین میتونه با ایدی کارت خودش و با ایدی کارت من بره بگیره؟نیازی حتما به حضور خود من نیست؟

بله بنده میخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم
    دوست عزیز ممکنه خواهش کنم بفرمایید بعد از مصاحبه پاسپورت هارو نگه میدارن یا نه؟
    در صورت نگه داشتن با برگه خروج موقت میشه خروج کرد دیگه؟؟
    و برای پیکاپ پاسپورت در صورتی که کسی اونجا داشته باشین میتونه با ایدی کارت خودش و با ایدی کارت من بره بگیره؟نیازی حتما به حضور خود من نیست؟
    بله پاسپورت رو نگه میدارن. در مورد ترکیه این رو مطمئن هستیم که میتونین به سفارت ایران مراجعه کنین و برگه‌ی عبور بگیرین و بدون پاسپورت برگردین ایران. اما در مورد گرجستان باید اینو حتما از سفارت ایران در گرجستان سئوال کنید. ضمن اینکه امور ویزای انگلیس در گرجستان رو شرکت TLS انجام میده که سرویس passback ارائه نمیکنه که مثل دوبی بتونین پاسپورت رو بگیرین و برگردین. سرویس priority دارن که ظرف پنج روز کاری درخواست شما بررسی میشه.
    تحت هر شرایطی، میتونین موقع تحویل مدارک به شرکت، اسم شخص دیگری غیر از خودتون رو به عنوان کسی که مدارک رو بعدا تحویل میگیره اعلام کنین. ایشون باید یک مدرک شناسایی همراهشون باشه که موقع تحویل گرفتن مدارک نشون بدن.
    * مواردی که به صورت لینک مشخص کردم رو اگر کلیک کنین میتونین اطلاعات کامل و بیشتر رو ببینین.
    * در ضمن ظاهرا این مرکز تمام applicationها رو به استانبول میفرسته و اونجا در موردشون تصمیم گیری میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)